Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to z tego punktu widzenia to faktycznie od lat rozgrywki lm sa nam obce. Jak ktoś kibicuje Barcelonie czy Realowi to powinien sobie wykupić dostęp. To nie są polskie drużyny. Tylko czemu w takim razie nasza polska liga jest kodowania skoro większość klubów jest dokonana z miast czyli płacą wszyscy, a nie wszyscy mogą pójść na mecz. Tacy kibice powinni mieć dostęp przynajmniej do części meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od kapitalizmu jest socjalizm. Na Białorusi w otwartej tv są 3 hity ligi angielskiej z każdej kolejki, 1 z ich ekstraklasy, LM więc wspaniała oferta i nie trzeba nic płacić

 

Ale skoro LM nie musi być w otwartej to dlaczego całe Euro czy MŚ kibice wymagają w otwartej? Kiedy KRRiT wprowadzała nową ustawę to pod newsami było dużo komentarzy, że ustawa pozwoli nie pokazać Solorzowi wszystkiego w otwartym kanale. A co np. ćwierćfinał Hiszpania - Niemcy będzie miał ewentualnie wspólnego z polskim sportem?

 

A ja jestem przekonany, że jeżeli EURO 2016 będzie zakodowane to abonenci nc+ narobią takiego rabanu, że KRRiT wpisze na listę, że cały turniej ME ma być w przyszłości w kanałach otwartych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie szykuje 100 zl na mistrzowa Europy. I tez uważam ze nie powinny być w otwartej telewizji. Tylko polskie mecze jeśli takowe będą. Jak ktoś jest fanem piłki to sobie wykupi. Proste.

 

Darmowe powinny być ważne mecze dla nas Polaków. A dla większości nieważny jest cwiercfinal typu Chorwacja Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie szykuje 100 zl na mistrzowa Europy. I tez uważam ze nie powinny być w otwartej telewizji. Tylko polskie mecze jeśli takowe będą. Jak ktoś jest fanem piłki to sobie wykupi. Proste

Wystarczy niecale 50 zl na monoblocka i wszystkie mecze niekodowane z ARD HD i ZDF HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najważniejsze mecze i tak będą za free więc jak mało to można przez internet oglądać legalnie ARD,ZDF czy BBC i ITV.

A nie zostaną zmuszeni do nadania bana na czas meczów na inne IP niż swój kraj? Przecież Polsat ma wyłączne prawa na internet na terytorium Polski. Na youtube jak są jakieś transmisje to też IP polskie są zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najważniejsze mecze i tak będą za free więc jak mało to można przez internet oglądać legalnie ARD,ZDF czy BBC i ITV.

A nie zostaną zmuszeni do nadania bana na czas meczów na inne IP niż swój kraj? Przecież Polsat ma wyłączne prawa na internet na terytorium Polski. Na youtube jak są jakieś transmisje to też IP polskie są zablokowane.

Zmiana IP na zagraniczne nie jest nielegalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od kapitalizmu jest socjalizm. Na Białorusi w otwartej tv są 3 hity ligi angielskiej z każdej kolejki, 1 z ich ekstraklasy, LM więc wspaniała oferta i nie trzeba nic płacić.

Precyzując: z ligi angielskiej już nic nie mają na Białorusi za darmo (mecze są w kanale Belarus 5, który jest tylko w kablówkach), za to mają wtorkowy i środowy mecz LM i 2 mecze czwartkowe LE za darmo no i oczywiście mecz z ich ekstraklasy (wszytko na kanale Belarus 2, dostępnym w bezpłatnym MUX-1 DVB-T). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ale najważniejsze mecze i tak będą za free więc jak mało to można przez internet oglądać legalnie ARD,ZDF czy BBC i ITV.

A nie zostaną zmuszeni do nadania bana na czas meczów na inne IP niż swój kraj? Przecież Polsat ma wyłączne prawa na internet na terytorium Polski. Na youtube jak są jakieś transmisje to też IP polskie są zablokowane.

Zmiana IP na zagraniczne nie jest nielegalna.

 

To praawda. Polecam Wam nawet program od Chrome, "Hola Better" i w trzy sekundy mozecie uzyskać dostęp do tego, co wcześniej bylo zablokowane na nasz kraj. Myślę, że to jest legalne, więc regulamin nienaruszony :D

 

No Justyna Kostyra wczoraj tenis komentowala, Tata jej prace załatwił :D Ale to bardzo fajna i ładna dziennikarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No Justyna Kostyra wczoraj tenis komentowala, Tata jej prace załatwił :D

Nie wiem czy takiej Justynie zazdrościć czy współczuć.

 

Ja IMO nie chciałbym być utożsamiany, kojarzony z nepotyzmem. W Polsce jednak lepiej postrzegane są osoby (z wydawałoby się) spoza układu, które jakimś cudem same do czegoś doszły.

 

Niestety dzieci słynnych rodziców cokolwiek by nie zrobiły i nie wiadomo jak byłyby zdolne zawsze będą nosić krzyż nepotyzmu na plecach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...