Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry kanał. Za darmo. Oby więcej takich w dvbt.

Też tak sądzę. Ostatnio oglądałem ciekawy dokument o relacjach Hitlera z Mussolinim w całości z materialami archiwalnymi, w większości w kolorze.

 

Ja widziałem świetny dokument o Jose Mestre człowieku który miał na twarzy 5 kilogramowego naczyniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Fokus TV z nowym logo i oprawą na pierwsze urodziny (foto)

 

Kanał dokumentalny Fokus TV z okazji pierwszych urodzin zmienia logotyp i oprawę graficzną, a także wprowadza nowe hasło „Fokus TV - budzi ciekawość”.

 

- Zdecydowaliśmy się na całkowitą zmianę logotypu stacji, aby podkreślić mocniej nazwę Fokus TV. Logotyp zyskał nową typografię oraz kod kolorystyczny, wprowadzono również pole ochronne - mówi Ewa Lampart, prezes spółki TV Spektrum. Logo i jego tło prezentowane są w kolorystyce: białej, pomarańczowej lub oliwkowej.

 

Nowy logotyp pojawi się na antenie Fokus TV we wtorek 28 kwietnia br., natomiast nowa oprawa graficzna stacji wprowadzona zostanie 1 maja.

 

Logo i oprawa przygotowane zostały przez konsorcjum składające się z agencji: &Sons, Biuro Centralne i HelloMono.

 

Stacja Fokus TV nadaje od 28 kwietnia ub.r. i dostępna jest w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej. Kanał oglądać można też na platformach Cyfrowy Polsat i nc+, a także w sieciach kablowych jak m.in. UPC Polska, Vectra, Inea, Toya oraz od niedawna Multimedia Polska.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/fo ... dziny-foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe logo jest po prostu koszmarne. Mocno krzykliwe i brzydkie. Poza tym to źle rokuje. Jeśli jakaś stacja nie ma pomysłu na poprawienie stanu, w którym obecnie egzystuje, zmienia oprawę. Tak zrobił nawet obecny plusowy partner TIME SA (wiadomo, ze Fokus TV, TIME SA czy Murator to to samo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy Fokus TV będzie puszczał ponownie 3 sezon Prawdziwej historii rodu Borgiów ?

Fokus TV emitował już niedawno 3 serię tego serialu.

Logo jest zdecydowanie lepsze od poprzedniego

Ja sie nie zgodzę, poprzednie mi się bardzo podobało, a nowe jest za bardzo do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nowe logo się podoba. Jest bardziej estetyczne i czytelniejsze na ekranie. Jeszcze odrobinę większa transparentność i byłoby idealne. ;) Niech tylko tak często nie zmieniają oprawy w przyszłości, bo przydałaby im się stabilność. Łatwiej przywiązać do siebie ludzi na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo nie jest najważniejsze tylko oferta programowa a ta jest dobra.Po roku nadawania o dziwo kanał trzyma poziom w przeciwieństwie do Stopklatki,która sięga dna.

 

 

Zmiana na plus.Logo nowoczesne, transparentne.Jeśli chodzi o kanał Stopklatka to u mnie jest na pozycji pierwszej w dvb-t.Nie korzystam już z żadnej płatnej platformy cyfrowej a Stopklatka to teraz dla mnie kanał filmowy premium.Numer jeden w tunerze satelitarnym to kanał Stars.tv , drugi Water Planet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana oprawy graficznej i logo na plus. Poprzednia również była dobra, więc graficy się spisali. Ramówka ciekawa, dużo wartościowych dokumentów. Zauważcie, że kanał z taką tematyką jest FTA! To wydaje się nie możliwe, ale prawdziwe. Ode mnie 10/10 i wysoko na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...