Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie osobiście, czy przypadkiem nie będzie zmiany nazwy programu +Kultura.

Bo jeżeli zmieni nazwę na Kultura to prawdopodobnie chodzi o roszczenia z nc+ (logo +Kultury było podobne do logotypów Canal+).

I program zmienił nazwę na kultura2 (kultura do kwadratu). Czy przypadkiem ktoś z forum nie sugerował takiej zmiany nazwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanboy TVN-u nam się objawił :)

I to jest twoja najlepsza riposta? Bardzo słaba. Trudno zrozumieć, że ktoś może się nie zgadzać z twoją opinią? Jakoś wszyscy potrafią zrozumieć zaistniałą sytuację - zarówno Solorz, jak i sieci kablowe, które dość szybko zastosowały się do nowej identyfikacji nadawcy. Gdyby nie WM, to nawet nie byłoby publicznego nadmuchiwania afery z durnej korekty nazwy, która jest dość zrozumiała. W każdym razie reprezentujesz totalny brak obiektywizmu na forum, tworząc sztuczne ugrupowania anty- lub pro-nazwa stacji telewizyjnej. Ludzie oceniają to, co widzą. Tutaj Canal+ zabezpiecza swoje interesy i ma do tego pełne prawo - a czy słusznie się czepia, oceni sąd. Poza tym Canal+ to Canal+, a nie TVN więc twój tekst o fanbojach jest w ogóle z d__y wyjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanboy TVN-u nam się objawił :)

I to jest twoja najlepsza riposta? Bardzo słaba.

Jakąż to ripostę można dać na taką wypowiedź?

Są pewne znaki, symbole, które jednoznacznie się z czymś konkretnym kojarzą. Polsat zamiast + powinien zainwestować np. w znak $, tego w Polsce nikt nie ma, więc Polsat to może spokojnie brać. Np. Pol$at, od razu wygląda lepiej i jest to bliższe prawdy. Albo taki Pol$at Sport €xtra. Jeszcze lepiej. Bierz pan, panie Solorz.

Dostosowałem się tylko do poziomu rozmówcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jakby w nazwie kanału nie było Polsatu,że ktoś by to mogł skojarzyć z kanałami z grupy Canal+,ale tak?? Podejrzewam,że poszedł odpowiedni wniosek do sądu,a ten tytułem zabezpieczenia kazał usunąć znak + . Podobna sytuacja miała miejsce jak tu już pisał Łukasz z tygodnikiem "wSieci", który musiał zmodyfikować nazwę na "Sieci" na pewien czas. Pewnie NC+ przegra sprawę,ale Polsat nie wiem czy wróci do pierwotnej nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie osobiście, czy przypadkiem nie będzie zmiany nazwy programu +Kultura.

Bo jeżeli zmieni nazwę na Kultura to prawdopodobnie chodzi o roszczenia z nc+ (logo +Kultury było podobne do logotypów Canal+).

I program zmienił nazwę na kultura2 (kultura do kwadratu). Czy przypadkiem ktoś z forum nie sugerował takiej zmiany nazwy?

 

Potwierdzam, że ja o tym wspominałem w komentarzu pod którymś z artykułów na temat zmiany nazwy. Również pisałem na Facebooku radia PIN. Maciej Ulewicz wziął do serce moją propozycję 8)

 

Nasze gadanie i pisanie nie idzie w próżnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stefan85 Kto ich tam wie . Może będzie emisja , a może nie , wszak pamiętajmy , że ostatnia konferencja była , a tak jakby jej nie było , bo emisja ostatniej konferencji CP trwała w Polsat News 8 minut (chociaż w rzeczywistości konferencja trwała 1-1,5 godziny ) , a to dlatego , że zawiodło LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakończył się briefing Putina w Mińsku a PN2 co? Blok reklamowy i powtórka popołudniowego serwisu informacyjnego. Nawet hehe Polsat News pokazał ten briefing, a co dopiero TVN 24 BiŚ - Tam nawet wydanie specjalne serwisu info poświęcili temu spotkaniu. Ehh nie tak wyobrażałem sobie tą kopię Solorza :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie odpowiedzialni za grafikę ekranową Polsatu News i Polsatu News 2, powinni się zastanowić nad wprowadzeniem lekkiej transparentności tych pasków. Powiedzmy maks. 90%, nie więcej. Sporo poprawiła by się czytelność kanałów i ogólne estetyczne wrażenie. Teraz trąci archaizmem i jest mało nowocześnie. Zegar na PN2 też niezbyt przemyślany. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...