Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pietryga511

Dziś do mojej kablówki - Promax dołączył Power TV (w miejsce usuniętego bez żadnych zapowiedzi Next Music ;/). Obraz całkowicie rozjeżdża się dźwiękiem, różnica wynosi ponad sekundę. Co ciekawe problem dotyczy tylko wersji HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pietryga511

Jaki masz dokładnie model dekodera?

Jutro nasz dział techniczny zweryfikuje sprawę i sprawdzimy czy usterka dotyczy operatora Promax czy gdzieś dosyłu po drodze. Jeśli wersja SD ma dobrą synchronizację obrazu z dźwiękiem, bo z naszej strony raczej dobrze wszystko wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rozpoczęliśmy proces weryfikacji źródła tej usterki po drodze w Emitelu, Plixie i Evio. Jutro o 9 rano pewnie chłopaki zaraz po przyjściu do pracy to sprawdzą.

Tymczasem zapraszamy do oglądania Power TV w wersji SD. Promax bierze ją chyba też światłowodem, więc jakość obrazu oraz dźwięku nawet w wersji SD powinna być zadowalająca.

 

Promax coś tam przekonfigurował na swojej stacji czołowej i jak już potwierdzają nam widzowie - Power TV HD ma w tej sieci dobrą synchronizację obrazu z dźwiękiem :)

Także zapraszamy do oglądania Power TV HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam od niedawna okazję "podziwiać" ten kanał. Myślałem że to prezentuje jakiś, jakikolwiek poziom, ale chyba 2/3 klipów to idzie czyste disco polo. Co przełączam kanały to trafiam na jakiegoś Pudziana etc. Chyba nawet nie 2/3, a co najmniej 4/5 takiej muzyki tam jest. Kolejna konkurencja dla Polo TV. Następny kanał do kosza. Jak w ogóle nadawcy nie wstyd pokazywać taki kontent i liczyć na pozytywny odzew. Oczywiście, zawsze się znajdą zwolennicy, obrońcy, bo w Polsce co głupsze to ma więcej fanatyków. Mądre, wartościowe rzeczy nie znajdują gorliwych obrońców, bo wśród rozsądnych trudno o wariatów. Dla mnie ten kanał to kompletna porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mądrych rzeczach pisałem w sensie ogólnym, a nie dosłownym o piosenkach. W dodatku wasza odpowiedź dokładnie potwierdziła, co napisałem, że co gorsze, głupsze rzeczy to zaraz znajdą gorliwych obrońców. Nie wiem co się w tej naszej kochanej Polsce dzieje, ale tak jest wszędzie. Co jakiś np. polityk, populista klepie głupiego to zaraz ma poparcie na forach, chwalą go, popierają gorliwie. Jak ktoś się wypowie rozsądnie, spokojnie, merytorycznie już tylko widzę zawsze same wpisy krytyki. Nawet Stars zaczął tutaj korporacyjnie bronić, chociaż w swoim wątku chwali się, że pokazuje muzyką ambitniejszą niż inni nasi nadawcy. Nie wiem, bo kanału nigdy nie widziałem. Przykładowo jakbym tu zjechał jakiś naprawdę ciekawy kanał, z bogatą programowo, różnorodną ofertą, do której trudno się przyczepić to by pewnie nikt się za tym nie wstawił, lub jakieś niedobitki. Najbardziej merytoryczna była odpowiedź PowerTV, który teoretycznie powinien się najbardziej rzucać na mnie, a wytrzymał i odpisał normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widz666, ależ oczywiście, że nadal twierdzę, że Stars gra ambitniej niż Power. Ale to jest moje subiektywne zdanie, fan disco polo powie żebym spadał na drzewo i odwrotnie. Mówiłem już setki razy, muzyka jest SUBIEKTYWNA, odbiór muzyki jest SUBIEKTYWNY. Coś co dla Ciebie jest dziadostwem dla innego człowieka nie musi być. Tylko tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak, ale jak widzę, że kanał Power TV wchodzi do kolejnych sieci kablowych, to myślałem że jest się o co bić. Że ma jakąś ofertę, skoro go biorą, a tu patrzę, patrzę i nic nie widzę, słucham, słucham i nic nie słyszę ciekawego. Komuś się może podobać DP - swoją drogą ten skrót oznaczał zawsze co innego..., ale jak to się mówi nadal z g.. bata nie ukręcisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widz666

Nasza oferta nie jest gorsza, a wręcz lepsza. Ponad 90% ramówki stanowią treści Native HD. Produkujemy i nadajemy transmisje koncertów z klubów i festiwali w całej Polsce. Nasza firma nadaje też kanał dokumentalny Adventure HD, więc mamy większe portfolio kanałów tematycznych. To są atrakcyjne elementy oferty dla operatorów kablowych.

 

Natomiast odnośnie oferty muzycznej Power TV: gramy to, co w badaniach wypada najlepiej. Teraz jest trend na polskie disco oraz dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco Polo! A co to takiego? Że wszystkich kręci! I wszystkich bawi. Po prostu muzyka popularna będąca nurtem muzyki tanecznej. Wszyscy się jej wzbraniają. Że obciach, że nie wypada. A gdy do tego dochodzi, to uczestniczysz i nogami przebierasz. Wtulając się do ciała dziewczęcego. I nie znam wesela by tak nie grali. Nawet na tych wykwintniejszych.

 

Poniosło mnie w takt muzyki :wink: - przepraszam za off-topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem jak przesyłacie sygnał światłowodem, jakie są straty, ale ja oglądając Wasz kanał HD, jako na jedynym z kilkudziesięciu które mam, nie mam właśnie w ogóle poczucia, że to HD. Jeszcze takiego klipu nie widziałem, żebym pomyślał że to HD. Wręcz przeciwnie, od początku, jak zobaczyłem u mnie obraz SD tragedia, a właśnie HD wygląda jak nieraz mętne SD. Nawet teraz oglądam reklamę z Sochą i widzę z bliska obraz rozmyty, niewyraźne napisy, a przecież ta reklama jest nagrana na pewno w HD. Przy włączonych w telewizorze tzw. ulepszaczach nawet nie widać tego teatralnego ruchu, który jest na każdym kanale HD. Co do obecnych trendów, to szkoda, że nie powstaliście 20 lat temu, bo już od wtedy do teraz nadal byście mogli grać disco polo. Tu w Polsce świat się mentalnie zatrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Prezes jest zbyt młody, aby 20 lat temu mógł założyć telewizję ;) Wtedy to pewnie dopiero się uczył obsługi pilota.

 

Nie wszystkie reklamy dostajemy w HD. Nasz broker dostarcza je głównie w SD. HD jest zdecydowana większość teledysków.

Poza tym nie wiem, w jakiej sieci kablowej nas oglądasz. Może operator ingeruje w sygnał i go reenkoduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco polo jest ponownie tak popularne od kilku lat, wcześniej była przez długi czas w zasadzie cisza o tej muzyce. Teraz trwa druga fala, choć to już wcale nie przypomina tej muzy z lat 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...