Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak offtopując:

Do rzeczy: gdybym miał ofertę sportową nc+, to bym morze miał ofertę filmową, bo piłka nożna, a tam to dużo "tego" to nie dla mnie.

Jak mówiła moja nauczycielka MORZE jest głębokie i szerokie :). Ja mam zupełnie odwrotnie, mimo dostępu do kanałów sportowych Polsatu oglądam je MOŻE kilka razy w miesiącu, ostatnio mecz Legii ze Śląskiem w Pucharze Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzę,że Eurosport pozyskał prawa do rozgrywek Féminine D1(czyli najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej kobiet we Francji).Dziś będzie można obejrzeć spotkanie PSG-Lyon.W drużynie z Paryża występuje polska bramkarka Katarzyna Kiedrzynek.Co ciekawe będzie to starcie pierwszego zespołu w tabeli z drugim.Więc proszę dopiszcie te rozgrywki do praw Eurosportu :wink:

Nie wiadomo czy kupili prawa do ligi. Możliwe, że kupili tylko ten jeden mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzę,że Eurosport pozyskał prawa do rozgrywek Féminine D1(czyli najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej kobiet we Francji).Dziś będzie można obejrzeć spotkanie PSG-Lyon.W drużynie z Paryża występuje polska bramkarka Katarzyna Kiedrzynek.Co ciekawe będzie to starcie pierwszego zespołu w tabeli z drugim.Więc proszę dopiszcie te rozgrywki do praw Eurosportu :wink:

Nie kupili, mają je od dawna bo pokazują we Francuskim Eurosporcie mecze co kolejke i teraz centrala w Paryżu udostępniła jeden mecz tej ligi szerszej publiczności.

 

Kto sprzedaje prawa na Polskę do Ligi Hiszpańskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2-3 dni Jaroński i Mirosławski naśmiewają się z kogoś i rzucają co chwilę tekst Co to znaczy? Co to znaczy? :D Który komentator tak mówi? Albo nie komentator bo oni często zahaczają i o polityków.

Już wiem z kogo się śmiali. To Jóźwik rzuca takie pytania - Northug zostaje, Co to znaczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przyglądając się ofercie sportowej Eurosportu, a c+, to pierwsza stacja ma największe zróżnicowanie sportowe, co mi się podoba. Troszkę lepiej z liczbą praw ma Polsat, bo jeszcze raz tyle. C+ to tak ogółem stoi NBA, ligą mistrzów w ręcznej, tam jakimiś kilkoma turniejami tenisa, no i gałą, którą oglądam najrzadziej. Może i oferta sportowa C+ to prawdziwa gratka dla kibiców nożnej, ale dla mnie to już nie. Macie prawo mnie zignorować, bo to moja opinia na temat jaki sport oglądam. Większość forumowiczów to kibice piłki nożnej, i zawsze boję się, że jak coś napiszę naprzeciw nożnej, to zostane ostro skrytykowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyles jak filip z Konopii, już kiedyś się tym chwaliłes. Jestem fanem sportu, ale nie oglądasz świetnych meczów koszykówki, ręcznej i żużla? Dziwne :D

A warto jeszcze wspomnieć że dzięki jeszcze Sportklubowi oferta koszykówki i ręcznej jest naprawdę bogata.A oferta Polsatu faktycznie różnorodna i bogata bo zamiast np.żużla który kolejny raz przegrali w przetargu kupują kilka innych podrzędnych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac nc+, badzmy szczerzy, masz w 90% wszysctko co najlepsze w sporcie. Jedyne, co abonent nc+, który jest fanem sportu moze zazdroscic Cyfrowemu Polszatowi to najlepsze mecze siatkówki, a tak najlepszy sport znajdziesz od 69.99zl w nc+ majac wszystkie kanaly sportowe. :D

 

@Arkon, a najlepsze, ze on to pisze co chwile, tyle, ze cyba nigdy nie odpisuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą.Po pierwsze pełnego pakietu że sportem jako nowy nie dostaniesz w tej cenie o której piszesz.A po drugie siatkówka nie wszystkich interesuje ale za to Polsat ma dość bogatą ofertę sportów walki czego brakuje w NC+.Bo sam Belator czy gale bokserskie kilka razy w roku to trochę mało.Ale za to inne prawa w NC+nie są na ilość jak w konkurencji tylko na jakość.A tak nawiasem mówiąc nie wiem po co komentujecie tego trolla który pisze tu tak cyt.Kopaczy mam za przeproszeniem gdzieś, więc gdybym miał nc+, nic z kanałów sportowych bym nie oglądał a w inny wątku pisze tak cyt.Ja tam mam TVP Sport, ale praktycznie oglądam go, gdy ma transmisje jakiś meczy piłkarskich, bo reszta to dublowanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację dokładnie brak jest tych kanałów w tym pakiecie.O ile ten pakiet jeszcze jest bo na stronie znikł kilka dni temu.Boks czy nawet UFC miało by większą oglądalność niż Liga francuska.Bo średnią oglądalność na poziomie 8 tyś.widzów nie problem by było osiągnąć.Dobrym przykładem jest tu LM w ręczną przed którą NC+ się broniło i jej nie chciało.Natomiast teraz chwiali się bardzo dobrymi wynikami oglądalności które są znacznie lepsze niż francuska czy włoska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek1008 powiedzmy sobie szczerze NC+ nie była zainteresowana ręczną i nabyła ja tylko dlatego bo była w pakiecie z Serie A.Z plotek jakie krążyły NC+ chciała tylko z tego Serie A natomiast CP chciał ręczną.Jak widać NC+było bardziej zmotywowane a ręczna ma jakby z przymusu z czego ja się cieszę.W NC+ jako nowy abonent nic nie negocjujesz takie przywileje tylko dla stałych abonentów.A to już inna historia i wtedy można cały sport mieć znacznie taniej np za tyle co ja posiadam w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista ważnych wydarzeń sportowych została oficjalnie wpisana do dziennika urzędowego UE

http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnos ... skiej.html

 

Z tym Pucharem UEFA to się kompromitują :lol2:

A dlaczego albo nie zmienili na LE albo po prostu nie wykreślili tego PUEFA. Bo jaki ma sens aby w ustawie były nieistniejące rozgrywki.

A tak w ogóle to można by uprościć i nie pisać LM i LE tylko po prostu w europejskich pucharach UEFA. Czemu tak nie wpisali w pierwotnej wersji, którą tworzyli wiele lat temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz coraz mniej państw pokazuje LM w kanale otwartym.

Julien Varley i czy jak tam się nazywa nie dawno w wypowiedzi dla Wirtualnemdia stwierdził, że trudno będzie znaleźć w europie kraj gdzie nie ma LM w otwartej a oni zobie załatwili, że całą zakodują jak nikt w europie

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/br ... 015/page:3.

 

Informacja sprzeczna z tym co podawał niedawno Szaranowicz, że LM w europie w tv otwartej jest już stracona. I że trudno będzie znaleźć kanał, który od 2015 będzie w otwartej cokolwiek pokazywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...