Skocz do zawartości

Dragon Cinema


rotalplus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że sposób dystrybucji będzie zależał od operatora. Albo na sztywno ustalą 10-15 zł za 1 kanał, albo dodadzą do wyższego pakietu z kanałami filmowymi. Z obecnie zaprezentowaną ofertą - klasyka znana z innych kanałów i "może" jakieś nowości, do tego lektor i brak napisów, kanał nie powinien kosztować więcej niż 5 zł. Oglądać nieustannie "Oldboya" czy "Spirited Away", które znam już na pamięć, to nie dla mnie. Wystarczy mi dotychczasowa "azjatycka" oferta AleKino+ czy TVP Kultura.

Kinoholicy mają wykupione przeważnie pakiety premium na Canal+ i HBO, czasem jeszcze na Cinemax lub Filmbox. Płacić jeszcze za dodatkowy kanał? I kiedy to wszystko oglądać? Chyba, że jest się rencistą i nie chodzi się do pracy oraz nie ma się dzieci czy osób starszych pod opieką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja cos slyszalem ze start jest przesuniety na 3ci badz 4ty kwartal roku, szkoda byloby gdyby ten kanal nie zaswiecil w nc+ lub tylko dla zachodniej Europy.

Ps. moze by tak jakąs sonde na forum SK kto bylby zainteresowany tym kanalem a kto nie, moze takie cos pomoze w podjeciu decyzji z uruchomieniem kanalu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

co do dwoch testow pod kanaly HD, moze taka opcja, skoro odplatne ma byc Adventure tv HD, to drugim kanalem moze bedzie Dragon Cinema HD takze odplatnie. W anglojezycznej prezentacji kanalu mowa byla o starcie w III kwartale br. Ja bylbym Happy z takiego prezentu nawet za te 5zl. :jupi::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trzeba zapytać dystrybutora o ten kanał

http://delegata.pl/wp-content/uploads/2014/04/Dragon-Cinema_presentation_Europe-final.pdf

 

 

Jeśli stacja by wystartowała to sukces jej zapewni porządna jakość HD wraz z dźwiękiem DD i częstą aktualizacją oferty programowej i nowe pozycje.

Wtedy i cena w wysokości 9,90 była by rozsądna, z szeroką kampania reklamową zarówno w telewizji, radiu jak i internecie, czy na ulicznych reklamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie najbardziej zależy na anime.

 

Ankieta nie jest wiążąca i jednoznaczna z wprowadzeniem kanału na nasz rynek. To tylko swego rodzaju sondaż, czego oczekują widzowie.

 

@Lukop:

Pewnie ją zakończyli, gdy za bardzo wyciekła na forum. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, najlepiej zebrać mniejszą liczbę głosów, a potem je mnożyć na mieszkańców i wyciągać statystyczne wyniki, niż pozwolić głosować większej liczbie. Już kiedyś była o tym mowa na forum C+, też przeprowadzili ankietę, o której nikt nie słyszał i na jej podstawie podejmowali głupie decyzje programowe. Szkoda, z chęcią oddałbym swój głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...