Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham przez apke scroble. fm. Komentarz jest ze studia a w tle leci jednostajny sztuczny doping Wiadomo ze nie mogą sobie pozwolić na bycie na stadionie. Po pierwsze bardzo często te osoby mówią cicho i pod nosem zs ten tzw podkład ich zaglusza. A drugi to komentarz, gdzie naprawdę jest to na poziomie przeczkola. Facet na 5 minut meczu przekazuje 10 procent co się dzieje na boisku. Kumpel jak sobie porownal Radio Kielce czy Merkury to tam jest prawdziwy komentarz.Szczegolnie ogorkowe mecze sa słabo komentowane. Nie wiem to chyba nie podlega żadnej weryfikacji jak ktoś duka pod nosem i jeszcze zaglusza go ten sztuczny doping z podkładu. Niemniej z braku laku można posłuchać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już nie ta era. To było dawno i w dodatku szyld jest inny, bo z tamtej redakcji nikogo nie ma w aktualnej ;p za to nie odpowiadam. Ale wstyd, faktycznie :D Polecam zajrzeć na nowa stronę i nowe relaxje.

 

Swoją drogą myślicie, że szykuja się jakies transfery w telewizji? Nc+ musi kogoś zwolnić, ciekawe gdzie niektórzy pójdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę mówiąc Panowie to te relacje radiowe z internetowych rozgłośni to o kant d*** potłuc, ale jak to się mówi na bezrybiu i rak ryba. A jak tak sobie śledzę te niektóre rozgłośnie jeszcze jak istniało chociażby igol.fm czy toksport to wysnuwam wnioski iż to tylko rozgłośnie są inne a komentatorzy Ci sami a więc dalej to już sobie można dopowiedzieć. Np. Sebastiana Wacha czy Krystiana Mekke to już nie tylko w radiogol.pl słyszałem. (Co do pisowni nazwiska P. Sebastiana nie jestem pewien poprawności czy przez h czy przez ch także z góry przepraszam za ewentualny błąd, moim zdaniem przez ch) więc to moim zdaniem tak jest. A co do Litwy to tylko daj Boże żeby Jagiellonia nie poszła w ślady kiboli Legii z meczu z Wetrą Wilno czy kiboli Lecha, bo to wstyd. O resztę się nie martwie, będzie co ma być. p.s. Ekstraklasa znów przez 4 lata w NC+ i dodatkowo niektóre mecze w Eurosport 2.

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem świetna wiadomość z tymi IO w Eurosportach. Zdecydowanie wolę ich komentatorów i poziom prezentowany niż żałosną TVP. Ostatnio TVP dała taki popis w pokazywaniu kolarstwa, że szkoda słów i klawiatury. Jedyne co mnie zastanawia to to, gdzie EU pokaże te Igrzyska FTA? Wystawią swój kanał na 8 multi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie złamię regulaminu, ale to chyba ważne. Otóż tradycji staje się zadość i znów będą nielada problemy z obejrzeniem polskich piłkarskich klubów w pucharach być może z wyjątkiem Legii i Lecha.

 

A tu więcej do poczytania:

 

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/li ... gii/nrhvy6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek, ja doskonale zrozumiałem do czego się odniosłeś. To jest tak:

 

TVP ma prawa do IO w Rio i koniec. A potem prawa w latach 2018-2024 do letnich i zimowych igrzysk ma na wyłączność Discovery czyli Eurosporty. I teraz sytuacja jest następująca TVP złożyła ofertę do EBU odnośnie tych praw od 2018-2024

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... al-otwarty

 

oto link opisujący a sam artykuł odnośnie nabycia przez Discovery praw do igrzysk zamieszczam Ci poniżej:

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/di ... 3-mld-euro

 

I w odniesieniu do tego artykułu moje zastanowienie jak będą te igrzyska pokazywane w Polsce FTA.

Mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne i dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotaplus doczytaj artykuł. Z umowy z MKOL wynika,że Eurosport musi zapewnić 200 godzin z Letnich Igrzysk i 100 z zimowych na otwartej antenie. Jak to zrobi??-czy będzie miała własny kanał czy odsprzeda sublicencję innemu kanałowi to już ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek, ja doskonale zrozumiałem do czego się odniosłeś. To jest tak:

 

TVP ma prawa do IO w Rio i koniec. A potem prawa w latach 2018-2024 do letnich i zimowych igrzysk ma na wyłączność Discovery czyli Eurosporty. I teraz sytuacja jest następująca TVP złożyła ofertę do EBU odnośnie tych praw od 2018-2024

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... al-otwarty

 

oto link opisujący a sam artykuł odnośnie nabycia przez Discovery praw do igrzysk zamieszczam Ci poniżej:

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/di ... 3-mld-euro

 

I w odniesieniu do tego artykułu moje zastanowienie jak będą te igrzyska pokazywane w Polsce FTA.

Mam nadzieję, że teraz już wszystko jasne i dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź.

 

Pozdrawiam

 

 

Nie zrozumiałeś :) Ja się bie odnoszę do wyłączności, bo wiem jak to wygląda. Chodzi mi o to, że TVP pokazując Igrzyska Olimpijskie transmituje głównie występy Polaków. Z transmisjami w Eurosporcie może być z tym problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby był problem z pokazywaniem występów Polaków tak jak pokazują chociażby teraz turnieje tenisowe czy to 250-tki czy szlemy pokazują mecze Polaków. W każdym razie bardziej niż kiedyś. Właśnie się tak zastanawiam czy będzie coś sportowego na 8 multipleksie, jeśli byłaby to oferta Discovery to o igrzyska jestem spokojny. Tylko pytanie czy tak będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport jakby miał wprowadzić kanał do MUX to nie będzie to istniejący kanał z przekazem międzynarodowym,a polska wersja i na IKgrzyskach by skupili się na startach naszych rodaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...