Skocz do zawartości

FOX Sports


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A propos NHL.

 

Kiedy jeśli nie teraz? Nie jeden janusz łyknął podczas Igrzysk bakcyla. Nie jednego na tym forum mecz USA - Rosja zachwycił. Powstała jakaś koniunktura - minimalna ale jednak. Jeśli któraś ze stacji telewizyjnych chce zarazić Polaków hokejem to właśnie teraz. Nie za pół roku, nie za rok ale właśnie już. Potem może być za późno. Pamiętajmy, że NHL to nie NFL. Polacy nie mają problemów z ogarnięciem hokejowych zasad. Sam chętnie oglądałbym mecze hokejowe zza Oceanu. Także powtórki.

 

Nie wiem tylko czy można zakupić prawa do tej ligi w trakcie sezonu i czy jakiś kanał TV byłby zainteresowany.

 

FOX działaj, działaj! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ciekawe czy żart Prima Aprilisowy zdjęcie http://www.img.pl/StGf wygląda na oryginalne ale nie chce mi się wierzyć ze by się ten kanał miał znaleść nie oczekiwanie na tp CP i od razu w ich dekoderach na pozycji 206

Kolego tak tylko w kwestii wyjaśnienia. Fotkę zrobiłem na własnym dekoderze! Równie dobrze kanał mógłbym dać na nr 1 lub na koniec listy czyli aktualnie 7435 kanale. :lol2: Ale wkręciłem niejednego :lol2::brawo:

Zap tego kanału pochodzi z satelity Eutelsat 9E :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

"Mówi się, iż za firmą Młodkowskiego stoi inna, zagraniczna firma, potężnym kapitałem, która w ten sposób mogłaby wprowadzić do Polski swój kanał. Tu wymienia się Fox Sports (Fox International Channels) i beIN Sports (Al Jazeera)." - skąd w ogóle SK to wziął i kto tak niby mówi? :D:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym kanałem, nawet jeśli miałby być dodatkowo płatny.

A ja jestem przeciw, szczególnie jeżeli byłby dodatkowo płatny.

Prawa do meczów to jedno, a drugie to oprawa i ludzie. Nie mogą być tylko mecze, mecze i mecze. Trzeba zrobić magazyn ligowy (co w Canale robią świetnie), wywiady , komentarze itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz Szaranowicz w wywiadzie prasowym dla Dziennik Zachodni wyraźnie powiedział,że rynek stał się trudniejszy, bo do rywalizacji o prawa sportowe w Polsce weszli giganci Discovery i właśnie FOX. Sądzę,że dysponuje on pewną wiedzą, którą my nie dysponujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym kanałem, nawet jeśli miałby być dodatkowo płatny. FOX bardzo profesjonalnie robi swoje kanały. Mam nadzieję, że wniosą też kilka praw sportów amerykańskich. M.in. NHL, NFL, MLB czy odbiorą NBA NC+. ;)

Naprawdę masz ochotę płacić dodatkowo za to co obecnie masz w Canal+!? Dlaczego? Za same sporty amerykańskie(może z wyjątkiem NBA)nikt nie zapłaci dodatkowo choćby ze względu na różnicę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...