Skocz do zawartości

VOX Music TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Internecie kanał działa normalnie.

 

Na satelicie i mux L-3 też już prawidłowo hula Vox, jedyniie w mux lokalnym od startu emisji do dziś nie ma EPG, i jest to jedyny kanał naziemny który nie ma EPG, co jest dla mnie trochę dziwne że nie zależy im promocjipoprzez prezenację własnej ramówki dostepnej w tej postaci

Kiedys zadzwoniłem w tej sprawie do nich to sekretarka zbyła mni tekstem:

a co to w ogóle jest EPG ?

po prostu ręce opadają gdy rozmówca ma taki poziom wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie te belki są paskudne. Lubię flat design, minimalizm i kwadraty/prostokąty, ale tym razem imho jest to brzydkie. Te kolory się gryzą. Logo swoją drogą też paskudne. Oprawy nie oceniam, bo nie mam Voxa na liście kanałów i nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Jesli nie ten wate to przepraszam, ale nie wiem gdzie pisac,

Czy ktos wie co sie stalo z Vox Music tv, emitowany jest zątzymany kadr zarówno na Hot irdzie jak rowniez w mux lokalnym l-3 w Radomsku.

Aktualnie sytuacja się powtarza z tą różnicą , że w dvb-t L-2 z nadajnika w Ornontowicach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Przed chwilą został wyemitowany teledysk Piękni i Młodzi - Ona jest taka cudowna, który był ucięty u góry, u dołu i po bokach, czyli efekt windowbox powiększony do 16:9. Czy ktoś może mi powiedzieć czym to było spowodowane? Na yt można zobaczyć normalną wersję, a na VOX Music TV w niektórych scenach teledysku poucinane głowy widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

W MUX-L3 kilku dni czyli od 23 grudnia w końcu pojawiło się EPG na Vox Music Tv,

ale technicy byli chyba głodni i zjedli TV,

kanał ma ID: Vox music.

I zauważyć można spadek jakości obrazu oraz chwilami czkawka głosu co przy kanale muzycznym jest nie do przyjęcia.

Natomiast kilka pikseli aż tak bardzo mi nie przeszkadza.

Piszę o nadajniku Kamieńsk, więc to nie jest emisja testowa i dżwięk powinien być prawidłowy.

Stars.tv fonia jest bez zastrzeżeń.

 

Edit.

Ok. godz. siedemnastej dżwięk był poprawny

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...