Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat
Po adresem http://www.tv4.pl pojawiła sie nowa odsłona serwisu internetowego Czwórki. Stronę wzbogacono o nowe działy m.in.: tapety, galerie , zwiastuny czy ankiety. W górnej części serwisu znajduje się nowe logo stacji (w poprzedniej wersji strony nadal posługiwano się starą wersją logotypu).

 

Serwis działa w formie testowej tzn. nie uzupełniono jeszcze niektórych działów. Na jego głównej stronie można oglądać zwiastuny programów w formie znanej z anteny Czwórki tzn. filmy promocyjne. Strona jest utrzymana w kolorach: czarnym białym i zielonym, a za projekt i wykonanie odpowiedzialna jest SkyGroup Sp. z o.o.

źr. tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Serial TV4 sprzedany do Niemiec i Wielkiej Brytanii

 

"Włatcy móch" - kontrowersyjna polska kreskówka - rusza na podbój Europy.

 

Czesio, Anusiak, Konieczko i Maślana, główni bohaterowie kultowej kreskówki dla dorosłych "Włatcy móch", ruszą na podbój Niemiec i Wielkiej Brytanii. TV 4 finalizuje sprzedaż serialu zagranicznym stacjom telewizyjnym - pisze "Dziennik".

 

TV 4 nie zdradza, kto dokładnie jest zainteresowany kreskówką. "Negocjujemy ostateczne warunki" - mówi gazecie Piotr Fajks, prezes stacji.

 

"Włatcy móch" goszczą na antenie od roku i zdążyły sobie zjednać sporą publiczność. Każdy odcinek ogląda ponad 300 tys. widzów (dane AGB Nielsen Media Research). Ale telewizyjna widownia to tylko niewielka część fanów serialu. Reszta ogląda go w internecie. Liczba pobrań poszczególnych odcinków sięga nawet 500 tys. Do tej pory pokazano trzy serie. Jesienią na antenie pojawi się kolejna. Jest to pierwsza niegrzeczna polska kreskówka i jak pisze "Dziennik", głównie tym przyciąga widzów.

 

Fabuła kilkunastominutowych odcinków skupia się wokół różnych wydarzeń z życia ośmiolatków, jak mikołajki, Pierwsza Komunia i spowiedź. Najmądrzejszy z całej czwórki, Konieczko, to mały naukowiec, który potrafi zrobić sekcję zwłok żaby i myszy, a jego największym marzeniem jest skonstruowanie broni, pozwalającej mu zawładnąć światem. Jego kumpel Maślana to największy cwaniak, dumny posiadacz karty bankomatowej i własnego konta. Do paczki należy też Anusiak, który na urodziny zawsze dostaje skarpety, i Czesiu - zielony ulubieniec internautów, wymieniających się absurdalnymi dialogami wygłaszanymi przez odmieńca - czytamy w gazecie.

 

http://www.wirtualnemedia_pl

 

Może zrobią furorę nie tylko w Polsce!Fajnie polski South Park będzie w różnych krajach Europy!Program Polsatu już nie pierwszy raz jest ściągany za granicę ,także "Gra w ciemno" będzie w niektórych krajach(np.Hiszpania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W ostatnim czasie panuje moda na zmiany w postaci nowego logo, nazwy,oprawy,ramówki. Nie inaczej jesienią będzie z TV4 a raczej z Czwórką.

Zamiast "TV 4" obowiązywać będzie nazwa "Czwórka".

 

Jesienią TV 4 czekają rewolucyjne zmiany. Oprócz nowej ramówki, która skierowana jest głównie do młodego widza, stacja zmieni logo i oprawę graficzną, a także używaną nazwę kanału - informuje Dziennik. więcej >>źr. tvpolsat.info

O ile mnie pamięć nie myli to TV4 nie tak dawno zmieniało swoje logo o oprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,TV 4,a właściwie Czwórka już zmieniła logo.Było to w 2006 roku.Teraz znowu kolejna zmiana?

Obecne logo w ogóle mi się nie podoba. Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłem to logo, również mi się nie spodobało. Stare było zdecydowanie lepsze. Obecna oprawa graficzna też jest do kitu :( chyba jak cała "Czwórka" :? Natomiast nadchodzące zmiany zapowiadają się bardzo obiecująco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne logo w ogóle mi się nie podoba. Pamiętam, jak pierwszy raz zobaczyłem to logo, również mi się nie spodobało. Stare było zdecydowanie lepsze. Obecna oprawa graficzna też jest do kitu :( chyba jak cała "Czwórka" :? Natomiast nadchodzące zmiany zapowiadają się bardzo obiecująco :wink:

Dokładnie to samo myślę. Mam nadzieję, że pośród zapowiadanych zmian jest również powrót do starego loga czwórki, czyli białej 4 w lewym górnym rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...