Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest sens kupować prawa do dyscypliny która już jest transmitowana w Polsce i transmisje dawać w kanale który ma mniejszy zasięg niż konkurencyjny? Każdy kto ma PSE ma też i Eurosport. Jeśli ktoś interesuje się biathlonem to wybierze Eurosport. Jeśli już kupili te zawody to powinni je pokazać w PSN. Wtedy mieliby szansę na lepszą widownię. Biathlon w PSE jest zupełnie nielogiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat w okresie zimowym zawsze pod względem wyników oglądalności przegrywał z TVP Sport i Eurosport, a biathlon jest dobrze znany w Polsce, więc zakup praw do transmisji tej dyscypliny może być udaną inwestycją.

Jeżeli chodzi o zasięg kanałów sportowych Polsatu, to nie wiem jak wygląda sytuacja w sieciach kablowych, ale wersje SD w CP są w tańszych pakietach, niż Eurosporty, a dodatkowo dochodzi TV Mobilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na takiej samej zasadzie co leci mecz np., Legia vs Lech.

Gdzie lepiej go oglądać? Na Canal+ Sport czy na TVN turbo HD?

Oczywiście, że ludzie wybiorą Canal+ Sport, marketing robi wszystko, ludzi umysł również.

 

Jak leciał zawsze mecz równocześnie na Canal+ Sport a na nSport zawsze wybierałem Canal+ Sport.

 

Z biathlonem będzie podobnie. Niektórym w umyśle jest tylko Eurosport, inni przejdą na Polsat Sport. Prosta walka o umysł człowieka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Eurosport ma znakomitych fachowców i dzięki nim zacząłem oglądac biathlon ale również i kolarstwo. Gdyby nie oni kolarstwem bym [beep]ł, ale dzięki nim jakoś zaczałem to oglądać i wkręciło mnie to.

Nawet mi mogą gadać o byle czym ale mi się to podoba :) Ich styl komentowania jest najlepszy. Mogliby również komentować ekstraklasę, dla mnie lepiej by mi się z nimi oglądało niż z najlepszym duetem w Polsce od ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot news.

Rada Nadzorcza PLPS SA wyraziła zgodę na podpisanie umowy z Telewizją Polsat na lata 2015-2020. Umowa będzie obejmowała transmisje z meczów PlusLigi, ORLEN Ligi, finałowych turniejów Pucharu Polski oraz Superpucharu Polski kobiet i mężczyzn.

http://www.pzps.pl/Komunikat-Rady-Nadzo ... PS-SA.html

Także siatkówka klubowa zostaje w całości w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pozostaje po staremu TVP nie powalczyła o te prawa.Szkoda że nie podali ceny jaską zapłacił Polsat.

 

TVP nie ma odpowiedniej ilości anten do transmisji - jeden kanał sportowy to za mało, a na głównych antenach nie opłaca się tego transmitować

Poza tym TVP gardzi siatkówką - wolę reprezentację piłkarską nawet w meczach towarzyskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby TVP gardziło siatkówką. To raczej ograniczenia budżetowe - mecze reprezentacji w piłkę nożną gromadziły wielu widzów nawet po seriach niepowodzeń, ewentualnie przekonanie o tym, że nie mają szans wygrać. Jakąś tradycję z przeszłości mają, kiedyś ligę światową, mają swoich komentatorów, teraz został tylko turniej na olimpiadzie. Chociaż mogliby jednak przystąpić, a nie ustępować pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można powiedzieć,że Polsat gardzi piłką nożną.. Polsat pokazywał przez lata siatkówkę, robił to dobrze,obie strony były zadowolone. Skąd wiecie, że TVP nie złożyła oferty?? Tutaj dochodzi jeszcze żależność tego typu,że Solorz jest głównym sponsorem ligi, gdyby prawa trafiły do konkurencji to Solorz mógłby oczywiście po wygaśnięciu obowiązującej umowy przestać sponsorować rozgrywki ligowe. Polsat wypracował bardzo mocne wpływy w polskiej siatkówce i wyrwanie tych praw jest bardzo trudne,a w obecnej sytuacji rynkowej wręcz niemożliwe. TVP nie jest głupia i o tym wszystkim wie i faktem,że nie gardzi siatkówką jest fakt transmitowania 1 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat pokaze wszystkie 8 spotkan 4 rundy Coppa Italia:

02.12.2014, 18:00 US Sassuolo Calcio (I) vs Delfino Pescara 1936 (II) Polsat Sport Extra

02.12.2014, 16:00 Lazio Rom (I) AS Varese 1910 (II) vs Polsat Sport Extra

04.12.2014, 21:00 Sampdoria Genua (I) vs Brescia Calcio (II) Polsat Sport News

03.12.2014, 21:00 Udinese Calcio (I) vs AC Cesena (I) Polsat Sport Extra

03.12.2014, 18:00 FC Empoli (I) vs CFC Genua (I) Polsat Sport News

03.12.2014, 15:00 Atalanta Bergamo (I) vs AS Avellino 1912 (II) Polsat Sport

02.12.2014, 21:00 Hellas Verona (I) vs AC Perugia Calcio (II) Polsat Sport Extra

04.12.2014, 18:00 Cagliari Calcio (I) vs FC Modena (II) Polsat Sport News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...