Skocz do zawartości

Muzo.TV


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedzi Muzo.tv przypominają mi początki RBL.TV, chociaż na kanale Polsatu będzie też dużo muzyki Pop. Liczę jednak na to, że muzyka rockowa, zwłaszcza ta mocniejsza nie będzie tylko dodatkiem. Tak, czy inaczej ten kanał przy odpowiednim zasięgu i promocji Polsatu powinien utrzymać się w zapowiadanej formie dłużej, niż RBL.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba co niektórzy za dużo sobie obiecują po tym kanale.To nie będzie nic innego jak kolejna Polsatowska szmira. :twisted:

Kanały Polsatu są dobre, całkiem dobre* - nie wiem, co ci się w nich nie podoba :/ Muzo.tv również zapowiada się całkiem nieźle :)

 

*Nie dotyczy Disco Polo Music :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

Hejterom, mówimy nie! :)

Ja myślę, że nie będzie głównie pop-u. Zresztą sami napisali jakich arytystów będą "promować" i nie znalazło się tam lady gaga, czy inny justin biber.

 

Powiedzmy, że lady gaga to teraz za nich za wysoka półka, bo postanowiła opuścic szeroko rozumiany pop, nie wiadomo czy do niego wróci, nagrała płytkę jazzową z tytanem tego gatunku Tonnym Benettem ( a jazz to wyzsza szkola jazdy).

Niedawno wyszedł pierwszy singiel, wlasciwie nieobecny w mediach :

 

Z tym wysmakowanym graniem to przesada,chcialbym zeby czwórka wrociła, albo eska rock trafila na satke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą grać Tonny Benetta, to chętnie pooglądam!

 

Z zapowiedzi wynika, że to będzie żałosna telewizja. Może trochę bardziej ambitna od Disco Polo Music czy Polo.TV.

 

Już naprawdę wolę Stars.TV. Tam przynajmniej nikt nie wysila się w zapowiadanie i w gwiazdorzenie. Dla mnie niedoścignionym wzorcem dziennikarza muzycznego, który wie o czym mówi i zna się na muzyce są ludzie ze starej, radiowej Trójki. Wojciech Mann, Marek Niedźwiecki, Roman Rogowiecki, Marek Wiernik - to są osobowości! Jak o czymś gadają, to mówią o tym z pasją i potrafią zainteresować odbiorcę, tak, aby sięgnął po płytę danego wykonawcy. Nawet Bogdan Fabiański ze swoim Italo Disco przerasta takiego Bisiorka czy Anię Nowaczyk. Szkoda, że obecne media nie stawiają na ludzi z pasją, tylko na sztucznych pozerów czytających tekst z promptera i grających sztywno ustaloną playlistę.

 

"Wzrockowa Lista Przebojów" czy "Magazyn 102", gdzie grano teledyski przegrane z MTV z kasety VHS, były programami sto razy ciekawszymi od obecnych pasm typu "Hity na czasie". Co ciekawe, często te programy były prowadzone na żywo. Prezenter musiał mocno się natrudzić, gdy jakaś kaseta nie wystartowała o czasie. Były częste wpadki, ale ludzie z talentem potrafili wyjść z tego z humorem.

 

Zresztą o czym ja piszę. "Magazyn 102" to pewnie tylko ja pamiętam, większość z Was pewnie na świecie jeszcze nie było, gdy to leciało w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

W ogóle nie czaję takich komentarzy. Nie wiem, dlaczego uważasz że będzie "żałosna"(mimo, że kanał nawet nie wystartował). Każdy lubi co innego, jeżeli chce się słuchać starszych przebojów, wybiera się Stars tv, albo vh1 classic. Jeżeli kręcą nas "Hity na czasie" wybieramy Eskę i 4fun. Nie trzeba się "znać' na muzyce, żeby zagrać coś ambitnego, coś "hipsterskiego" czego nie ma w innych stacjach muzycznych. A poza tym, wystarczy mieć pomysł na program o treści muzycznej i trochę własnej inwencji by zatrzymać widza i nie pozwolić mu przełączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że Muzo.tv będzie kolejnym kanałem z hitami na czasie, ale Polsat postawił na bardziej niepewny projekt, co moim zdaniem było odważną i bardzo dobrą decyzją. Oczywiście wizerunek Muzo.tv może sie całkowicie zmienić pod wpływem wyników oglądalności, jednak osobiście liczę na to, że ten kanał utrzyma się w zapowiadanej formie, tym bardziej że dołączenie go do ofert NC+ i UPC wydaje się prawie pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzo.tv będzie grało tzw. muzyke alternatywną z pogranicza pop/rock

Wygląda na ambitny projekt - szczerze, to wogóle nie w stylu Polsatu....

Kanał raczej oglądalności mieć nie będzie, chociaż nawet taki DPM tej oglądalności tak za bardzo nie będzie miał, z wyjątkiem miesiąców letnich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

Hejterom, mówimy nie! :)

Ja myślę, że nie będzie głównie pop-u. Zresztą sami napisali jakich arytystów będą "promować" i nie znalazło się tam lady gaga, czy inny justin biber.

 

Powiedzmy, że lady gaga to teraz za nich za wysoka półka, bo postanowiła opuścic szeroko rozumiany pop, nie wiadomo czy do niego wróci, nagrała płytkę jazzową z tytanem tego gatunku Tonnym Benettem ( a jazz to wyzsza szkola jazdy).

Niedawno wyszedł pierwszy singiel, wlasciwie nieobecny w mediach :

 

Z tym wysmakowanym graniem to przesada,chcialbym zeby czwórka wrociła, albo eska rock trafila na satke.

 

 

Zacznijmy od tego, że to jest album Tony'ego Bennetta (pana, który nagrywa płyty jazzowe) i Lady Gagi, a nie na odwrót. Ten album to zwykła współpraca. Jestem pewny, że to chwilowe, gdyż Lady Gaga lubi kicz, zresztą sama jest kiczowata, więc na pewno wróci do electropopu, który dotychczas nagrywała. Jej ostatnie dwie płyty nie były jakimiś wielkimi hitami, więc nic dziwnego, że zgodziła się na współpracę z Tonym Bennettem (wszak trzeba ratować p[beep]sająca karierę). Jedyne czego Lady Gadze nie można odmówić, to głos, który niewątpliwie jest jej wielkim atutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...