Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz mieć DPM - kup sobie CP . Kosztuje to 19,90 zł a nie 100 zł. Masz internet i tam masz mnóstwo teledysków disco polo na YT czy innych portalach, więc źaden kanał nie jest do szczęścia potrzebny.

 

Trzeba trochę ruszyć szare komórki i zacząc działac - można sobie stworzyć playlistą z przypadkową, losową kolejnością odtwarzania i mieć to samo co w TV - I NAJWAŻNIEJSZE - bez reklam!

 

2 kanały z disco polo w DVB-T to byłaby przesada. Szkoda na to cennego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć DPM - kup sobie CP . Kosztuje to 19,90 zł a nie 100 zł. Masz internet i tam masz mnóstwo teledysków disco polo na YT czy innych portalach, więc źaden kanał nie jest do szczęścia potrzebny.

 

Trzeba trochę ruszyć szare komórki i zacząc działac - można sobie stworzyć playlistą z przypadkową, losową kolejnością odtwarzania i mieć to samo co w TV - I NAJWAŻNIEJSZE - bez reklam!

 

2 kanały z disco polo w DVB-T to byłaby przesada. Szkoda na to cennego miejsca.

 

Tak więc moje (i pewnie ojca) pragnienia obecności kanału Disco Polo Music na kolejnych multipleksach w formie niekodowanej i bezpłatnej są próżne. Platform cyfrowych nie kupię, nawet najskromniejszego pakietu.

 

Wielu ludzi, nie tylko na moich terenach, odbiera platformy cyfrowe nie od dziś, ale ja nie ulegam obecnej od lat w naszym kraju modzie, jestem z tego dumny i odkąd odbieram DVB-T, moje postulaty odnośnie kanałów mają coraz mniejsze znaczenie (i jest ich coraz mniej). Mimo wielu planów zakupu platform cyfrowych, aż do 2011 roku odbierałem tylko analogową telewizję naziemną, ale nie obyło się bez nudy. Swojego czasu (jeszcze przed DVB-T) pytałem się rodziców, dlaczego nie odbieramy platform cyfrowych, moja matka na to odrzekła „Bo mamy Internet” (lub coś w tym stylu), a ojciec „Bo mamy pięć kanałów i to wystarcza” (lub coś w tym stylu). Kanały satelitarne oglądałem np. na wczasach w Szczawnicy w 2012 roku, ale był to odbiór bardzo mocno ograniczony funkcjonalnie (bez multiroomu). W moim miasteczku da się odbierać wszystkie niekodowane multipleksy ogólnokrajowe (MUX-1, MUX-2 i MUX-3) z dobrą jakością, więc zakup platform cyfrowych jest obecnie w moim regionie rzeczą niepotrzebną. Ze skąpstwem walczyć nie muszę, ale lenistwa wypadałoby się wyrzec, budując listy odtwarzania losowego, niekoniecznie z teledysków i niekoniecznie w internecie, bo na dysku mam całkiem pokaźny zbiór plików dźwiękowych, ściągniętych z internetu, zgranych z płyt audio i wypożyczonych od rodziców (różne gatunki, nie tylko disco polo). Jest zdecydowanie więcej zalet takiego rozwiązania niż tylko brak reklam, np. możliwość słuchania utworów spoza majnistrimu oraz szlagierów z poprzednich sezonów, które się albo zdobyło wcześniej, albo odkopało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały które wymieniłeś wcześniej takie jak np. TVN24 są nierealne w polskim DVB-T bo to płatne stacje! Swego czasu na forum Emitela Pan Tomasz Berezowski (Dział Techniczny TVN/ITI!) odp. na pytanie czy TVN24 pojawi się w DVB-T skoro TVP ma swoje TVP Info. Odp. Pana Tomasza była jednoznaczna że "Nigdy to nie nastapi bo wtedy operatorzy kablówek i platform cyfrowych wymówili by im umowy dystrybucji stacji i by ich pozwali za udostepnianie sygnału stacji pay TV w DVB-T które jest za friko. To dla niech by były straty! Taki OffTop za który przepraszam! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Eeee tam, miejsce na liście + to, że abonenci CP są generalnie disco polowi :) Przykład: w niedzielę DPM notuje świetny wynik około 20.000 amr, oglądalność obecnie może pochodzić albo z CP albo z nc+. Sprawdzamy, z CP przyszło 19.200 amr a z nc+ 800. Jakie wnioski? :) Gdyby DPM na liście CP było tylko na np. 173 to nigdy w życiu nie robiłoby takich wyników. Chociaż akurat wczoraj daliśmy im po tyłku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kanał Disco Polo Music już drugi raz wspólnie z Polsatem nadawał Relacje z Disco pod Gwiazdami w Płocku i tradycyjnie na Disco Polo Music nie było w tym czasie reklam i to się im Chwali bo na Polsacie kilka razy przerwali, dzisiaj na DPM wystąpił na Żywo Dziani i Ivan Komarenko a na DPM prowadziła Marta Leleniewska, wczoraj wystąpiły Gwiazdy zagraniczne np Boney M czy Mario Bischim, na Polsacie Maciej Dowbor i Michał Koterski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Marta Leleniewską została nową gospodynią talk-show „Druga strona gwiazdy” nadawanego w kanale Disco Polo Music, należącym do Telewizji Polsat. Zastąpiła w tej roli Justynę Adamczak.

 

Więcej tutaj : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/marta-leleniewska-prowadzi-druga-strone-gwiazdy-w-disco-polo-music

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego newsa wynika,że nie będzie już prowadzić 4 Music. Choć szkoda by było. Skoro Sykut może prowadzić Pogodę, 4 music, Must be the Music, być w "Atletach" to myślę,że i Marta mogła by pogodzić te dwie produkcje. Choć o czym pewnie niewielu tu wie Marta pracuje też dla internetowej TV Happy TV dla młodych mam. Niemniej na pewno sprawdzi się w tej roli. Teraz pytanie czy produkcja jest dostępna w Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niestety nie. Tak w ogóle Marta chyba kiepsko będzie się sprawdzać w produkcjach programów disco polo - no chyba że DPM ma zamiar zrobić niej swoją twarz.

W moim odczuciu pani Leleniewska lepiej sprawdzałaby się w zwyczajnej stacji muzycznej (Muzo.tv) co pokazuje prowadząc "4Music" i wszystkie jego programy poprzedzając. Poza tym też nieźle przedstawiała pogodę czy grała w "Malanowskim" - nie obraziłbym się gdyby wróciła kiedyś do tej pierwszej funkcji. Wtedy zobaczy się ją w akcji a nie do znudzenia w reklamach leków na wzdęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tu obaw. Przecież ona będzie rozmawiać z osobą o jej chyba życiu prywatnym, nie musi lubić czy nie lubić tego gatunku muzycznego. Nie wydaje mi się,że tu trzeba mieć jakieś specjalne predyspozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...