Skocz do zawartości

Muzo.TV


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to już odpowiedni czas, by założyć wątek dla tego kanału.

 

Jeden z dwóch planowanych przez Telewizję Polsat kanałów muzycznych otrzymał nazwę roboczą "P-Music". Wniosek o koncesję dla nowej stacji wpłynął do KRRiT 31 stycznia br.

Postępująca fragmentaryzacja rynku sprzyja powstawaniu coraz szerszej oferty kanałów tematycznych, a Telewizja Polsat chce być obecna w każdym istotnym segmencie rynku telewizyjnego. Obserwowaliśmy więc od lat utrzymującą się popularność stacji muzycznych i stąd decyzja o uruchomieniu nowego kanału. Obecność Marcina Bisiorka gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość naszemu projektowi - mówi Maciej Stec, członek zarządu Telewizji Polsat.

 

Tak więc wiadomo już, że nowym kanałem pokieruje Marcin Bisiorek. Dla przypomnienia:

Marcin Bisiorek od 2001 roku związany był z Grupą Radiową Time, początkowo jako szef muzyczny i DJ w Radiu Eska Łódź, a od 2001 do 2008 roku jako dyrektor programowy Radia Eska (od 2006 był także szefem muzycznym sieci Eska). W latach 2008-2013 pracował jako DJ i dyrektor programowy Radia Eska Rock. Rozstał się z Time w listopadzie 2013 roku, gdy zdecydowano, że Eska Rock z rozgłośni ponadregionalnej stała się wyłącznie stacją warszawską. W przeszłości był też DJ-em i szefem muzycznym Radia Manhattan.

 

Uważam wybór szefa dla P-Music za bardzo dobry. Liczę, że będzie miał wolną rękę przy kształtowaniu tej stacji. Jestem bardzo ciekaw ostatecznego efektu i z niecierpliwością czekam na start kanału. Mam nadzieję, że będzie nadawany FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kanał muzyczny? :shock: Który to już 10? 12? 14?

 

A grajdołek z Woronicza nie ma w planach TVP Muzyki? :lol2:

 

Z czasem te wszystkie Vivy- nie Vivy, Starsy- nie Starsy i inne MTV powyrzynają się nawzajem i tyle z tego będzie. U mnie swego czasu w okolicy z taką samą częstotliwością wyrastały budki/bary z kebabami. I tak z dwunastu takich budek zachowały się tylko dwie.

 

Nie mówcie potem, że nie ostrzegałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

No właśnie, może to być ciekawy kanał. P-Music... Hmm, ciekawa nazwa :)

Zastanawia mnie tylko, czy będą stacją muzyczną wyprofilowaną na jeden gatunek, czy na wszystkie gatunki muzyczne. Mi się wydaje, że to będzie stacja, która będzie grała wszystko po trochu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślę, że jednak w nazwie ostatecznej znajdzie się człon "Polsat", wiadomo taka marka będzie droższa :P

 

Jeśli chodzi o profil to ciekawa sprawa. Na pewno w taki sposób wyprofilowany będzie Polsat Disco Polo Music, bo nazwa zobowiązuje. Tutaj mamy po prostu P-Music lub (obstawiam) Polsat Music, więc ograniczenia gatunkowego jakby nie ma.

 

Bloki tematyczne mile widziane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ adrian349: :D

Kurde, brakuje na polskim rynku muzycznym stacji muzycznej, która grała by tylko muzykę rockową i metal. Ach, wszystko idzie na komercję... :/

Ciekawe, kiedy ta stacja powstanie. Strzelam że w 2015 roku, latem. No ale mogą wcześniej powstać :P

PS. Przepraszam za off-top. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jak można się było domyślić literka P w nazwie oznacza skrót od słowa POP. Czyli już wiemy jaki gatunek muzyczny będzie ten kanał grał: https://satkurier.pl/news/100402/p-m ... ercie.html

Jeżeli to ma być POP taki jak na Esce,czy 4 FUNIE,to ja dziękuję i raczej nie skorzystam,chyba,że to będzie taka polska wersja MCM POP,to wtedy może być bardzo ciekawie,bo MCM POP ma format bardzo podobny do STARS TV,czyli lata 80-te,90-te,plus mała ilość współczesnych teledysków.

Parametry nadawania mają być takie: 10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cytat z facebooka:

MUZO.TV // Kręcą nas dobre kawałki. Startujemy już wkrótce!

 

Nowy kanał telewizyjny w grupie POLSAT. Najlepsze teledyski, piosenki które zawsze kochaliście, nowości których nie możecie przegapić.

 

Metallica // BASTILLE // Kings Of Leon // Ellie Goulding // U2 // Madonna // Florence And The Machine // MUSE // Bryan Adams // Myslovitz // The Rolling Stones // COMA // The Police // HEY // Tears For Fears // T LOVE // John Newman // Radiohead // Queen // Imagine Dragons // Genesis // Editors // happysad // Depeche Mode // Dawid Podsiadło // David Bowie // Coldpaly // Bon Jovi // Adele // Kult // i inni :)

 

EKIPA:

Anna "Dobroć" Nowaczyk

Bisior

Wendro

Maciek Długosz "Dubelek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DVB-T nie będą mogli oglądać,ale przez Internet w komputerze,czy w laptopie jak najbardziej,i chodziło mi o to,że nawet jak ktoś będzie miał DVB-T w TV to i tak będzie się mógł zapoznać z ofertą kanału,dzięki nadawaniu przez Internet. A patrząc na wykonawców,to widzę,że to może być taka ESKA ROCK TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...