Skocz do zawartości

Power TV


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego po zapoznaniu się z waszą ofertą (która jest super !!! - po za DP) stwierdzam że wersja SD powinna być dostępna dla wszystkich - robić z stacji FTA produkt premium bo mamy światłowodem w HD.Jak macie możliwość zwrócenia uwagi Vectrze o wersji SD dla pakietów niższych (na styl TV Republika) będe wdzięczny :)

PS Okienko jest ale jest obraz zasłonięty czerwoną planszą na środku ekranu "Brak dostępu 5" ... cała Vectra :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne podsumowanie naszego sentymentalnego Prezesa jest na www.facebook.com/PowerTV , ale poniżej też je wklejamy:

 

"Punktualnie o godzinie 22:00 19 listopada 2013 roku testową emisję rozpoczął kanał POWER TV HD! Czyli jesteśmy już z Wami rok :)

 

Przez ten czas bardzo mocno pracowaliśmy nad ofertą programową i bardzo dokładnie analizowaliśmy Wasze sugestie, uwagi i komentarze na temat kanału. Dzięki temu Power TV stał się jednym z najpopularniejszych kanałów muzycznych w Polsce! Cieszymy się też, że jako pierwszy polski nadawca zaoferowaliśmy kanał muzyczno-rozrywkowy z prawdziwego zdarzenia w jakości HD.

 

Możecie nas oglądać codziennie i przez całą dobę na platformie NC+ (157), w Orange TV (325), w sieci VECTRA (605), w sieci INEA (262), w sieci TOYA (723), a także na dekoderach Cyfrowego Polsatu i w ponad 150 innych sieciach kablowych na terenie całej Polski!

 

Wiemy, że jeszcze wiele pracy przed nami, ale z Waszym wsparciem możemy zrobić wszystko! Dziękujemy za każdą minutę spędzoną przed telewizorem z Power TV :) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Power TV Skromnością i prawdomównością to Ty nie grzeszysz :lol2: Trochę się zagalopowałeś pisząc ''Power TV stał się jednym z najpopularniejszych kanałów muzycznych w Polsce''. Przypomnę Ci, że w październiku w grupie 4+ byliście dopiero na 11 miejscu, a w grupie 16-49 na 8 miejscu. Pomimo, że nie trawię Power TV (przez DP), to składam Wam życzenia urodzinowe i życzę (sobie) usunięcia z Waszej playlisty ''polskiej muzyki rozrywkowej'' .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie jesteśmy to kanał Power TV naprawdę mocno stoi. Np. na platformie nc+ w ubiegłym miesiącu byliśmy TRZECIM kanałem muzycznym w grupie komercyjnej. W kablówkach też sobie dobrze radzimy :)

Różnie wypadamy w rankingu ogólnym Nielsena, bo niestety wciąż naszego kanału brakuje w UPC, Multimedia i liście Cyfrowego Polsatu, ale twardo pracujemy nad poszerzeniem dystrybucji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowy pomiar Nielsena pokazał, że Adventure HD wśród abonentów NC+ ma większą oglądalność, niż między innymi Animal Planet oraz BBC HD, więc zainteresowanie ze strony widzów jest i to spore.

 

 

A czyż nie są dane z września, kiedy stacja była dostępna promocyjnie, dodatkowo dochodzi efekt świeżości?

 

Reklamy nie są emitowane choćby na kanałach Filmbox, HD - widzimy jakie po bitrate, a polskie produkcje - no cóż - nawet ujęcia z kamer internetowych też jest polską produkcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A oglądałeś nasze pasmo EXTRA KLASYKA (codziennie od godziny 18 do 20)? Wtedy POWER TV HD nadaje tylko światowe przeboje na poziomie, bez "muzyki z wiejskiej dyskoteki".

Albo nie trafiłem albo wtedy również było disco polo (ale zakładam, że to pierwsze, bo chyba nie ściemniacie)…

Ale to nie chodzi o to, żeby celować w konkretną porę, po prostu chciałbym włączyć kanał i słuchać (nawet cały dzień). STARS.TV mogę słuchać o dowolnej porze i nawet jeśli mi się coś nie podoba, to da się tego słuchać.

 

W Święta będziemy mieć kilka koncertów kolęd w HD :)

I to mnie ostatecznie przekonało, że to kanał nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PoverTV ... mam pytanie - czy koncerty polskich kolęd HD oraz Xmas songs będą nadawane w blokach programowych z uwzględnieniem w EPG ... czy też nie daj Bóg bezwładnie porozrzucane ... po różnych: topach , mixach i hotach disco polo , co dla mnie byłoby zupełnym nonsensem i totalną głupotą bo ja jakoś od wielu lat nie mogę przekonać się do tej "muzy" ... wręcz przeciwnie coraz bardziej jest mi "ona ta muza" , ideowo obca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Święta będziemy nadawać koncerty polskich kolęd w HD

Ładnie.

 

Chciałbym, abyście w Wigilię (o 17-ej) rozpoczęli kolędą "Bóg się rodzi" w wykonaniu zespołu Mazowsze.

 

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia,

jest taka moc, co smutek w radość przemienia,

jest taka siła, co spełnia marzenia...

 

A późnej niech leci to, jak uważasz - jak uważacie...

 

Ale, czy to możliwe? Mój pilot zostanie skierowany na Power TV! I mocy głośników nie pożałuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród gwiazd naszych koncertów kolęd będą m.in. Natalia Kukulska, Justyna Steczkowska, Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Zespół Bracia, Damian Ukeje, a nawet Ryszard Rynkowski i Krzysztof Krawczyk :) Z kolei w paśmie EXTRA ŚWIĄTECZNA KLASYKA nie zabraknie Wham - Last Christmas i paru innych takich :)

 

Podpisaliśmy już umowy licencyjne w sprawie kolęd. Czekamy na dostawę materiałów emisyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...