Skocz do zawartości

4FUN TV


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ano nadaje.

Ale dość szybko uciekli do mpeg4, można podejrzewać, że nc+ kończy 'doposażać' abonentów mających paczke c+/tematycznych/hbo z sd w dekodery hd i lada chwila 10719 przełączą w s2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nadaje.

Ale dość szybko uciekli do mpeg4, można podejrzewać, że nc+ kończy 'doposażać' abonentów mających paczke c+/tematycznych/hbo z sd w dekodery hd i lada chwila 10719 przełączą w s2.

 

cinemaxy i hbo usunie a reszte poprzenosi na inne tr. mpeg2 - nie trzeba robić przyśpieszonej akcji wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten klip, o którym piszesz nie jest z żywca z YT, bo od razu autor pozwałby ich o prawa autorskie tylko taki dostali od wytwórni i prawdopodobnie chcieli pokazać go w całości. Zauważ, że to co opisałeś leciało także w klipie "#Selfie" nie tylko na 4fun.tv, ale także na VIVIE czy Esce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ramówka jesienna wzbudzała emocje, te nowe pasma i to wszystko. Ale klapa na całej linii, playlista nadal uboga, 30 piosenek na krzyż, czasem zdarzy się coś starszego. Standardowo w każdym bloku to samo.. Ola Ciupa to jest jakieś nieporozumienie, bo oprócz tego, że ładnie wygląda i wdzięczy się do tej kamery to do stacji nic nie wnosi. Wierzyłem w StarClips, ale to też zostało totalnie zwalone, gdyż wszystkie gwiazdy i 'gwiazdy', które tam przychodziły nie układały całej playlisty. Na cały program zapowiadali może 5 utworów? Nie wiem dokładnie, ale wiem, że całą resztę godzinnego programu wypełniała papka z całego dnia. Oczywiście gwiazdy zapowiadały tylko utwory z bieżącej playlisty, jako swoje 'ulubione'. Porażka, liczyłem na coś w stylu StarChart na VIVIE. Tam gwiazda układała playlistę 10 swoich utworów i nie wybierała tylko utworów bieżących, ale i starsze, które coś tam dla niej znaczyły. W takiej formule to ma sens. Jeżeli chodzi o rynek kanałów muzycznych z najnowszymi hitami, to osiągnęliśmy dno dna, przynajmniej jeżeli chodzi o stacje ze stażem, które z każdą zmianą pogarszają swoją sytuacje (ESKI, VIVY, 4FUNY). Taki nasz los, trzeba ratować się zagramanicznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam na chwilę obecną dostęp do 4fun.tv i muszę napisać, że nie tylko TV Disco odpowiedziało na nową ramówkę VIVY, ale też i ten kanał. Za chwilę Dr Kucho/Gregor Salto - Can't Stop Playing (Remix), a przed chwilą Hardwell/Chris Jones - Young Again :) Za to i tak jej z TV Disco nie prebiją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

4Fun TV to ta sama firma, ten sam nadawca więc nie ma co się dziwić :smile:

 

Mam na chwilę obecną dostęp do 4fun.tv i muszę napisać, że nie tylko TV Disco odpowiedziało na nową ramówkę VIVY, ale też i ten kanał. Za chwilę Dr Kucho/Gregor Salto - Can't Stop Playing (Remix), a przed chwilą Hardwell/Chris Jones - Young Again :) Za to i tak jej z TV Disco nie prebiją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...