Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nick_usuniety
Tymczasem od 31 stycznia na antenie Stopklatki tak długo oczekiwany serial "Stawka większa niż życie" cieszycie się?? :twisted:

Gdyby ten serial został pokolorowany, to z chęcią obejrzałbym po raz kolejny. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję trochę pohejtowałem Stopklatce na fejsie

Ze ciągle powtarzają te same filmy

Oni odpisali że cały czas kupuja nowe filmy

I było coś jeszcze :

Bardzo wiele zależy od licencji filmu (liczba emisji, od kiedy mamy ważną licencję), ale nie ukrywamy, że kierujemy się też oglądalnością danych produkcji

 

Co do Klossa to już jest na TVP1 i TVN7 rekord świata i kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem zawiedziony Stopklatką.TV, ponieważ nie oczekiwałem, jak niektórzy, codziennej premiery filmowej i to najlepiej po raz pierwszy w otwartej telewizji.

Od początku było wiadomo co tam będzie, że będą to materiały z Filmboxów i Kino Polska, plus coś ekstra co zakupią. Kanał jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem od 31 stycznia na antenie Stopklatki tak długo oczekiwany serial "Stawka większa niż życie" cieszycie się?? :twisted:

Gdyby ten serial został pokolorowany, to z chęcią obejrzałbym po raz kolejny. :D:wink:

Wiesz co powiem ci że twój pomysł jest godny podsunięcia komuś kto wyłoży na to kase pod warunkiem że na tym zarobi. Oglądalność serialu jest i nie ważne na jakim kanale aktualnie leci. W kolorze to byłby hit. Pytanie: Kto "pokoloruje" Stawkę lub ew Pancernych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Pokolorowanie'' takich seriali jak ''Stawka większa niż życie'' czy ''Czterej Pancerni i Pies'' to marzenie.

 

@Marek79

Ja też na Facebooku kanału wysyłałem, że powtarzają te same filmy i dostałem podobną jak ty wiadomość. Dzisiaj na Stopklatce po raz enty ''Yakamasi'' i ''Tajniak z klasą'' - powtórki-powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie zapytanie na FB (ja nie mam)czy nie mogą dołączyć napisów angielskich w DVB-T do filmów z oryginalną - angielską wersją dźwiękową. Do tych filmów, dla których takie napisy mają oczywiście. Koszty byłyby minimalne, a zawsze byliby jedyni z taką opcją bo TVP1 HD nie liczę (nie korzystają z tej funkcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska

Lutowe środy na stopklatka.tv to kino kopane

04.02 Policyjna opowieść

11.02.Policyjna opowieśc 2

18.02.Policyjna opowieść 3.Superglina

25.02. film z Jetem Li Dawno temu w Chinach

Ktoś się cieszy ?? :)

 

 

Ja! Mam nadzieje, że będzie lepsza wersja Policyjnych opowieści niż ta emitowana na ATM Rozrywka, z angielskim dubbingiem, ścinający się obrazem i ledwie słyszalnym lektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy o te filmy chodzi tak na prawde, tam był duet lub więcej policjantow, jeden z nich był tez znany z filmow sztuk walki, taki grubszy smieszny gość, inny z tej ekipy gliniarzy, był taki lysawy, wygladal jak "Kojak", w jednym odcinku jeździli na takich miniaturkowych ścigaczach, smieszne to było, w ogóle wszystkie odcinki tamtej serii były komediami sensacyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...