Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kombinują z tym logiem..zajęli by się muzyką. Logo aktualnie jest białe, czasem 4kę wypełnia kolor, w zależności od programu i jego koloru. Moim zdaniem, takie rzeczy powinni robić za pierwszym razem, a nie za 20. Zrobili sobie mikrofony, wszystkie inne [beep]oły i znowu inne logo :D Dziś klip do nawalanki "Revolution" poleciał dwa razy w ciągu godziny, masakra, straszny syf :( gry SMS wróciły w wersji starej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety magia prysła dziś podczas programu SUMMER MUSIC, powtórzyli to samo co wczoraj :) był właśnie "I need a dolar" a potem "cola song", tak samo, jak wczoraj. Kiedyś to faktycznie grali takie kawałki stare, a teraz taki SZIT :)

a gry SMS puszczają, jak im się podoba...np w codziennej 20 jest "konkurs"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę POCHWALIĆ, tak POCHWALIĆ (wreszcie) 4fun.tv, tyle mojego narzekania i chyba ktoś tutaj z ekipy 4fun czytał to wszystko ;) jestem w mega pozytywnym szoku, gdyż 4fun posłało one direction i inne tego typu badziewie, w kosmos! Od paru dni tłukę 4fun i lecą naprawdę fajne piosenki, wielkim zaskoczeniem dla mnie było dzisiejsza piosenka Coldplay "A Sky Full Of Stars" po prostu zamarłem! :o Tak trzymać! Wreszcie da się ich słuchać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Niestety. Dla 4fun.tv wakacje chyba będą trwały do połowy września jak nie do października :P

 

Tak jak dla Eski. A wiesz dlaczego? Bo lato się kończy dopiero 23 września a to jest SUMMER HITS i SUMMER CITY a nie SCHOOLBREAK HITS. Teoretycznie sezon jesienny w tv zaczyna się na początku września, ale te wakacyjne programy na stacjach muzycznych są bardzo fajne, więc jak dla mnie to dobrze że jeszcze będą trwały. Takie umilenie początku roku szkolnego i kiedy wszyscy ci mówią, że jest już jesień i się robi zimno - tu mamy relację znad morza :D

 

Ale osobiście czekam na powrót 100% MUZY, bo ten program ma naprawdę świetną czołówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :D Wszystko się zaczeło gdy 2 lata temu w czerwcu zmienili oprawę, następnie luty 2013 i kolejna zmiana, teraz też w lutym zmienili, ale gruntownie oprawę kanału na dziesięciolecie stacji, następnie w czerwcu wprowadzili białe logo zamiast zmieniających się jego kolorów i teraz - 1 września 2014 - tuż po 20 zadebiutowały nowe belki o teledyskach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

26 września startuje nowa ramówka. Tym razem prawie wszystkie programy zostaną wymienione. Rano "Muzyczna pobudka" zamiast "Popbudzika", nowy program "PLAYlista" (więcej tutaj), "Party Maker" zamiast "Party Shaker". Zostają tylko "Top tygodnia", "Codzienna 20" i "Polskanocka". Ponadto nowe pasma, czyli "Music 4fun", "StarClips", "Music Express", "Hot Music" i "Music Shaker". Ta mnogość uniwersalnych pasm przypomina trochę ramówkę Mjuzik.tv. Jakoś wolałem "100% Muzy", które było przed wakacjami. Stanowiło potężną część ramówki, jednak nazwa fajna, czołówka również. Nie wiem po co tyle nowych pasm zamiast tego jednego, które było dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na 4Funie może to wypaść lepiej, wystarczy popatrzeć na opisy programów ;)

 

Music 4fun - Świat show-biznesu przedstawiony w krzywym zwierciadle.. Newsy, relacje z imprez, sondy, wywiady z artystami z dużą dawką humoru i dystansu. Gospodarzem programu jest Jacek Januszko.

 

Playlista to to samo co Chcesz-Masz, tylko że z nagrodami teraz, dobrze że powróciło to pasmo.

 

StarClips - Program obejmuje wyznania gwiazd sceny muzycznej. Każdy odcinek stanowi intymną playlistę teledysków danego artysty. Znajdują się na niej utwory, które towarzyszyły mu w najważniejszych wydarzeniach życia. Wokaliści, muzycy, aktorzy, prezenterzy telewizyjni czy sportowcy - każdy z nich ma do opowiedzenia inną historię oraz inną pełną emocji listę hitów. (zerżniecie od Vivy Star Chart, ale może będzie fajnie ;) )

 

Music Express - Program prezentuje najnowsze doniesienia ze świata show-biznesu. Lady Nina i Jacek Januszko komentują muzyczne hity, które biją rekordy popularności w internecie.

 

Tymi pasmami Party itd. to sobie nie ma co głowy zawracać, bo i tak będzie ta sama sieczka co w każdym paśmie, niestety pasma wypełnionego muzyką klubową i Dance na 4Funie nie ma szans raczej ujrzeć. Coś tam się starają jakoś tego widza przyciągnąć, a jak im to wyjdzie, zobaczymy. Poczekamy aż ramówka ruszy, będzie można coś ocenić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...