Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O to chodzi. Większość osób (w tym ja) włączam kanał, żeby posłuchać takiej muzyki, jaką kanał puszcza. Np. jak włączam TV.DISCO to chcę posłuchać dance i wiem, że bez względu na pasmo, poleci to, czego oczekuję. Taka ramówka typowego brytyjskiego kanału często bywa udręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W 4fun.tv od 1 maja nowa ramówka:

 

Niedziela-piątek:

05:00 MUZYCZNA POBUDKA

08:00 MUSIC SHAKER

10:00 TEN TOP

11.00 MUSIC 4FUN

13:00 CHCESZ MASZ

14:00 #1 HITS

15:00 MUSIC EXPRESS

17:00 CODZIENNA 20

19:00 NOWE

20.00 #1 HITS

21:00 MUSIC SHAKER

22.00 TEN TOP

23.00 MUSIC 4FUN

00.00 HOT MUSIC

02.00 POLSKANOCKA

 

Sobota:

05:00 MUZYCZNA POBUDKA

08:00 MUSIC SHAKER

10:00 TEN TOP

11.00 STARCLIPS

13:00 CHCESZ MASZ

14:00 #1 HITS

15:00 MUSIC SHAKER

17:00 TOP TYGODNIA

18:00 MUSIC SHAKER

20.00 PARTY MAKER

22.00 TEN TOP PARTY

23.00 PARTY MAKER

02.00 POLSKANOCKA

05.00 MUSIC 4FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest "współczesna sieczka", jak to nazwałeś :P

Przykładowe 3 utwory (pasmo Muzyczna Pobudka)

2 CHAINZ FT. WIZ KHALIFA - WE OWN IT (FAST&FURIOUS 6)

SIA FEAT. SHIA LABEOUF & MADDIE ZIEGLER - ELASTIC HEART

MAGIC! - NO WAY NO

W zasadzie wielu utworów z samego początku XXI wieku na 4funie nie widziałem, ale może oglądam nie te pasma? :P

4fun.tv koncentruje się raczej na nowościach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Number one hits nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Po prostu puszczają ogólną playlistę i losowo dopasowują kraj np "nr 1 w Australii "

Dzisiaj to zauważyłem bo niby Love me Harder jest teraz nr 1 w USA, a najwyżej tam było na 7 miejscu głównego Billboardu i było to pare miesięcy temu : tu dowód w tabelce na końcu artykułu http://en.wikipedia.org/wiki/Love_Me_Harder

 

Tak samo puszczali Shut up and dance jako nr 1 a Australii a potem jak nr 1 w Kanadzie, a nie było ani w jednym z tych krajów numerem 1.

http://en.wikipedia.org/wiki/Shut_Up_an ... on_song%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten statek tonie, będziemy mieli 3 stacje 4fun.TV, które praktycznie niczym nie będą się różnić. Obstawiam, że to dzięki TVN Meteo Active mamy 4fun.TV FIT, oni nie pierwszy raz robią coś odgapiając od kogoś - pamiętacie, jak pasma w mjuzik.tv nazywały się tak jak pasma muzyczne w Radio Eska czy RMF Maxxx? Nie wiem, co za geniusz na to wpadł, ale musieli szybko zmieniać... Kto wie, może na tym kanale też będą jakieś ćwiczenia w rytm muzyki, jakaś uboga 4fansowska Chodakowska czy coś... drugi człon Dance to podpatrywanie VIVY z kolei, ale to już mieliśmy na mjuzik.tv, nawet te same teledyski.

 

Nie umieją wypracować nic swojego, co chwile zmiana, sorry: odświeżenie, loga, oprawy, nazw etc. etc. - obstawiam, że te kanały też zbyt długo się nie utrzymają i ostatecznie zostaną ze 2 4funy - główny i jakiś dodatkowy lub po prostu jeden.

 

Co będzie grane na 4fun.TV Hits? To samo co na 4fun.tv czy może pójdą w stronę Stars.TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...