Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, teraz po MŚ w których Polska zdobyła złoty medal to wszyscy są mądrzy. Tyle że przed nimi nikt nie wierzył w drużynę, nikt nie wierzył w Antige. To dlatego CP sprzedawał combo czyli wszystkie mecze razem a nie np. każdy mecz Polaków osobno. Przypuszczali że Polacy od razu odpadną i na sprzedaży pojedynczych meczów by nie zarobili. Tak samo myślała TVP. Dali śmieszną cenę za mecze Polaków bo myśleli że wszystkie mecze to będą tylko te grupowe. Gdyby wiedzieli jak zagrają Polacy wszystkie mecze CP dałby w otwartym Polsacie. Ostatnia faza spokojnie miałaby po 10 mln. widzów. Dużo setów, pełno przerw technicznych. Wtedy to by zbili kokosy na tych MŚ.

 

Przepraszam, ale sobie wypraszam. Przed 1.meczem postawiłem na naszych u buka, wygrałem. Wierzyłem i wiedziałem, że wygrają, bo to jest Polska - stolica siatkówki i byłoby niesprawiedliwe, gdyby jakaś inna ekipa okazała się lepsza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając cennik Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra na styczeń zauważyłem dwie ciekawe rzeczy. Stacje te będą pokazywać mistrzostwa świata w narciarstwie dowolnym i snowboardzie, które odbędą się w dniach 15-25 stycznia w austriackim Kreischbergu. Ponadto na dzień 25 stycznia zaplanowana jest relacja na żywo z WRC, a 25 stycznia jest ostatni dzień rajdu Monte Carlo. Wygląda więc na to, że Polsat pozyskał prawa do rajdowych mistrzostw świata. W obszerny sposób będzie pokazywany również Puchar Hopmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniają to co się dzieje, głosy co prawda nie są typowo komentatorskie jak np. Tomasza Jarońskiego, ale z pewnością obydwaj panowie nadają się do pracy z mikrofonem. Wiedza też całkiem spora na temat biathlonu, czasem jakaś ciekawostka których na Eurosporcie nie usłyszę. Jestem pozytywnie zaskoczony, nawet wybieram teraz Polsat gdy w Eurosporcie jest Patryk Mirosławski, bo za nim nie przepadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszysz, usłyszysz, jeśli nie ma Wyrzykowskiego. Mirosławski jest dosyć wyluzowany (z treści komentarza wnioskuję że lubi wypić :D) i SMS-uje sobie np. z Weroniką Nowakowską-Ziemniak. A z Gabrielą Soukalową przeprowadził jakiś wywiad. On też sypie ciekawostkami ale za dużo gada :) Wyrzykowski z kolei ma dużo informacji o zawodnikach francuskich a i o norweskich też. Ci z PS może nie są źli ale powinni popracować nad tembrem głosu :D Przy dzisiejszych Live Timingach można komentować praktycznie z marszu. Kluczowe jest dogadywanie się i uzupełnianie dwóch komentatorów. Przy czym jeden musi być samcem alfa :D Bo jak każdy chce mieć po równo to komentarz wygląda tak jak w skokach, z podziałem na role :)

 

Ponadto na dzień 25 stycznia zaplanowana jest relacja na żywo z WRC, a 25 stycznia jest ostatni dzień rajdu Monte Carlo. Wygląda więc na to, że Polsat pozyskał prawa do rajdowych mistrzostw świata..

Właśnie przeczytałem że Kubica mógł utracić wsparcie Lotosu. Jeśli tak to jego starty w WRC mogą stać pod znakiem zapytania. CP by drugi raz przez niego utopił kasę w prawach które się nie zwrócą :D No chyba że sami go zasponsorują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R.K. może utracić wsparcie Lotosu z tego samego względu z jakiego mógł je utracić rok temu. To znaczy konflikt interesów pomiędzy sponsorem teamu do którego chce dołączyć a Lotosem. Rok wcześniej była podobna sytuacja kiedy sponsor Citroena czyli Total nie godził się by inna(konkurencyjna) firma petro-chemiczna sponsorowała kierowcę teamu której wsparcie finansowe i technologiczne jest ze strony Francuskiego potentata bardzo silne. Zwyczajnie umowy na to nie pozwalały bo jakby to wyglądało- generalny sponsor Citroena to Total a oprócz tego na stroju Kubicy świeci logo Lotosu.

Robert jest bardzo ściśle związany z Lotosem na którego wsparcie może liczyć jako indywidualny zawodnik. Jednak Lotos nie jest w stanie związać się z umową z jakimś teamem WRC bo na aż tak duży wkład finansowy go nie stać. I przez to mamy mały pat, Kubica musi wybrać czy pozostać pod skrzydłami Lotosu i jeździć na własną rękę czy jednak podziękować za współpracę i dołączyć do jakiegoś teamu jako pełnoprawny zawodnik.

To że nawet straci wsparcie Lotosu nie oznacza że nie zobaczymy go w WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portale poświęcone motosportowi już spekulują i twierdzą że Polsat nabył prawa do WRC. Jednak na ten moment nic nie wiadomo, może kupili całe mistrzostwa a może tylko inauguracyjny rajd.

Zastanawia mnie jednak ta niespodziewana transmisja live. Myślę że kupili cały sezon tylko czekają z ogłoszeniem tego faktu. TV4 było zaangażowane w rajdy więc kto wie. Myślę że będzie cały kalendarz i bardzo mnie to cieszy. Polsat Sport od jakiegoś czasu idzie w stronę motorsportu(słusznie zresztą) i to byłaby naturalna kolej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat podąża za Kubicą ;) więc nie zdziwiłbym się, gdyby pojawił się cały sezon WRC live. Byłoby super. Pewnie liczą na dobre wyniki oglądalności jak za czasów F1. Inne telewizję nie kwapią się do motosportu, więc plusik dla Polsatu, że stara się poszerzyć ofertę. Ciekaw jestem jak będzie tym razem z negocjacjami do F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na WRC w otwartym kanale, choć było by miło. Słusznie ktoś zauważył zainteresowanie Polsatu sportem motorowym. Mamy wielu młodych i dobrze zapowiadających się kierowców w różnych seriach wyścigowych. Czego jeszcze brakuje? Formula e i DTM. Lepiej niech swoje pieniądze ulokują w motosporcie jak w Ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na WRC w otwartym kanale, choć było by miło. Słusznie ktoś zauważył zainteresowanie Polsatu sportem motorowym. Mamy wielu młodych i dobrze zapowiadających się kierowców w różnych seriach wyścigowych. Czego jeszcze brakuje? Formula e i DTM. Lepiej niech swoje pieniądze ulokują w motosporcie jak w Ekstraklasie.

 

DTM ma do 2016 Motowizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam Yksiński też zdobył złoty medal Mistrzostw Międzygwiezdnych w szachach dla obłąkanych, ale kto o tym wie? Kogo to obchodzi? Teraz światem kieruje wszechobecna komercja i jeśli nie wygrywasz wielkich wyścigów to jesteś nikim. Kubica przespał swoją szansę, albo zachłysnął się popularnością. Przeszkodził też wypadek oczywiście.

Zgniłem. Ktoś tu chyba nie ma zbyt wielkiego pojęcia o motorsporcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz liczy się ten top, a nie rajdy gokartami czy Formuła 500. Teraz jeśli nie jesteś MŚ w F1 czy w WRC to nie jesteś gość. Ja wiem, że Polak, że powinniśmy mu kibicować, ale niech i on da coś od siebie. To już bardziej jestem przychylny temu co robi niedawny skoczek Małysz na rajdzie Paryż Dakar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...