Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za młody jesteś żeby pamiętać. Analogowy Polsat 2 nadawał do 31 marca i potem wszedł na cyfrowe miejsce Naszej TV. I dlatego TV 4 który powstał 1 kwietnia 2000 roku wskoczył w miejsce Polsatu 2, gdyż TV 4 miało być połączeniem "starego" Polsatu 2 i Naszej TV a nowa wersja Polsatu 2 International miała być dystrybuowana jako kanał dla Polonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o zlikwidowaniu "4music" specjalnie nie zaskakuje. Magazyny muzyczne obecnie niestety nie są popularne, a ludzie wolą po prostu włączyć typową stację muzyczną albo ułożyć sobie playlistę na YT wiedząc, że po 1 czy 2 klipach nie będą musieli słuchać jakiś rozmów. Poza tym o samym programie też nie było głośno, sądząc po fanpage'u posiadał stałe, ale niewielkie grono fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

''Szczęki'' były wczoraj z innym lektorem niż w TV Puls, pewnie też tak będzie z trylogią ''Powrotu do przyszłości'', mam nadzieję, że nie będzie tam głupiego w tym przypadku zamieniania mil na kilometry. A wracjąc do ''Szczęk'' film może i była na 12+, ale ta scena pod koniec jak pożera rekin na kutrze... no nie wiem co będzie jak jakieś dziecko zobaczy to przed wieczorynką. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Według mnie to ten kanał przeżywał boom, kiedy w modzie były teleturnieje. Lingo, Daję słowo, Kłamczuch. Teraz poza Galileo i Drogówki nie ma tam nic ciekawego.

No i jeszcze poza "Policjantami i Policjantkami" którzy z powodem mogliby zostać przetransportowani do Polsatu w miejsce chociażby "Dlaczego Ja" które to mogłyby zostać przeniesione na godz. 13:45 przesuwając poprzedzające go programy o 15 minut wstecz a powtórkę "Pierwszej Miłości" w sezonie na 11:00. To samo może być z "Sekretami Sąsiadów" które to mogłyby trafić za "Kiepskich" o 19:30 w dni powszednie.

Wracając jednak do Czwórki to w moim odczuciu swoje najlepsze czasy miał gdy on (a nie Polsat) emitował na swojej antenie reality show pokroju Amazonek, ostatnich edycji Baru czy Big Brothera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...