Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba wróżyć z fusów,tylko trochę sie rozejrzec.Do Europy wchodzą giganci telewizyjni i nasze mini platformy raczej nie mają szans z walką o prawa telewizyjne.W Hiszpanii np. wszedł Bein Sport i zgarnął Ligę Mistrzów i Ligę Europy.W Polsce na razie Eleven ,ale cenami napewno zaszokują za te pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieta jest ogólna....ja to rozumiem,bo nic tak nie jara jak liga szkocka,belgijska,francuska :smile:

@marius30 powiedz skąd to wiesz że zaszokują cenami?

Moze nic nie dopłacisz do tych kanałów, bo operatorzy ulokują je w najwyższych pakietach. Z drugiej strony za co chcesz płacić te szokujące pieniądze?

Moze za rok,dwa,trzy jak nabędą prawa do piłki z wyższej pólki,to moze wtedy.

Jak na razie ,to jedynie FA cup i ewentualnie pare meczy z serie A mnie kręci...i nie wiem za co miałbym coś dopłacać ,chyba że 5 zł ...może 10Zł ale to musieli by chyba la liga wziąść.

Na 100% nie obejrzę żadnego meczu z L.Belgijskiej ,moze jeden z nudów w całym sezonie w szkockiej .

Z drugiej strony abonent C+sport majac w weekend do wyboru l.angielską i belgijską,szkocką z pewnością wybierze angielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w canal+ powinny być angielska,hiszpańska,LM...to są 3 produkty które trzymają mnie w C+ i według mnie najlepsze ligi ..no może zalicza sie jeszcze bundesliga(ostatnio nie oglądam).

W "przerwach" oglądam ekstraklase.

Tych praw w/w nie mogą wypuścić/oddać.

Włoskiej troszke szkoda ,oglądałem kilka hitowych spotkań w serie A,chociaż z drugiej strony często te mecze zawodziły.W przypadku francuskiej to poprostu sie cieszę że sie C+ pozbył/stracił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym Eleven to też nic pewnego, oni mówią jedno a operatorzy kablowi i cyfrowi jedno więc to jest dopiero wróżenie na zasadzie co i gdzie by było gdyby bo nic niewiadomo na 100% na razie tak naprawdę to są tylko huczne zapowiedzi, dobry marketing mają to prawda, ale co idzie za tym marketingiem? Tajemnica..

A nie chce mi się wierzyć, żeby kablówki ot tak dały te kanały. Ja jestem abonentem Toyi cyfrowej w Łodzi mam pakiety bogaty i extra a założę się, że Eleveny jeśli będą to będą w pakiecie sport jak nie w sport+. Aczkolwiek z drugiej strony patrząc już teraz po czerwcowej modernizacji w pakiecie bogatym mamy pakiety sportowe wtłoczone i kanały: Polsatowe wszystkie z wyjątkiem wersji HD, Eurosporty wszystkie z wyjątkiem wersji HD, TVP sport w obu wersjach, OS, i Nsport. I na tą chwilę jedynie żałuje, że wycofali bodaj w 2011r. Sportklub, bo wg właściciela Toyi nie mają atrakcyjnej oferty sportowej. Nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...