Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam się za prawdziwego kibica od wielu, wielu lat i będę omijał szerokim łukiem polsat, czego innym prawdziwym kibicom życzę. Na szczęście świadomość, szczególnie wśród młodych ludzi jest coraz większa. Gwizdy w Katowicach, wiele opinii na różnych forach internetowych nie biorą się znikąd. W końcu dobra passa może się skończyć, ja jednak wierzę w rozsądek ludzi.

 

Historia pokazuje, że tłum ludzi to często (jeśli nie najczęściej) tłum głupców.

 

I nie inaczej jest w tym przypadku.

 

Od wczoraj panuje powszechne przekonanie, że siatkówka to dobro narodowe, sport narodowy, najukochańsza dyscyplina w której rozkochani są Polacy. Hmm... mi osobiście ten sport zwisa więc chyba rasowym Polakiem nie jestem. Serio... dla mnie ten sport może nie istnieć. Jestem zwolennikiem innych dyscyplin.

 

Leję na siatkówkę, obejrzałem kątem oka może ze trzy-cztery mecze, ale tylko dlatego, że mam kilkuosobowe grono januszy w domu, którzy nagle zapałali miłością do tej dyscypliny, bo... sukces, bo impreza była u nas, bo wygrali z Rosją, bo sąsiad obejrzał i polecił, bo polskie (AKA polsatowskie) media nas tym bez przerwy karmią.

 

No i masz... w demokratycznych wyborach domowych poległem przez co musiałem specjalnie rejestrować się na stronę Orange żeby obejrzeć sobie meczyk online w Orange sport, bo telewizor był zajęty.

 

Do czego zmierzam?

 

Kibice A są zawiedzeni, bo im siatkówkę zakodowali. Kibic A nienawidzi Polsatu.

 

Kibice B są zawiedzeni, bo im piłkę ręczną zakodowali. Meczów VIVE i Wisły w Champions League nie mogli obejrzeć, bo nc+ prawa przejęła i transmisje zakodowała. A przecież mogła odkodować! W TV4 mecze leciały i wszyscy byli szczęścili. Co w tej sytuacji powinni zrobić PRAWDZIWI kibice szczypiorniaka? Powinni wziąć przykład z PRAWDZIWYCH kibiców siatkówki, a więc omijać nc+ szerokim łukiem i przy każdej sposobności [beep] na tę platformę.

 

Kibice C

 

Kibice D

 

Kibice E

 

itp.

 

^^sobie dopiszcie jeszcze mecze polskich drużyn w Lidze Europejskiej UEFA, co tam jeszcze jest żużel? No i nie zapominajcie też o TVP Sport! Ci to dopiero są łaskawi dla PRAWDZIWYCH kibiców. Jeśli już o nich mowa to:

http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/ ... sa_600.jpg

 

 

@Arkon - Polsat wypełnił swoją misję, bo jego misją jest zarabiać! Dokładnie tą samą misję ma nc+. Jeśli nc+ i Polsat mieliby misję publiczną to dziś te dwa twory miałyby w szyldzie trzy literki: TVP (choć i tak jest to naciągane stwierdzenie patrząc na TVP Sport). O ile wiem nc+ i Polsat nie czerpią zysków z powszechnego abonamentu radiowo-telewizyjnego. Czego Ty więc wymagasz?

 

W tej sytuacji niech tłum głupców i hipokrytów ma pretensję do... osłów z wiejskiej, bo jeśli posłowie zrobiliby na czas odpowiednią ustawę, a przecież mieli na to kupę czasu to tłum głupców i hipokrytów wszystkie mecze by obejrzał. No właśnie... tylko mecze Polaków! Bo meczów innych reprezentacji zapewne tłum głupców i hipokrytów by już nie ujrzał.

 

No właśnie, a skoro ta wciąż mityczna ustawa tego nie przewiduje to Ty i inni powinniście dziękować Polsatowi, że wam swego czasu piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002 i 2006 odkodował, że wam piłkarskie Mistrzostwa Europy 2008 odkodował. Niemal w całości odkodował, a mógł przecież już wtedy przykręcić kurek i wam tylko trzy mecze Polski puścić. Mógł? Oczywiście, że mógł.

 

A czy wspaniałomyślna nc+ kiedykolwiek odkodowała tłumowi głupców i hipokrytów jakąś wypasioną imprezę sportową? Nie? To może jakąś porządną ligę piłkarską? Też nie?

 

Ojej...

 

PRAWDZIWI kibice piłki nożnej nigdy im tego nie zapomną! :lol2:

Przecież MŚ 2002 r. były zakodowane z wyjątkiem kilku spotkań. TVP zapłaciła 9 mln dol. za 9 spotkań. EURO 2008 nie mógł zakodować, bo umowa jaką Polsat podpisał z UEFĄ obligowała Polsat do transmisji w kanale otwartym. Więc oczywiste,że nie mógł Polsat przykręcić kurka i pokazać jedynie sześć spotkań( prawo obliguje ich do pokazywania półfinałów, finału oraz meczów Polaków). Trzecia uwaga- jeśli Polsat pokazywał coś na otwartej antenie to dlatego,że uznał to za opłacalne i zarabiał na fakcie emisji reklam.

Skoro piszesz o abonamencie RTV to sprawdź sobie ile % go płaci. Zauważ,że stacja komercyjna może przerywać programy reklamami. Gdyby teraz dano wybór - abonament lub prawo przerywania programów to jestem przekonany,że wybrali by to drugie, bo lepiej się na tym wychodzi,

TVP SPORT- warto zauważyć,że TVP wszystkie transmisje sportowe udostępnia za darmo w internecie, więc jest możliwość i dostęp dla większości.

 

Krytykowałem Polsat i podawałem konkretne argumenty, jeśli chcesz mnie nazywać głupkiem i hipokrytą proszę bardzo, jednak to nie służy dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Projekt Alf

Ja po prostu nie mam zaufania do szefa polsatu. Jak napisał kiedyś @wislok w nc+ płacę i wymagam wiedząc, że nikt nie wpadnie na pomysł ppv z powiedzmy El Classico czy meczu Legia- Lech, mając dostęp do kanałów polsatu tej pewności nie mam i tyle.

P.S. Cały czas się dziwię co Ty, prawdziwy kibic piłkarski, robisz w CP, gdzie dobrej piłki brak.

 

Jak to, a Puchar Włoch? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że byl Puchar Włoch.

Czekałem na spotkanie Seattle Seahawks- Denver Broncos w lidze NFL na pse a tu chyba liga angielska na żużlu live leci. Co jest do [beep] ktoś wie? Miał być mecz nfl.

Zaczął się po 21 w PSN i trwał miej więcej aż do pólnocy bo przerywali Sport flashem i Sportowym podsumowaniem dnia, a nigdy tego nie robili, gdy premiera.

Ja jakiś czas temu czekałem na powtórkę Cafe Futbol na PS Extra, a dostałem NFL :)

Powtórki są codzinnie w PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP stacja misyjna. Dlaczego TVP nie kupiła Pucharu Polski, tak! PUCHARU POLSKI??

 

Znowu TVP będzie płakał, że Polsat koduje na swoich kanałach Puchar Polski? Gdzie te pieniądze? Rolnik szuka żony??

 

Gdzie było TVP? Puchar Polski to Puchar Polski a gdzie w tym momencie jest TVP???

 

Niech mi znowu nie płaczą, że coś nie udało im się kupić, bo cena była za wysoka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz dlaczego?

Bo muszą opłacać swoje pseudo gwiazdki prezenterów. A tam idą miliony.

Również Rolnik szuka żony...

 

Dlaczego ja - jest jakie jest, aktorzy amatorzy płaca 50-150 zł za odcinek.

Zaś stawki w Rolnik szuka zony lub Szkoła życia są zdecydowanie większe.

 

Polsat i TVN to stacje komercyjne i oni mogą wszystko, zaś misja TVP już zeszła na dalszy plan, TVP staje się :censored: a nie misyjną TV Polską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos czasu interesuje mnie pytanie gdyby 90% ludzi płaciło abonament czy TVP byłaby w stanie konkurować z Polsatem o rożne prawa sportowe?

Mnie to też od dawna zastanawia. I nie tylko w kontekście praw sportowych, ale i zakupu nowoczesnego sprzętu, zmniejszenia lub całkowitego zaprzestania emisji reklam i innych pozytywnych aspektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ataków na TVP. Z mojego punktu widzenia oferta sportowa jest zbliżona poziomem, bo jeśli ktoś się nie interesuje siatkówką, F1 to niewiele mają mu kanały polsatu do zaoferowania(czasem dobry boks lub eliminacje piłkarskie). Poza tym z tego co pamiętam na TVP brak reklam przerywających film czy mecz, co na polsacie ma często miejsce. Oczywiście to tylko moja opinia, ale te ataki na TVP po siatkarskich mistrzostwach są niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kilku ciekawych turniejów- to jest pakiet WTA na cały sezon obejmujący turniej Masters, Premier Mandatory, Premier 5, Premier - w sumie 27 turniejów w sezonie. TVP ma dobrą ofertę sportową,a to,że potrafi konkurować z Polsatem udowodniła kupując EURO 2012. Trudno nie uznać,że im więcej było by pieniędzy tym było by prościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda.

Zauważyłem, że Boniek w Cafe Futbol był taki swój, wyluzowany, śmiał się, żartował nieziemsko. W Canal+ również był, również miał charyzmę ale widać, że to nie było to samo co w Cafe Futbol.

 

Boniek Węgrzyna lub Twarowskiego chyba raz zjechał w Canal+. Ze Smokiem chyba dobrze żył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek kiedyś w C+ mecze komentował, więc dziwi to jego nastawienie.

 

Tego nie wiedziałem. Kiedy to było?

 

Boniek na pewno komentował mecze na Polsacie.

 

Co jak co dziwne jest nastawienie Bonka do ludzi z Canal+ i zupełnie inne rozluźnione do ludzi z Polsatu.

 

W Canal+ w lidze + extra Boniek był a tam atmosfera jest świetna i jakim cudem Boniek nie chciał się zbytnio angażować, jak by miał jakiegoś focha i widać, że nie darzył sympatią Twarowskiego i Węgrzyna.

Nawet Twaro próbował "zjechać" Bonka, ale Boniek się nie dał i coś powiedział w stylu "dziecko".

 

Nie wyobrażam sobie Ekstraklasy bez Canal+. Angielską ligę tak, ale nie ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas_k:

Pójdzie, pójdzie, bo samej Ekstraklasie nie zależy już na umowie z jednym podmiotem. MP & Silva najprawdopodobniej sprzeda kilka sublicencji. Może Polsat się załapie?

Może być model Belgijski, gdzie 3 nadawców ma pełne prawa do transmisji.

@browar, taki Legia-Widzew z 1997 na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szczegółach porozumienia z MP& Silva można przeczytać w tygodniku "Piłka Nożna" Wydaje się,że liga pójdzie do kilku podmiotów, bo będzie kilka pakietów . To dobrze, ważne by liga była szeroko dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym chciał zobaczyć w CP Premier League lub Primera Division, ale polska Ekstraklasa cieszy się pewnie lepszą oglądalnością, a co za tym idzie można na niej więcej zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...