Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Power i Peteorwnys, przeprowadziliście ciekawy formalny wywód ale za krótki. Trzeba pójść dalej i napisać, że właścicielem spółki STARS.TV s.r.o. jest polska firma JBD S.A. z siedzibą w Piasecznie gdzie również mieści się redakcja STARS.TV :) Więc tyle w temacie naszego czeskiego pochodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power a zostajesz w kopii na poprzedniej pozycji? Jeśli tak to nie zyskasz ale przynajmniej nie dostaniesz po tyłku na tych przenosinach tak jak ja dostałem :) A nie zyskasz bo okazuje się, że abo nc+ są ogarnięci i dobrze wiedzieli gdzie był STARS i dobrze wiedzą gdzie jest Power. Więc doszedłem do prostego wniosku, że na zmianie bez pozostawienia kopii w dotychczasowym miejscu można tylko stracić, oczywiście w krótkiej perspektywie bo po jakimś czasie sytuacja powraca do stanu właściwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power TV ma siedzibę w Polsce, a konkretnie w Szczecinie, fizycznie i praktycznie :) Jesteśmy lokalnymi patriotami i nie szukamy rajów podatkowych.

Szczególnie nazewnictwo jest polskie: Power TV, Adventure HD, Michał Winnicki Entertainment. Pieniędzy z waszych podatków i tak nikt nie zobaczy, bo zostaną na Wiejskiej, ale wsparcie zaniku języka polskiego robicie pełną gębą :) Tyle na temat patriotyzmu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power TV ma siedzibę w Polsce, a konkretnie w Szczecinie, fizycznie i praktycznie :) Jesteśmy lokalnymi patriotami i nie szukamy rajów podatkowych.

Szczególnie nazewnictwo jest polskie: Power TV, Adventure HD, Michał Winnicki Entertainment. Pieniędzy z waszych podatków i tak nikt nie zobaczy, bo zostaną na Wiejskiej, ale wsparcie zaniku języka polskiego robicie pełną gębą :) Tyle na temat patriotyzmu :P

A niech se nazywają jak chcą, Polsat też nazywa swoje kanały po angielsku (News, Volleyball, Play). Nazywanie wszystkiego po angielsku jest dzisiaj modne i tyle, patrz: ramówka m. in. VIVY, Polskiego VH1 i STARS.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peteorwnys

1. Tak, teledyski z 1999 się łapią :) Mamy też hity ATC i inne.

2. Zależy, ile jest dodatkowej fabuły. Generalnie stawiamy na muzykę, bo coś musi grać z telewizora.

[...]

To bardzo dobrze :) ATC co prawda zadebiutowało w 2000, ale wygląda jakby zaczynało w '99 :smile: Mam nadzieję, że oprócz tego eurodance'owego zespołu są też u Was inne nie tylko z tego gatunku :lol2: A co do obcinania muzyki to mam nadzieję, że u Was jest jak na VIVIE czy polskim VH1, gdzie obcinają teledyski z całej części niemuzycznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...