Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś w Polsacie myśli? Zmienić nazwę kanału na Polsat news+...

Z czym to się kojarzy? No nie wiem... Hmm... Canal+, nc+, planete+

 

Nawet własnej nazwy dla kanału nie potrafią wymyślić?

"+" to nie jest zastrzeżony znak towarotwy Canal+ Cyfrowego, ani nc+. Gdyby było inaczej to nawet najprostsze obliczenia matematyczne byłyby dokonywane z wcześniejszą informacją o lokowaniu produktu - plusu z loga nc+ ;). Niektórzy muszą się pogodzić z tym, że "+" nie jest nikomu dany na wyłączność. Zresztą takie dyskusję o jeden symbol w nazwie są bez sensu. Ważniejsze jest, co kanał będzie miał do zaoferowania. Jeżeli mało to nawet dwa "+" mu nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym samym już spokojnie można zmienić nazwę tego tematu. Ja zauważyłem że w Sagemcomie ESI-88 kanał melduje się jako "Polsat News" z racji ograniczonej ilości miejsc na litery. Poza tym stacja przedstawia się jako "Polsat News+" na dekoderach słonecznej platformy satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem prosta i przyjemna.

Tak przy okazji uruchomiony został profil stacji na Facebooku: https://facebook.com/telewizja.polsat.n ... 2&__tn__=C

Wspominała o nim zresztą pani Beata Grabarczyk w rozmowie dla serwisu wirtualnemedia_pl który to dostępny pod tym linkiem: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/be ... -tvn24-bis

Szkoda tylko że swojego profilu nie ma główny kanał newsowy Polsatu - w moim odczuciu byłby on bardzo przydatny zwłaszcza że stacja nie ma swojego portalu internetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar widać doskonale. Szczególnie jasne tło poprawia czytelność. Himalaje geniuszu osiągnął ten, kto to zaprojektował i zatwierdził.

Niestety na razie mogę stwierdzić, że jeśli ta stacja cały dzień będzie w takiej formule jak teraz, jest to kanał po prostu w wykonaniu dennym. No, ale zobaczymy co będzie wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Ipli jest ramówka na cały tydzień

http://www.ipla.tv/program-tv/polsat-news-plus/

Niedawno z kolei dorzucono EPG do przekazu. Ramówka mówiąc wprost jest kiepska. Przykładowo o 19:41 zamiast powtórki "Światowidza" dałbym ten drugi program co kiedyś wystartował razem z nim. Ewentualnie dałbym tutaj dodatkowe wydanie "Informacji" dla widzów którzy spóźnili się na "Wydarzenia" głównego Polsatu.

O 23:00 z kolei powinno być tak jak dawniej w Polsacie a mianowicie najpierw "Informacje" a potem "Biznes Informacje" z czego obydwa programy powinny być emitowane na żywo. Potem rzecz jasna byłaby Pogoda a ok. od 23:45 do 1:00 byłby z kolei program z udziałem widzów w stylu "Bez Ograniczeń" znanych z Superstacji. Powtórki z kolei powinny być natomiast emitowane od 1 w nocy.

Mam zatem nadzieje że Polsat News+ zamiast spoczywać na laurach weźmie się za ramówkę i ograniczy retransmisje z Polsatu News oraz powtórki swoich programów w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kanał miał być rozszerzeniem PN a np. teraz leci Sejm, czyli to samo co na PN. Po co to dublować? Nie dziwię się że TVN24 bis tak zyskał na oglądalności. Jak ktoś nienawidzi polityki to ma odskocznię oglądając ten kanał :) PN+ też taki powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...