Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zdystansowala lige wloska.

 

Myślałem, że jednak włoska bo nawet komentatorzy przy okazji jakiegoś meczu mówili, że najwięcej reprezentantów na tych Mistrzostwach Świata ma Serie A.

 

37 - Włoska Serie A

29 - Polska PlusLiga

27 - Francuska Ligue 1

.............................................

22 - Rosyjska Superliga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdystansowala lige wloska.

 

Myślałem, że jednak włoska bo nawet komentatorzy przy okazji jakiegoś meczu mówili, że najwięcej reprezentantów na tych Mistrzostwach Świata ma Serie A.

To nie jest decydujacy wyznacznik. Gdyby tak oceniac sile lig to po MS 2014 w pilce noznej okazaloby sie ze liga hiszpanska jest slabsza od wloskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest decydujacy wyznacznik. Gdyby tak oceniac sile lig to po MS 2014 w pilce noznej okazaloby sie ze liga hiszpanska jest slabsza od wloskiej...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ranking_CEV#Ranking_CEV

 

Czyli ten ranking CEV z wikipedii jest fałszywy?

 

Jeśli tak to gdzie mógłbym znaleźć aktualny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej do dodania. Stracili 20 mln. Gdzie się odkują? Najpewniej na EURO2016. :roll:

A sprzedaż do 168 krajów praw do transmisji,a sprzedaż praw marketingowych PZPS ?? A kasa od miast w wysokości 40 mln zł?? Polsat pewnie tego nie przyzna,ale uważam,że zarobił i to sporo na MŚ. Pieniądze na MŚ dała także FIVB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok ma rację.

 

Polsat kupuje prawa, traci na tym 20 milionów, bo tak.

Polsat koduje prawie cały turniej, przez co robi sobie czarny pijar od morza, aż do Tatr, bo tak.

 

Wiadomo, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Wielkie pieniądze. Ci dziennikarze, którzy tak skutecznie lub nieskutecznie siali propagandę wielkiego sukcesu jakim były MŚ w siatkówce, którzy tak gorliwie i zażarcie bronili dobrego imienia Polsatu i jego właściciela jeszcze grubą premię dostaną. No ale samozwańczy księgowi z forum SATKuriera będą przez następne tygodnie, miesiące i lata powtarzać brednie o 20 milionach jakie "instytucja charytatywna realizująca misję publiczną" o nazwie Polsat stracił na zakodowaniu siatkarskiego mundialu. Zygmunt wyłożył pieniądze na prawa do MŚ w siatkówce, bo tak. Miał taką zachciankę. Potem miał kolejną zachciankę, że sobie zakoduje MŚ, bo tak. Przecież to brzmi jak w krzywym zwierciadle.

 

Koniec końców jest taki, że pieski się naszczekały, a karawana jechała, jechała, jechała aż do celu dojechała. Czytam w internetach jakieś pogróżki typu: Prawdziwi kibice nie zapomną! Prawdziwi kibice z Polsatem się nigdy nie zwiążą! Prawdziwi kibice Polsat będą bojkotować aż do grobowej deski! - i aż chcę mi się śmiać z tej hipokryzji. Do zobaczenia za dwa lata, albo i nawet wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam się za prawdziwego kibica od wielu, wielu lat i będę omijał szerokim łukiem polsat, czego innym prawdziwym kibicom życzę. Na szczęście świadomość, szczególnie wśród młodych ludzi jest coraz większa. Gwizdy w Katowicach, wiele opinii na różnych forach internetowych nie biorą się znikąd. W końcu dobra passa może się skończyć, ja jednak wierzę w rozsądek ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam się za prawdziwego kibica od wielu, wielu lat i będę omijał szerokim łukiem polsat, czego innym prawdziwym kibicom życzę. Na szczęście świadomość, szczególnie wśród młodych ludzi jest coraz większa. Gwizdy w Katowicach, wiele opinii na różnych forach internetowych nie biorą się znikąd. W końcu dobra passa może się skończyć, ja jednak wierzę w rozsądek ludzi.

 

Historia pokazuje, że tłum ludzi to często (jeśli nie najczęściej) tłum głupców.

 

I nie inaczej jest w tym przypadku.

 

Od wczoraj panuje powszechne przekonanie, że siatkówka to dobro narodowe, sport narodowy, najukochańsza dyscyplina w której rozkochani są Polacy. Hmm... mi osobiście ten sport zwisa więc chyba rasowym Polakiem nie jestem. Serio... dla mnie ten sport może nie istnieć. Jestem zwolennikiem innych dyscyplin.

 

Leję na siatkówkę, obejrzałem kątem oka może ze trzy-cztery mecze, ale tylko dlatego, że mam kilkuosobowe grono januszy w domu, którzy nagle zapałali miłością do tej dyscypliny, bo... sukces, bo impreza była u nas, bo wygrali z Rosją, bo sąsiad obejrzał i polecił, bo polskie (AKA polsatowskie) media nas tym bez przerwy karmią.

 

No i masz... w demokratycznych wyborach domowych poległem przez co musiałem specjalnie rejestrować się na stronę Orange żeby obejrzeć sobie meczyk online w Orange sport, bo telewizor był zajęty.

 

Do czego zmierzam?

 

Kibice A są zawiedzeni, bo im siatkówkę zakodowali. Kibic A nienawidzi Polsatu.

 

Kibice B są zawiedzeni, bo im piłkę ręczną zakodowali. Meczów VIVE i Wisły w Champions League nie mogli obejrzeć, bo nc+ prawa przejęła i transmisje zakodowała. A przecież mogła odkodować! W TV4 mecze leciały i wszyscy byli szczęścili. Co w tej sytuacji powinni zrobić PRAWDZIWI kibice szczypiorniaka? Powinni wziąć przykład z PRAWDZIWYCH kibiców siatkówki, a więc omijać nc+ szerokim łukiem i przy każdej sposobności [beep] na tę platformę.

 

Kibice C

 

Kibice D

 

Kibice E

 

itp.

 

^^sobie dopiszcie jeszcze mecze polskich drużyn w Lidze Europejskiej UEFA, co tam jeszcze jest żużel? No i nie zapominajcie też o TVP Sport! Ci to dopiero są łaskawi dla PRAWDZIWYCH kibiców. Jeśli już o nich mowa to:

http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/ ... sa_600.jpg

 

 

@Arkon - Polsat wypełnił swoją misję, bo jego misją jest zarabiać! Dokładnie tą samą misję ma nc+. Jeśli nc+ i Polsat mieliby misję publiczną to dziś te dwa twory miałyby w szyldzie trzy literki: TVP (choć i tak jest to naciągane stwierdzenie patrząc na TVP Sport). O ile wiem nc+ i Polsat nie czerpią zysków z powszechnego abonamentu radiowo-telewizyjnego. Czego Ty więc wymagasz?

 

W tej sytuacji niech tłum głupców i hipokrytów ma pretensję do... osłów z wiejskiej, bo jeśli posłowie zrobiliby na czas odpowiednią ustawę, a przecież mieli na to kupę czasu to tłum głupców i hipokrytów wszystkie mecze by obejrzał. No właśnie... tylko mecze Polaków! Bo meczów innych reprezentacji zapewne tłum głupców i hipokrytów by już nie ujrzał.

 

No właśnie, a skoro ta wciąż mityczna ustawa tego nie przewiduje to Ty i inni powinniście dziękować Polsatowi, że wam swego czasu piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002 i 2006 odkodował, że wam piłkarskie Mistrzostwa Europy 2008 odkodował. Niemal w całości odkodował, a mógł przecież już wtedy przykręcić kurek i wam tylko trzy mecze Polski puścić. Mógł? Oczywiście, że mógł.

 

A czy wspaniałomyślna nc+ kiedykolwiek odkodowała tłumowi głupców i hipokrytów jakąś wypasioną imprezę sportową? Nie? To może jakąś porządną ligę piłkarską? Też nie?

 

Ojej...

 

PRAWDZIWI kibice piłki nożnej nigdy im tego nie zapomną! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na spotkanie Seattle Seahawks- Denver Broncos w lidze NFL na pse a tu chyba liga angielska na żużlu live leci. Co jest do [beep] ktoś wie? Miał być mecz nfl.

 

Ja jakiś czas temu czekałem na powtórkę Cafe Futbol na PS Extra, a dostałem NFL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Projekt Alf

Ja po prostu nie mam zaufania do szefa polsatu. Jak napisał kiedyś @wislok w nc+ płacę i wymagam wiedząc, że nikt nie wpadnie na pomysł ppv z powiedzmy El Classico czy meczu Legia- Lech, mając dostęp do kanałów polsatu tej pewności nie mam i tyle.

P.S. Cały czas się dziwię co Ty, prawdziwy kibic piłkarski, robisz w CP, gdzie dobrej piłki brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...