Skocz do zawartości

Zest TV


cidik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, że Motowizja to ciekawy kanał. Według mnie i moich oczu, jakość jest nieco lepsza na Motowizji niż na Zest. Natomiast co do samego kanału Zest TV: to, co jest w ofercie tej stacji, nie jest jakieś szczególnie dobre, raczej mocno słabe. Ramówka jest totalnie niepoukładana, totalny chaos. Jeśli już, uważam, tak jak przedmówcy że lepiej było stworzyć jeden kanał z dwiema nazwami: Zest mógłby być tylko erotyczny, Motowizja wiadomo. Natomiast programy erotyczne nadawane na tym kanale są żenujące, żałosne i z prawdziwą erotyką nie mają nic wspólnego, to jakaś pomyłka. Szczerze, to od początku nie spodziewałem się jakichś "fajerwerków", ale myślałem że tak źle to na tym kanale nie będzie :(

A plansza przez znaczną część dnia też zbyt ciekawa nie jest. Uruchamianie dwóch stacji jest dobre, ale tylko wtedy, kiedy jest też odpowiednia ilość programów do zagospodarowania tej przestrzeni, a nie ciągłe powtórki. Nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie szybko się skończy, jak już kiedyś Adventure TV, które na dobrą sprawę nawet nie wystartowało. Albo druga opcja: będzie tak trwał ten kanał, z minimalną liczbą widzów i jakimiś słabymi przychodami, aż za kilka lat i tak upadnie albo go przekształcą w coś innego. Proste. W dobie Internetu otwieranie takiej stacji mija się z celem, bo większość rzeczy jest właśnie tam, a telewizja musi wymyślić coś niespotykanego, żeby zainteresować odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

nie wiem dokładnie od kiedy, ale wczoraj od 23ej leciał jakiś film w wersji soft .Co kawałek ,było puszczano info "Jeśli chcesz obejrzeć w ostrej wersji to wejdź do działu abonentów nc+ lub zadzwoń 22.......". W epg był anonsowany inny program. Czyżby ZEST się rozkręcał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
nie wiem dokładnie od kiedy, ale wczoraj od 23ej leciał jakiś film w wersji soft .Co kawałek ,było puszczano info "Jeśli chcesz obejrzeć w ostrej wersji to wejdź do działu abonentów nc+ lub zadzwoń 22.......". W epg był anonsowany inny program. Czyżby ZEST się rozkręcał?

Normalnie jaja! :lol2: Zadzwoniłem przed chwilą na podany numer 22 310 47 47 w powyższej sprawie i wiecie co ...?

 

Nikt nic nie wie!!!!!! :facepalm: Facet pyta co dokładnie było napisane ekranie, kazał mi czekać dwa razy, pytał jakiś ludzi (kierowników i innych tam) i nikt nic nie wie o jakiejkolwiek informacji na ekranie!!!!!! :lol2:

 

A jeszcze jedno - gościu mówi mi, że to informacja od nadawcy kanału, a ja mu na to, że to tekst nałożony przez nc+, a nie podawany przez nadawcę. Szkoda, że przez telefon nie widać było człowieka, bo zapewne podczas rozmowy ze mną wyglądał tak: :shock: .

 

Koniec rozmowy wyglądał tak, że pan jeszcze popyta kogo się da i jak się dowie o co mi chodzi i po co nc+ każe zakłócać błogi spokój konsultantów, to zadzwoni. Jak niczego nowego się nie dowie, to nie zadzwoni. :lol:

 

Jak myślicie zadzwoni ... ? :> :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Chyba wprowadzili i to nie jedną, bo w ramówce obecnej nie widzę tytułów wymienionych w poprzednich stronach tego wątku.

Nowości? Chyba żartujesz. Jakiś czas temu nawet podobał mi się ten kanał, jednak w związku z tłuczeniem w kółko jednych i tych samych filmów, a co za tym idzie wyczerpaniem możliwości rozwoju, Zest przestał był dla mnie kanałem godnym uwagi. Jednym zdaniem Zest zatrzymał się w miejscu.

 

Może przy okazji Motowizji HD (zaczynały razem), pomyśleć o Zest HD. Jednak tak jak napisałem wyżej - właściciel wyczerpał chyba pomysły co do tego kanału.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Sam kanał jest mało atrakcyjny, ale ma bardzo bogatą bibliotekę filmów dla dorosłych VOD.

Jest na czym oko zawiesić ;)

 

Edit:

ZestGO18+ biblioteka VOD w PC+ stan obecny.

ZestGo18.jpg

 

To jest zupełnie coś innego jak sam kanał Zest TV.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że ten serwis zostanie. Z tego co się patrzyłem tytuły są dostępne do 29.11.20, więc nie jest źle ;)

Jakby nie patrzeć mamy w PC+ dwie bardzo bogate kolekcje VOD dla dorosłych. Śmiem nawet twierdzić że ZestGo18+ jest lepsze od Hustler VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...