Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no panowie, ja już teraz tyle czasu nie poświęcam na oglądanie meczów, głównie w dniach roboczych. Jedynie teraz udaje mi się wygospodarować czas na UEFA Champions League w środku tygodnia. A tak to jedynie ciekawsze mecze weekendowe.

Chciałem jedynie zauważyć, że spotkanie zapowiadające się na trochę mniej jednostronne nie poleci na żywo w HD. Tym bardziej, że potem z SCO zagramy potem bezpośredni mecz w grupie, więc dodatkowy atut na najważniejsze spotkanie o tej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan425 ma rację.

 

Ja miałem podobną sytuację kilka lat temu.

 

Internet mam od prywaciarza. Pewnego razu zwietrzyłem super aukcję, bardzo dla mnie korzystną i... wtedy stało się. Mój bezawaryjny internet przestał nagle działać. Przestał działać akurat w tym dniu w którym był koniec tejże aukcji. Koło nosa przeszła mi naprawdę super okazja, a mój dostawca internetu powiadomił mnie, że zwróci mi za ten jeden dzień zwłoki 1 złoty 20 gorszy w ramach zadośćuczynienia.

 

Mówi się trudno i żyje się dalej.

 

Pewnie gdyby to była Ameryka to zatrudniłbym adwokata rodem z serialu "Breaking Bad", który zapewniłby mi sowite odszkodowanie odpłacając mojemu prywaciarzowi z nawiązką szkody finansowe i moralne (bo nie ukrywam, że trochę mnie ten incydent zdenerwował) ale niestety żyjemy w Polsce - kraju gdzie za niesłuszne wtrącenie człowieka do więzienia (czyt. zniszczenie mu życia) ów człowiek dostaje zaledwie kilkadziesiąt tysięcy złotych rekompensaty...

 

//

 

@Projekt Alf

Ja po prostu nie mam zaufania do szefa polsatu.

Masz większe zaufanie do obcego kapitału z Francji?

 

Jak napisał kiedyś @wislok w nc+ płacę i wymagam wiedząc, że nikt nie wpadnie na pomysł ppv z powiedzmy El Classico czy meczu Legia- Lech, mając dostęp do kanałów polsatu tej pewności nie mam i tyle.

Płacisz za kanały premium więc się nie dziw. O ile wiem kanały sportowe Polsatu nie mają do siebie przyszytej łatki "premium".

 

P.S. Cały czas się dziwię co Ty, prawdziwy kibic piłkarski, robisz w CP, gdzie dobrej piłki brak.

Nie wybrałem abonamentu w CP tylko dla piłki.

 

Przecież MŚ 2002 r. były zakodowane z wyjątkiem kilku spotkań.

No tak, ale pory transmisji były o tak nieatrakcyjnych porach, że retransmisje w Polsacie i TV4 wyglądały nawet lepiej. Dostęp do internetu mało kto miał, ludzie mogli żyć w niewiedzy i o normalnych porach obejrzeć sobie mecz rangi MŚ. Zawsze to coś. Lepsza taka retransmisja niż żadna czyt. udostępniona w TVP Sport.

 

EURO 2008 nie mógł zakodować, bo umowa jaką Polsat podpisał z UEFĄ obligowała Polsat do transmisji w kanale otwartym. Więc oczywiste,że nie mógł Polsat przykręcić kurka i pokazać jedynie sześć spotkań( prawo obliguje ich do pokazywania półfinałów, finału oraz meczów Polaków).

Mógł też podpisać umowę z UEFA, która nie obligowałaby go do pokazania meczów w kanale otwartym. Nie wierzę, że UEFA naciskała ich na pakiet meczów w kanale otwartym, bo UEFIE zależy tylko na kasie.

 

Trzecia uwaga- jeśli Polsat pokazywał coś na otwartej antenie to dlatego,że uznał to za opłacalne i zarabiał na fakcie emisji reklam.

Skoro piszesz o abonamencie RTV to sprawdź sobie ile % go płaci. Zauważ,że stacja komercyjna może przerywać programy reklamami. Gdyby teraz dano wybór - abonament lub prawo przerywania programów to jestem przekonany,że wybrali by to drugie, bo lepiej się na tym wychodzi,

A zastanawiałeś się dlaczego ludzie nie chcą opłacać tych darmozjadów?

 

Lista grzechów TVP jest tak długa i głęboka jak wszystkie oceany świata.

 

TVP SPORT- warto zauważyć,że TVP wszystkie transmisje sportowe udostępnia za darmo w internecie, więc jest możliwość i dostęp dla większości.

Jacy oni są łaskawi, a rachunki za internet TVP ludziom też opłaci?

 

Krytykowałem Polsat i podawałem konkretne argumenty, jeśli chcesz mnie nazywać głupkiem i hipokrytą proszę bardzo, jednak to nie służy dyskusji.

To akurat nie było do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem jak na razie z ramówek stacji sportowych Polsatu wynika,że meczów półfinałowych oraz meczu o trzecie miejsce MŚ siatkarek nie będzie w przekazie bezpośrednim. Poza tym brak spotkań trzeciej fazy MŚ rozgrywanych o godzinie 20.00. Polsat delikatnie mówiąc się nie popisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście. Jednak z 10 najważniejszych spotkań turnieju mistrzowskiego kanały sportowe Polsatu pokażą "na żywo" jedynie 5, a wśród tych pięciu nie pokazanych będą dwa półfinały i mecz o 3 miejsce. W takich sytuacjach musi powrócić pytanie dlaczego CP nie ma więcej kanałów sportowych i czy jednak nie dało by się ułożyć ramówki tak by nie krzywdzić fanów siatkówki czy piłki nożnej. Przez lata to siatkówka była pokazywana kosztem innych dyscyplin, teraz zaczyna się to zmieniać, ale po coo z jednego przechyłu przechodzić w drugi. Przykładowo sobota - Polsat Sport nadaje 2,5 h studio i mecz Polska -Niemcy. Mogła by nadać dwa mecze półfinałowe MŚ w siatkówkę, bo mecz Polska-Niemcy i tak jest emitowany na Polsacie. Wystarczyło by tam studio i mecz piłkarski. Ktoś powie- większa oglądalność. Jednak Ci co mają PS mają i Polsat. Dubel jest uzasadniony w momencie kiedy stacja nie ma nic innego do wyemitowania. Teraz sytuacja jest taka- futbol na 4 kanałach,a siatkówki brak całkiem.

Jak jednak nie tak to mogli by uruchomić kanał serwisowy dla abonentów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przedwczoraj Andrzej Strejlau komentował w TVP, a dziś już w PS.

Poza tym wczorjaszy mecz BLR-UKR współkomentował Robert Zieliński(moim zdaniem ciekawie), a mecze także ma komentować Andrzej Janisz, który (przynajmniej ja nie pamiętem) nie komentował meczow pilkarskich w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...