Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
A co policzyłeś widzów? Jak jest ich garstka to są tak ciemni, ze nie zauważą zmiany nazwy? Polsat News 2 ma najciekawszy program o tematyce międzynarodowej (21.00); może i dobrze, że widzów nie ma za dużo; nie jest to program dla motłochu

Ja bym tak nie szarżował "motłochem" - to że ktoś nie ogląda tego co lubisz nie znaczy że m. Chodzi Ci o "To był dzień na świecie". Nie zgadzam się że dobrze ze ma małą oglądalność - takie programy powinny mieć większą, i wszyscy byśmy na tym dobrze wyszli.

 

Mam problem z programem "To był dzień na świecie" bardzo go ceniłem gdy był jeszcze na Polsacie News. Moja ocena programu spadła. Niektóre wypowiedzi to aż szczęka opada. Sporo ideologizowania, nie tylko goście, ale i prezenterzy (może szczególnie jeden). Gościom trochę może i wolno, bo to ich zdanie, ale w końcu prowadzący ich zaprasza (odpowiada za nich) na pewno nie powinien ich podpuszczać.

Nie wiem na ile spadek mojej oceny to zmiany w programie, odkąd są na PN2(wcześniej +) a może po prostu lepiej się im przyglądam... Jeszcze na PN mogłem podejrzewać że ktoś ma takie poglądy czy inne, dziś mi to mówią wprost. Ja tego nie muszę wiedzieć, nie chcę!

Oglądam ich dla GEOPOLITYKI.

Szkoda że nie ma więcej programów na ten temat w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak każdy wie na tym kanale leci kicha.. chyba sama nazwa nie przyciąga a co by było gdyby nazywali tą stację Polsat News Biznes

 

Jest bardziej interesujące i realistycznie, ulepszyć grafikę, i ramówkę, więcej kasy włożyć w to.. i sama nazwa stacji odróżnia się od Polsat News

 

Bo na tą chwilę Polsat News 2 czy też + to wszystkim się kojarzy z drugim kanałem informacyjnym nic z biznesem jeśli miał być takim.

 

Polsat News Biznes :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...