Skocz do zawartości

Muzo.TV


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie tylko gdzie kanał wyląduje na liście bo jaka na razie lista Cyfrowego Polsatu jest zapchana przez duble innych stacji - jestem tylko pewny że w sekcji muzycznej kanał wyląduje na 173 pozycji przy przerzuceniu kanału MTV Live HD właśnie z 173 na 174 miejsce na układzie kanałów NIT słonecznego operatora.

W międzyczasie grupa muzyczna 'Happysad" poinformowała na swoim profilu na Facebooku o udziale w nagraniu programu "Moje Muzo" czyli tym samym gdzie swoje piosenki proponują widzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie będzie ta sama sytuacja co z Disco Polo Music bo ono też jest na dwóch pozycjach - 23 i 180. W przypadku Muzo.tv jednak może być problem bo o ile w sekcji muzycznej można coś wygospodarować o tyle z dublem jest kłopot bo na 22 pozycji jest Polsat Sport Extra HD a na 24 występujący tylko raz kanał Polsat Food. Raczej wątpie by Cyfrowy Polsat zdjął dubla swojej stacji sportowej no chyba że zdecyduje się z danych pozycji wyrzucić niegwarantowane już wersje SD (dając za nie wersje HD nadające ten sam program) segregując je w okolicach strefy testowej a w ostateczności skasować je z listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy Polsat Food przeszedłby sobie na kanał 25 a Polsat CI pozostałby na pozycji 80. Czyli podsumowując ten temat wychodzi na to że Muzo.tv najprawdopodobniej (o ile CP nie zmieni całkowicie listy) wyląduje pod numerami 24 oraz w okolicach gdzieś między 173 a 175 numerem w układzie kanałów słonecznego operatora.

Jeżeli chodzi o miejsce na satelicie to stacja Muzo.tv najprawdopodobniej wejdzie za Polsat Volleyball 2 który to nadaje z planowanego pod emisje transpondera na częstotliwości 10.758 MHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym przypadku dobrą muzyką możemy określić utwory pop i rock inne niż to co gra Eska TV. Muzo.tv będzie takim skrzyżowaniem obecnego Stars.tv, Mjuzik.tv czy VH1 z utworami nie granymi na antenie tychże stacji.

Co do tego o czym wspomniał bjmuri to mam nadzieje że po starcie nowej stacji muzycznej CP zdecyduje się podmienić wersje SD na HD przy kanałach z tą samą ramówką przesuwając te pierwsze na jedną kupę w okolicach kanalu 310. Myślę też że taka zmiana mogłaby przyspieszyć wymiane dekoderów na te nowocześniejesze ponieważ kanały SD (z kopiami w HD) będą w jednym miejscu przygotowane do docelowej kasacji z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest "dobra muzyka"? Bo dla każdego co innego mieści się w tym pojęciu. Dla mnie "dobra muzyka" to jazz, chill out, piosenka poetycka lub muzyka symfoniczna. Czy takie rzeczy będą pojawiać się w Muzo.TV?

Dla mnie jest nią ROCK 8)

 

W tym przypadku dobrą muzyką możemy określić utwory pop i rock inne niż to co gra Eska TV.

Bingo! Zgadzam się w stu procentach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę po cichu, że w Muzo.tv znajdą się klipy takich artystów jak: : Kimbra, La Roux, Bokka, Kari, CREEP, Röyksopp, Donkeyboy, Björk, Paloma Faith, Young Summer, The Pierces, Agnes Obel, Fever Ray, The Knife, FISMOLL, Karen Elson, HAERTS, Charlotte OC, Ladytron, Lindsey Stirling, Maya Jane Coles, Karin Park, M83, Yeah Yeah Yeahs, HAIM, The Ting Tings, Florence + The Machine, Lany Del Rey, XXANAXX czy First Aid Kit. Niestety, Stars.tv pomimo, iż lubię tą TV, wypiął się na taką muzykę, więc pokładam nadzieję w Muzo.tv.

 

 

P.S.: Nie mam nic przeciwko muzyce pop, ale niech to będzie pop z wyższej półki np. Indie Pop, a nie pop w wykonaniu Rihanny, Miley Cirus, Lady Gagi czy Ariany Grande :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę po cichu, że w Muzo.tv znajdą się klipy takich artystów jak: : Kimbra, La Roux, Bokka, Kari, CREEP, Röyksopp, Donkeyboy, Björk, Paloma Faith, Young Summer, The Pierces, Agnes Obel, Fever Ray, The Knife, FISMOLL, Karen Elson, HAERTS, Charlotte OC, Ladytron, Lindsey Stirling, Maya Jane Coles, Karin Park, M83, Yeah Yeah Yeahs, HAIM, The Ting Tings, Florence + The Machine, Lany Del Rey, XXANAXX czy First Aid Kit. Niestety, Stars.tv pomimo, iż lubię tą TV, wypiął się na taką muzykę, więc pokładam nadzieję w Muzo.tv.

Donkeyboy, M83 czy Lanę del Rey widywałem na Stars TV :) Florence and the Machine leci na większości stacji muzycznych gdy wydaje nowe single, Haim wałkują w kółko na MTV Rocks, ale na telewizję skupiającą się na tych wykonawcach bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem za sprawą brokera reklamowego Polsat Media światło dzienne ujrzała ramówka stacji Muzo.tv - zobaczyć ją można w ramach pliku z niniejszego linku: http://www.polsatmedia.pl/bin/4739a5805 ... 675e3.xlsx natomiast pod tym linkiem: http://www.polsatmedia.pl/bin/65cd4eb75 ... d9a7dd.zip znaleźć można kilka dokumentów dotyczących nowej stacji telewizyjnej.

Moim zdaniem jak na początkującą stacje może być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka Muzo.TV z tej tabelki:

 

06:00

Moje Muzo

bis z godz. 20:00 poprzedniego dnia

 

07:00

Siedem Po Siódmej

bis z godz. 19:00 poprzedniego dnia

 

08:00

Muzoranek

 

10:00

The Greatest Muzo

 

11:00

Muzo 3 Po Trzy

bis z godz. 17:00 poprzedniego dnia

 

12:00

Muzo Fresh

 

13:00

Muzo Non Stop

 

16:00

The Greatest Muzo

bis z g10:00

 

17:00

Muzo 3 Po Trzy

 

18:00

Muzo Fresh

bis z g12:00

 

19:00

Siedem Po Siódmej

 

20:00

Moje Muzo

 

21:00

Muzo Non Stop

bis z g13:00

 

24:00

Muzo Non Stop Noc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...