Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam tą stacje, jedna z moich ulubionych. Ale moim zdaniem powinni zmienić to logo, najlepiej zlikwidowac to biale tło i zaciemnić napis „Style’’ bo teraźniejsze logo niesamowicie przeszkadza w oglądaniu jest mega duże i niezbyt przezroczyste. A w tej stacji podoba mi się to iż mają pełno ciekawych produkcji własnych jak: „O Matko!’’ „Pyszne 25’’ itp. Również ciekawe są talk-showy jak „Miasto kobiet’’ lub „W roli głównej’’. U nas ten kanał jest najczęściej oglądany ze wszystkich. Wieczorami, ja, mama i siostra potrafimy zasiąść przed TV i oglądać TVN Style bez przerzucania kanałów a i tak jesteśmy entertained i tak nawet przez kilka godzin. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne logo kanału to duży, biały i zarazem niestety bardzo mało przezroczysty kwadrat z wyciętym napisem "TVN Style". Przeszkadza ono w oglądaniu i przydałoby się je poprawić. Powinni zrobić albo na odwrót - wywalić kwadrat i zostawić same jego wnętrze, czyli sam napis "TVN Style":

tvnstylelogo.png

 

Albo zostawić obecne logo i tylko zmniejszyć jego intensywność świecenia. Takie rozwiązanie jest już stosowane w TVN Player:

s2ft.png

Przezroczystość prawie tak duża jak w kanałach premium. Dobrze się ogląda z takim logo, gdyż prawie w ogóle nie odwraca ono uwagi od treści audycji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w tym TVN-ie się pogubił. Mieli fajne loga, ładnie wkomponowany znaczek TVN, rozpoznawalny to ktoś zaczął kombinować. Nie tylko z TVN Style ale i z TVN Turbo i TVN7. A wszystko zaczęło się od platformy n. Zamiast zrobić platformę TVN to wymyślili coś nowego co trzeba było wypromować. Tak samo teraz z nc+. Po co tworzyć coś nowego? Mogli zostać przy Cyfrze+ albo zrobić platformę TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile obecne logo TVN Style na antenie nie wygląda zbytnio udanie, to można się jednak przyzwyczaić. Nie samym logiem człowiek żyje jak niektórzy. To nie priorytet decydujący o tym czy coś będę oglądał czy nie - nie mam aż tak na[beep]e w głowie.

O ile we wspomnianym TVN Turbo logo jest ładne, ciekawie zrobione, to jednak można się przyczepić, że zdecydowano się zrezygnować z okrągłego ''tvn''.

A TVN7 jak dla mnie ma najlepsze logo w całej polskiej telewizji - podobnie oprawa graficzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w tym TVN-ie się pogubił. Mieli fajne loga, ładnie wkomponowany znaczek TVN, rozpoznawalny to ktoś zaczął kombinować.
Zgadzam się. Większość zmian zaprowadzonych pod względem grafiki logotypów nie było potrzebnych. TVN Style miał zgrabniutkie logo, czego teraz stwierdzić nie mogę. MTV swego czasu miała podobny prototyp. TVN Turbo według mnie miał najlepiej wykonane spośród wszystkich kanałów TVN. Nie przeszkadzał mi nawet kolorowy projekt. Jedynie dodatnie odebrałem logo TVN7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile obecne logo TVN Style na antenie nie wygląda zbytnio udanie, to można się jednak przyzwyczaić. Nie samym logiem człowiek żyje jak niektórzy. To nie priorytet decydujący o tym czy coś będę oglądał czy nie - nie mam aż tak [beep] w głowie.

Obecne logo TVN Style przeszkadza w oglądaniu, ale nie aż do tego stopnia, żeby rezygnować z oglądania. Oczywiście to jest moje osobiste odczucie - jednym widzom może w ogóle nie przeszkadzać, innym trochę, a innym bardzo. To czy dane logo przeszkadza w oglądaniu i w jakim stopniu jest odczuciem subiektywnym.

 

 

Ja np. bardzo niechętnie podchodzę do oglądania kanałów AXN czy Puls 2, które mają skrajnie natarczywe loga - intensywna czerwień bez nawet minimalnej przezroczystości. Jak coś mnie bardzo zaciekawi, to jestem wstanie się przemęczyć, ale tak normalnie to nie oglądam.

 

Jest udowodnione naukowo, że kolor czerwony zwraca na siebie zbyt dużą uwagę i może negatywnie wpływać na samopoczucie:

Z badań wynika jednoznacznie, że czerwień jest najsilniej stymulującym ludzką psychikę kolorem.
Bowiem zbyt długie przebywanie w czysto czerwonym pokoju mogłoby wywołać niepożądane efekty w ludzkim zachowaniu. Moglibyśmy stać się zbytnio pobudzeni, rozdrażnieni, a nawet agresywni.

To samo może wywołać zbyt długie oglądanie audycji z intensywnie czerwonym logo na ekranie.

 

Barwa ta wyróżnia się spośród innych i przykuwa uwagę.

No właśnie, a widz oglądając audycje powinien być maksymalnie skoncentrowany na jej treści. Intensywnie czerwone logo bardzo dekoncentruje. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu nie stosować czerwonego koloru w wersji ekranowej logo, ale jeśli już koniecznie musi być czerwone, to powinno być bardzo mocno przezroczyste - tak jak np. logo australijskiego kanału Bio.

 

W przypadku, gdy logo jest zbyt dokuczliwe, nie uważam rezygnacji z oglądania za coś złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

Trudno tu szukać rzetelności, bo to subiektywna ocena. Chyba niechęć do stacji odbiera ci realne postrzeganie. Szulim nie robi filmów dokumentalnych, reportaży o państwach. Zajmuje się skandalami, plotkami i wyszukiwaniem co głupszych tematów. To powinien być artykuł w plotku, pudelku, a nie jako wiadomości. Takich artykułów o każdej stacji można by codziennie robić kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

TVN Style pokaże jesienią jednak dwa dokumenty z Magdą Gessler. „Pyszne Peru” i „Historie więzienne”: http://www.wirtualnemedia_pl/m/artykul/tvn-style-pokaze-jesienia-dwa-dokumenty-z-magda-gessler-pyszne-peru-i-historie-wiezienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...