Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Matysek ogólnie wypowiadał się bardzo konstruktywnie (bardzo przytomnie wytłumaczył dlaczego Kiessling nie nadaje się do reprezentacji Niemiec), ale tą opinią o Szukale mi podpadł :)

 

Zaskakująca decyzja Polsatu by nie emitować absolutnego hitu jutrzejszych meczów eliminacyjnych Dania-Portugalia,a emitować mecz Gibraltar- Gruzja..

Dlatego cały czas apeluję, że trzy anteny (w tym tylko 2 w HD) to za mało na tak dużą liczbę spotkań. Szczególnie w dniach nieweekendowych gdzie tych meczów o godzinie 20.45 jest czasem po osiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project_Alf nie chce mi się cytować,ale oczywiście się zgadzam. Problem Polsatu to jak to ładnie naświetliłeś brak ekspertów z różnych lig futbolu. To widać bardzo wyraźnie. Większość komentator ow zajmowała się głównie Bundesligą i czyni to dalej- dobór ekspertów-Matysek, Wichniarek, Wojtala także. Jednak tak się dzieje jak nie ma szerokiej oferty- NC+ z racji takowej ma.

Co do studiów to wydaje mi się,że warto wspomnieć jeszcze EURO 2008. Może brak tego exclusive wynika z ceny w jakiej dostępne są kanały sportowe?? Wszystko kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o wąskiej specjalizacji ludzi Polsatu i ich ukierunkowaniu na Bundesligę i trudno mi się nie zgodzić. Ale zastanawiam się, czy w takim razie im się coś poprzestawiało od czasów Ligi Mistrzów i MŚ 2006 / Euro

2008, czy też ja byłem wtedy tego mniej świadomy (bo młodszy). Wtedy wydawało mi się, że Borek i Iwanow to najbardziej wszechstronni komentatorzy w Polsce. Nadal mam ich za świetnych, ale ta monotematyczność jest widoczna. Odczuwalny jest brak Przemysława Pełki.

 

Tak w ogóle - kim właściwie jest Robert Zieliński, współkomentujący ostatnio sporo spotkań?

wiem, że dziennikarz, ale coś więcej? Internet raczej milczy.

 

Plus też za powrót Andrzeja Janisza do komentowania futbolu w Polsacie. On też jest "proniemiecki", może ma jakieś wpadki, ale dla mnie to mega autorytet dziennikarski - jeśli chodzi o wiedzę, horyzonty, kulturę słowa. Na pewno lepszy od Kowalskiego czy innych Kleitzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co maja fajki do tego jak Hajto komentuje ? Polska to taki dziwny kraj, że jak ktoś podpadnie to nie wiadomo co by potem nie robił to i tak wszyscy wypominaja i jakby nie było dobrze, to wszyscy na NIE dla tego człowieka sa nastawieni. Tak samo tutaj na forum. W czym takim Hajto wczoraj w meczu Wam podpadł ?

Słabym był trenerem Jagi ? Chociaż stawiał na Polaków i Jaga miała styl, grała piłka, ładnie dla oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wczoraj trzeba Polsat pochwalić.

 

Szeroki uśmiech zagościł na mej twarzy gdy na początku studia Bożydar zrobił szybką prasówkę. Tak jakby ktoś czytał nasze forum, bo z tego co pamiętam ktoś z nas domagał się przeglądu prasy. No i dostał :)

 

Potem ku mojemu zaskoczeniu wróciły highlightsy na antenę Polsatu Sport HD. Wróciły, bo w sobotę chyba o nich zapomniano.

 

Kolejna miła, acz nieoczekiwana niespodzianka to Mirek Szymkowiak i ogólnie częsta rotacja gości w studiu. Nawet Ziober gadał do rzeczy. Wreszcie.

 

Chciałbym jeszcze podziękować Polsatowi za pozostawienie Prusika w domu. Słuszna decyzja. Facet zupełnie nic nie wnosił, a szkoda, gdyż wiązałem z nim większe nadzieję. Zawsze to ktoś nowy w tym smutnym jak :censored: środowisku "ekspertów". Niestety znowu się przeliczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...