Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu w Polsacie był taki serial Ludzie Chudego. Chętnie zobaczyłbym w Czwórce jego genialny pierwszy sezon, drugi to niestety porażka.

 

Pełna zgoda, pierwszy sezon genialny, bardzo chętnie bym go obejrzał, a drugi sezon to zupełna klapa i to od razu widać. Szkoda, że nie będzie 3 sezonu, oczywiście na takim poziomie jak 1 sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjantki i policjanci to nie jest żaden docu-crime tylko kolejny paragniot. Kiedyś też się jarałem tymi produkcjami, ale już mam ich serdecznie dość. Niestety ciągle powstają nowe i nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja go często oglądam podobnie jak część mojej rodziny.

Nawet wczoraj moja mama powiedziała mi wczoraj żebym włączył na "Policjantów" :D

"Policjantki i Policjanci" po zakończeniu produkcji W11 na TVNie/HD, TV4 posunęła się w dobrą stronę :) uwielbiam ten serial docu-crime i często go oglądam :D

I właśnie dzięki takim głosom telewizja w Polsce jest na samym dnie gratulacje panowie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Patrzę sobie w repertuar filmowy i w dniach 7.12 oraz 14.12 w TV 4 wyemitowane zostaną 2 części filmu "Ania z Zielonego Wzgórza - dalsze losy". Odkąd pamiętam zawsze na Polsacie i TV 4 emitowano całą serię (6 części) - od początku. Dlaczego zatem teraz wyemitowane zostaną tylko 2 ostatnie części (z Megan Follows)? Jaki to ma sens? Raczej mało prawdopodobne, aby stracili licencję tylko do pierwszych 4 części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polsatowscy szubrawcy znowu zrobili mnie w wała.

 

Spoglądam kilka dni temu w epg, a tam... 6 grudnia o godzinie 23.00 "Omen" z 1976 roku z Lee Remick i Gregory Peckiem w rolach głównych = jaranko i zacieranie rączek.

 

Dzisiaj naładowany energią i pop cornem zasiadam wygodnie w fotelu, a tam? "Omen" z 2006 roku z Julią Stiles. No niebiosa, trzymajcie mnie ludzie... no jak tak można?

 

Wieczór spaprany, bo tego gniotu drugi raz oglądać nie będę.

 

Najgorsze jest jednak to, że polsatowskie straszydło drugi już raz wykręciło mi taki numer. Siadam sobie kiedyś wygodnie w fotelu, cykam po kanałach i co ja widzę? "Dzieci kukurydzy" z 1984 roku. Myślę sobie: Super, wreszcie sobie obejrzę więc czekam. Oglądam jedną reklamę, drugą... skończyłem na dziewiętnastej. Zaczyna się! Zaczynają, eh... "Dzieci kukurydzy" z 2009 roku.

 

Epg od zębatego znowu zawiodło. Przecież to się nadaje do KRRiT :roll:

 

Może SATKurier poruszyłby tą sprawę w jakimś artykule?

 

Już nawet podsunąłem wam tytuł: "Zrobieni w wała". :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Na Polsacie DD+ jest normalna scieżka dżwiękowa, natomiast TV4 oraz TV6 na scieżce dźwiękowej DD+

jest audiodeskrypcja z komentarzem słownym dla niedosłyszących.

W czasi emisji programów z adiodeskrypcją zmieniam scieżkę dźwięku niestety na stereo, aby nie słyszeć dodatkowego opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...