Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ten teledysk kręcili w Szczecinie, a siedziba Power TV też się mieści w Szczecinie i również mamy go w bazie :)

Hit? Hit w polskim dance to co najmniej milion wyświetleń na YT i szeroka rozpoznawalność wśród wielu ludzi.

 

W Power TV gramy głównie najpopularniejsze utwory, bo ludzie lubią te piosenki, które już znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, moją uwagę zwróciła wyjątkowa reakcja ludzi na tę piosenkę w pewnym miejscu, nie będę wchodził w szczegóły,

a co do ilości wyświetleń na YT, to zdaję się, że najpierw przykładowo takie POLOTV wpuszcza do playlisty nowy utwór,

a to dopiero generuje oglądalność na YT, nie odwrotnie,

w tym przypadku nikt nie supportuje tego klipu w tv, to ciekawe jak ma ktoś o nim usłyszeć, ja też przypadkiem na niego natrafiłem.

 

Ale dobra, nie będę się tak czepiał akurat tego klipu, widocznie się nie znam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź Stars.

 

Zastanawiam się jeszcze nad kanałem SD i HD - skoro TVP1, TVP2 nadają wyłącznie w HD, to inne kanały nie mogą zrobić tak samo? Satelita rozumiem z SD, ale kablówki? To jest związane z tym, że jedne wybiorą SD, bo tak im się podoba, a inne wybiorą HD, a inne obie wersje?

 

No i ostatnie pytanie i już nie męczę więcej. Prześledziłem trochę dyskusję tutaj i nurtuje mnie jeszcze, czy faktycznie kanał SD na satelicie to taki duży wydatek? Pisaliście o dużej kasie, jaką trzeba wydać miesięcznie...?

 

Aha no i btw. Czekam na Power w UPC! Starsi jesteście niestety tylko w wyższych pakietach, ja mam ten podstawowy, ale podglądam za to na videostar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Loginie 2323,

Nadajemy na satelicie, bo chcemy dotrzeć nie tylko do klientów kablówek, ale też milionów abonentów platform satelitarnych nc+, Orange TV, Cyfrowego Polsatu oraz posiadaczy dekoderów FTA. Każdy widz jest dla nas ważny!

 

Nadawanie kanału na satelicie to wydatek kosmicznie wysoki, dlatego w HD jako FTA nie nadaje obecnie żaden polski kanał.

 

Kablówki chcą mieć kanały SD i HD, bo nie wszyscy mają jeszcze dekodery HD. Ale to się zmienia. Dla przykładu Vectra ma kanał Power TV tylko w jakości HD, gdyż u nich już prawie wszyscy abonenci mają dekodery HD.

 

Jeżeli chcesz mieć Power TV w UPC, to musisz napisać prośbę o dodanie naszego kanału na tablicy www.facebook.com/UPCPolska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla lubiacych gat. techno, wracana antene testowo. https://satkurier.pl/news/115014/pasmo-8 ... er-tv.html

Tylko czemu informacja o tym dzisiaj, jak bedzie mala ogladalnosc, to zaprzestaniecie tego pasma, ale bardzo malo ludzi sie zdazy dowiedziec, ze to od dzisiejszej ogladalnosci wszystko zalezy. Mi to rybka bo nie moj gatunek, czasem spojrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"TECHNO POWER" - 01 05 2015 [POWER TV]

JAYDEE - PLASTIC DREAMS

MARUSHA - RAVELAND

PAFFENDORF - SMILE

U.S.U.R.A. - OPEN YOUR MIND

LUCID - I CAN'T HELP MYSELF

LEXY & K-PAUL - LET'S PLAY

FATBOY SLIM - GANGSTER TRIPPIN

MABEL - BUM BUM

SOUTHSIDE SPINNERS - LUVSTRUCK

PARTY ANIMALS - HAVE YOU EVER BEEN MELLOW

LEXY & K-PAUL - YOU'RE THE ONE

MILK INC. - WALK ON WATER

PREZISO FT. MARVIN - TELL ME WHY

COSMIC GATE - MENTAL ATMOSPHERE

PAFFENDORF - AUF MICH AN

RAMIREZ - BOMBA

MARK OH vs. JOHN DAVIES - SPARROWS AND THE NIGHTINGALES

FUTURE BREEZE - SMILE

SCOOTER - ENDLESS SUMMER

HI-GATE - I CAN HEAR VOICES

IAN VAN DAHL FT. MARSHA - CASTLES IN THE SKY

FUTURE BREEZE - READ MY LIPS

TECHNOHEAD - I WANNA BE A HIPPY

THE FOG FT. MARVINE G. - FADE TO GREY

SM-TRAX - GOT THE GROOVE

MAURO PICOTTO - PROXIMUS

RMB - SPRING

RE-FLEX - UBAP

FLOORFILLA - ANTHEM 4

ATLANTIC OCEAN - WATERFALL

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mlodziezy! To wglad na wyselekcjonowana playliste VIVY GER lat dziewiecdziesiatych. Dzieki tej znakomitej historii, pozostalem z VIVA GER po dzis dzien. Po uplywie wielu lat moglem z powrotem obejrzec "na zywo" az 30 nieosiagalnych klipow w telewizji. Thanks, POWER TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki oglądalności są udostępniane w dni robocze. Zatem wyniki za piątek wieczór dostaniemy dopiero w poniedziałek.

Jeśli będzie 0, to znów długo będziecie musieli czekać na powrót techno.

Jeśli będzie inna wartość niż 0, to Techno Power wraca na stałe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...