Skocz do zawartości

Gold TV


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ITV w nowych rękach

 

Interaktywny program młodzieżowy ITV zmienił właściciela. Spółka MNI poinformowała o zakupie udziałów w grupie medialnej Telestar, właściciela stacji. Przypomnijmy, że jesienią pod marką ITV ma ruszyć telefonia komórkowa.

 

Spółka MNI za kupno ponad 84 proc. udziałów w Telestarze zapłaciła 37 mln zł, przejmując oprócz ITV jednocześnie: dwa kanały randkowe emitowane w Wielkiej Brytanii (Dating Channel i Gaydate TV), portale internetowe (np. Osada.pl, Eblog, Moje Logo) oraz radia internetowe (Ultrastacja czy Discostacja).

 

Nowy właściciel ma poważne plany - m.in. planuje stworzenie nowego kanału kierowanego na rynek brytyjski poświęcony sprzedaży kontentu multimedialnego. Firma MNI to dostawca tapet, dzwonków i gier na komórki.

 

Na polskim rynku MNI jesienią z pewnością pojawi się telefonia komórkowa, wykorzystująca potencjał kanałów ITV oraz Ezo TV. Według wcześniejszych zapowiedzi Telestar, oferta GSM ma być w pierwszej kolejności skierowana właśnie do widzów tych kanału. Nic dziwnego. Widzowie programów są aktywnymi użytkownikami telefonów komórkowych. Udział w programach ITV oparty jest na komunikacji telefonicznej (głównie SMS Premium).

media2.pl

 

fajnie

Przypomnijmy, że jesienią pod marką ITV ma ruszyć telefonia komórkowa.
nono rozwijają się...

 

james_b :wink: pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że to jest beznadziejny kanał i nie oglądam go. Fajna babka haha ciekawe ile kasy straciła przez dzwonienie do nich. A wracając do ITV to już ich sprawa czy będą mieli kase na nadawanie a jak nie, bo tyle tych powtórek to mają zonka, ale chyba tak łatwo nie zejdą, zresztą co ja pisze. No wiem tyle- to jest beznadziejna stacja.

 

james_b 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nie dziwię się że CP nie chce mieć tej stacji dłużej w swojej ofercie. Nie warto do nich wysyłać SMSów po potem będą cały miesiąc przysyłać smsy o nowych konkursach i "super nagrodach". Moim zdaniem szkoda miejsca na sat. na ten kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz seban racje zachęcają do Wysyłania SMSÓW sam Wysłałem podczas Discostacji dzisiaj SMSA miał kosztować 2.44 Z Vatem. A Poszło z konta ponad 7 Zł . Dlatego to jest przestroga dla innych osób niedajcie się na to nabrać i nie wysyłajcie do nich smsów lepiej już wejść na http://www.greenstar.pl i tutaj sobie te płyty po prostu kupić taniej i pewniej :)

 

Kiedyś się Z Disco Polo ITV nabijała a teraz nagle zrobili Program, Poprostu chcą zedrzeć z was jak najwięcej Kasy i tyle

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 7 złotymi to nie wciskaj ściemy. W "Discostacji" korzystają z numeru SMS ogólnie używanego przez iTV - 72212. Cyfra "2" umiejscowiona na drugim miejscu oznacza, że koszt SMS'a to 2 zł + 22% VAT-u.

 

Musiałeś go albo wysłać kilkukrotnie, albo błędnie wpisałeś numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ITV nadaje z transpondera Cyfry + Satelita Hot Bird 7a :)

 

Częstotliwość 11,488 MHZ

Polaryzacja H

Symbol Rate 27,500

Fec 3/4

TXT tak

CA Free

 

oraz w internecie pod adresem -- > mms://stream.mni.pl/ITV

 

Telewizja ITV jest też dostępna w nie których sieciach Kablowych

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
ITV - stacja znana dotąd głównie z popularnego pasma ezoterycznego, szykuje innowacyjne pomysły programowe, w których zobaczyć będzie można popularne, lubiane lub znienawidzone gwiazdy ze świata muzyki, kina czy nawet polityki. Ukażą się one w nieco innej formie niż dotychczas i będą musiały poradzić sobie z codziennymi zadaniami.

 

Źrodło: mediafm.pl

 

Ciekawa informacja o nowościach w ITV, może właścicielom stacji marzy sie program o profilu "E!" ???? albo jakis porzadny program???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Interesującą dzisiaj widziałem reklamę na ITV, która zachęcała widzów do zamieszczania swoich ogłoszeń na brytyjskim kanale Dating Channel . Dodam, że ten kanał jest nadawany w całości po angielsku i jest dostępny jako niekodowany z satelity EuroBird 1 - 28.5E. Normalnie szok :shock:

 

strona domowa: http://www.thedatingchannel.com/tdcweb/index.jsp

 

Edit: Zresztą już się nie dziwię, na stronie Dating Channel istnieją polskie odnośniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ciekawe co tam jeszcze upchną na tym kanale??

ITV to pewnie pasuje, bo tez maja problemy z kasa i wypełnieniem ramówki...

Niestety jeśli mam podsumować ITV w ciągu ostatnich lat to strasznie spadli na psy...

To już nie ten sam kanał tyko same EZO i reklamy...

Kiedyś było ciekawiej, kanał miał ambicje a teraz to zwykły pospolity kaszaniak o nędznej jakości i gigantycznych jak Yeti pikselach...

Swego czasu nawet go często oglądałem zwłaszcza Moje Logo News teraz to nawet nie wiem czy taki program jeszcze jest bo co nie przełączę na ten kanał to zawsze widzę EZO TV i kobitki wróżące z kart np:

A - widzę w kartach że ma ma pani zwierzaka

B - tak mam kotka

A - pani kotek wabi się mruczuś?

B - nie wabi się kicia

A - aha tak przepraszam pomyliłam się, rzeczywiście to kicia

B - przepraszam pani jest wróżką? pani powinna to wiedzieć, pani jest oszustką

---- rozłączyła się ----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programów erotycznych wieczorem to już z tego co wiem nie ma. Są tylko bloki erotyczne w środku nocy.

 

Programy nowe są, ale i tak ich obecny wizerunek mi się nie podoba, choć dzięki zmianom wychodzą na plus, pod względem wyników oglądalności i przychodów z reklam. Mają jeszcze po nowym roku dojść nowe produkcje w tym teleturniej. Na pewno nie nawalą nowości jak ostatnio, bo przecież przez ostatnie lata i tak kasę roz[beep] na różne produkcje, które i tak zysku żadnego nie przynosiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja iTV, znana do tej pory z głównie programów rozrywkowych, podczas Świąt Bożego Narodzenia wprowadzi do swojej ramówki pozycje filmowe.

Pierwszego dnia świąt (25 grudnia 2008 roku) od godziny 11.30 telewizja iTV będzie emitować film Bollywood - "Hello Bollywood".

 

Produkcja zabierze widzów w świat kina indyjskiego, przepełnionego miłością, radością i muzyką. Bollywood to umowna nazwa indyjskiego przemysłu filmowego.

 

Źródło: iTV/media2.pl

 

Godzina 11.30 - EZO TV :?::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...