Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega @golbi swą "wiedzą" chciał błysnąć... jakież to pojęcie, może zechce zdradzić? . @tomas podkreślił jedynie fakt, ze nadawanie w kólko tego samego programu bardzo szybko zniechęci gros użytkowników.

Zostanie 5. takich co to maja 'pojecie' i z lupą w gazecie wyszukiwać będą premierowych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju premierowo w STOPKLATCE m.in.:

 

Doktor Żywago / Królestwo zwierząt/ RiR: Klub miłośników J.Austin /Ostatni templariusz cz.1 i 2 / Filip z konopii / Germinal / Komedia małżeńska / Walc z Baszirem / Pole rażenia / Zamknąć za sobą drzwi / La Bamba/ Motylem jestem, czyli.../ Od zmierzchu do świtu /Czas przemian/ Młodość stulatka / Fan / Przepustka / Szaleństwa P.Ewy / Filadelfia/ Utajona furia

 

Poza tym mnóstwo powtórek (nie wiem czy jakiś fenomen filmu DZIECI RYBY ale w kwietniu to kilkakrotnie wałkowali i jeszcze w maju będą) - na 1% nadal NIE MOGĄ liczyć na pewno nie z taką ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, po co w ogóle jest ten kanał. Przecież tam lecą same stare śmieci, w dodatku te same, co na wszystkich pozostałych kanałach. Ile razy przerzucam kanały cyfrowe i trafię akurat na tę stopklatkę, to leci Taxi. Nie wiem, czy nadawcy tych kanałów mają ludzi za skończonych idiotów i sądzą, że ktoś będzie oglądał te stare buble?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, po co w ogóle jest ten kanał. Przecież tam lecą same stare śmieci, w dodatku te same, co na wszystkich pozostałych kanałach. Ile razy przerzucam kanały cyfrowe i trafię akurat na tę stopklatkę, to leci Taxi. Nie wiem, czy nadawcy tych kanałów mają ludzi za skończonych idiotów i sądzą, że ktoś będzie oglądał te stare buble?

Po to byś mógł pisać takie głupoty!!!

Proponuję przełączyć się na ATM Rozrywka tam znajdziesz same rarytasy.0sarcastic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, po co w ogóle jest ten kanał. Przecież tam lecą same stare śmieci, w dodatku te same, co na wszystkich pozostałych kanałach. Ile razy przerzucam kanały cyfrowe i trafię akurat na tę stopklatkę, to leci Taxi. Nie wiem, czy nadawcy tych kanałów mają ludzi za skończonych idiotów i sądzą, że ktoś będzie oglądał te stare buble?

Czy dobrze się czujesz? Zajrzyj na Canal+. Tam ciągle powtórki. Nawet bezczelnie powtórkę po pół roku czy roku nazywają premierą.

 

Akurat ciekawy i rzadko dotychczas pokazywany w tv film polski "Lubię nietoperze" dali późno w nocy a Ja chętnie bym obejrzał.

Spokojnie... Niedługo pewnie będzie o bardziej znośnej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju premierowo w STOPKLATCE m.in.:

Zamknąć za sobą drzwi / Od zmierzchu do świtu / Szaleństwa P.Ewy / Filadelfia.

 

Filmy ''Zamknąć za sobą drzwi'', ''Od zmierzchu do świtu'' czy ''Szaleństwa Panny Ewy'' już lecą od marca. Film ''Filadelfia'' natomiast będzie miał premierę już w najbliższą niedzielę.

 

Dla mnie również oglądanie takich filmów jak np. ''Tajniak z klasą'', ''Dzieci i ryby'', ''Tess'' czy ''Akeelah i jej nauczyciel'' staje się dla mnie nudne, gdzie jestem ciekaw kiedy Stopklatka TV zrobi pasmo ''Pożegnanie z filmem''?. Stopklatka TV to moim zdaniem wielki mix kanałów Filmbox i Kino Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wstyd, bo w kanał FOKUS TV też w pierwszych 2 latach zainwestują 20 mln zł (część to koszty nadawania) - to mniej więcej tyle samo a nawet więcej co w STOPKLATKĘ mimo że to nie będzie kanał filmowy

 

Trzeba brać sie do roboty - stacja założyła sobie cel, ale jest daleko od jego realizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze napisane. Przyzwyczajono widzów, że mogą mieć wszystko za darmo. Mogą nie płacić abonamentu, wszystko sobie ściągnąć z sieci i to bez żadnych konsekwencji.

 

 

 

@Katon:

Nie ma żadnej drugiej strony. Żeby coś wyprodukować lub kupić, trzeba najpierw na to mieć. A nie, oni (TVP) ci pokarzą coś fajnego, a ty dopiero może zdecydujesz się zapłacić. To nie komercyjna telewizja, ani nie oferta handlowa. Stopklatka TV ma np. inwestorów i oni na nią łożą. A TVP ma widzów, którzy nie chcą płacić. Zatem sprawa jest prosta - nie ma kasy, nie ma dobrej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pierwsze rozczarowania.

Z założenia było wiadomo, co na tym kanale będzie. I tych założeń się trzymają.

Najpierw maglują pierwszy wsad potem wymienią go na drugi. W sumie kanał spełnia oczekiwania na miarę swoich możliwości. Nie jest powiedziane, że tak będzie zawsze. I z czasem może być tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych żali,a czego się spodziewano?? Przecież główne kanały też dają same powtórki,a jakby emitowali więcej niż 1-2 filmy dziennie to sytuacja była by podobna jak w Stopklatce TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Stopklatka TV w ciągu jednego dnia emituje więcej filmów, niż większość kanałów otwartych w ciągu tygodnia, dlatego ilość powtórek na tym kanale jest bardziej zauważalna, co jest oczywiście typowe dla wszystkich kanałów filmowych. Nawet kanały premium w ciągu tygodnia emitują tylko kilka premier. Jedyną przewagą kanałów otwartych są wyłączne prawa do nowszych filmów z najlepszych wytwórni, których tak łatwo nie oddadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w Polsacie Film tak bardzo nie widać tych powtórek bo są dość dobrze porozrzucane

Na takim kinie nie uda im się zarobić, bo jest za ambitnie - to jest porywanie się z motyką na księżyc

Brakuje magazynów itp,. które mogłyby chociaż po części ukryć te powtórki

A poza tym - wszystko co emitują na antenie to nieco starsze filmy więc te kilka premier w maju jest nieporozumieniem. Nikt nie wymaga superhiperpremier, ale nie rozumiem ich polityki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czepiasz się sam nie wiesz czego,kanał wystartował w połowie marca a ty wypisujesz jakiś banialuki.Czego się spodziewałeś darmowego HBO czy Canal+ :crazy: Kolejana osoba która by chciała premiery przez całą dobę w darmowym kanale zejdź na ziemię.A od magazynów to są kanały dokumentalne i popularno-naukowe a nie filmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...