Skocz do zawartości

Eurochannel


marek113
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Parametry techniczne:

Eutelsat 16A (16°E)

tp. C08 (11,366 GHz, pol. V, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

 

Od początku nowego roku 2013, można na tym kanale spotkać często polskie filmy. Wczoraj trafiłem na film "Wesele" dziś na "Operacja Dunaj" oraz kilka innych których nie znam tytułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mała aktualizacja tego co jeszcze z polskiej kinematografii można spotkać na tym kanale: Kobieta Poszukiwana (2009), Aria Diva (2007), Za Płotem (2004), Generał Nil (2009), Poste restante (2008), PRL de Luxe (2007), Rubinowe gody (2008), Cisza (2005), Stiepan (2006), Kilka mniejszych wygranych (2008), Jak to jest być moją matką (2007), serial: Ekipa (2007)

 

Czasami to tylko filmy dokumentalne, krótkometrażowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że pokazują "Psów" czy "Misia" a tu tylko nowsze produkcje :/

Filmy ,,Psy" i ,,Miś" niech sobie lecą w TVP i Kino Polska co miesiąc... :x

Nowe filmy, w wiekszosci (te polskie) lecialy u nas w HD, a tam w letterboxie

Tak, tylko mnogość tych filmów nie było w tv otwartej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam dopiero od wczoraj, kiedy zobaczyłem, że została dodana polska ścieżka i jestem pod wrażeniem :brawo: ogromny plus za brak reklam :jupi: tylko tak dalej Eurochannel :brawo: jedynie można doczepić się do lektora o którym wspominałem, który tłumaczy słowo w słowo dosłownie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Szkoda, że na takim satelicie. Mam już Astrę i HB i za małą antenę, żeby jeszcze trzecią satkę dołożyć.

 

@ pavl6, mam antenę 60 i 4 pozycje satelitarne... Oprócz wymienionych przez Ciebie, czyli HB i Astry dołożyłem Eutelsata 7E, automatycznie część trans. z 4,8E łapę na tym samym konwerterze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście byłbym bardzo zadowolony, gdyby Euroczannel pojawił się w ofercie platform cyfrowych, ponieważ ma ogromny potencjał. Oczywiście są bardzo małe szanse, aby był dostępny w obecnej formie, dlatego prawdopodobnie byłby kodowany. Ewentualnie po wprowadzeniu wersji lokalnej mogłyby się pojawić polskie reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze, że nadają na 16E. Dobrze by było, gdyby ludzie zaczęli montować obrotnice/siłowniki albo multifeedy do swoich anten, a nie ograniczali się do tego, co im CP czy inne NC+ na liście oferuje. Jeszcze jakiś polski kanał w paśmie C by się przydał.

Co do samego kanału - niech sobie nadaje - bodajże dla kablówek jest płatny, a odbiorcy indywidualni mają póki co za darmo. Obawiam się, że mogą wpaść na pomysł by zakodować np. tylko polską ścieżkę dźwiękową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...