Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, że tej prawicowej stronie to wiecznie coś nie pasuje, głosy źle policzone, oglądalność kanałów prawicowych też, gazet sprzedaje się więcej, a nawet jeśli się nie sprzedaje to i tak drukowane będzie tyle żeby wydawało się, że tyle się sprzedaje.

Niedługo będą liczyć czy aby na pewno elektrownie wysyłają im odpowiednią ilość prądu, bo może się okazać, że i na tym polu ktoś utrudnia prawicy działania oraz czy paliwo kupowane przez prawicę ma taką samą liczbę oktanów co te tankowane przez lewicę, następnie zacznie się sprawdzanie czy prezes na pewno ma podstawioną taką samą a najlepiej większą liczbę mikrofonów niż Tusk.

 

Dla mnie to już nosi znamiona schizofrenii paranoidalnej.

 

@up

 

to policzmy jeszcze ile osób ogląda TNV24 chociażby na stronie w**b.tv. Inni też coś tracą, ale znów tylko ci jedni robią krzyk, może jakieś marsze zorganizujecie w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne już go zgłosiłeś, robi to ktoś namiętnie. A przy tym jakże ogólnikowym regulaminie można usunąć każdy post i zbanować każdego użytkownika. Pomimo najszczerszych moich chęci próby skontaktowania się z kimkolwiek z moderacji tego forum spełzły na niczym.

 

Przedstawiłem swój pogląd na temat, który dotyczy TVrepubliki, uzasadniłem dlaczego tak sądzę, co jest w tym dziwnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

Nie przeciwko komuś? To dlaczego rządzący liberałowie są w niej odmieniani przez wszystkie przypadki? Sam sobie przeczysz: ludzie zmęczeni "jednostronnością" jednej telewizji, nie uciekają do drugiej - jeszcze bardziej stronniczej. W moim odczuciu Gawryluk jest prawicową dziennikarką, tylko nie jest tak agresywna i nachalna, bo nie jest radykałką jak większość redakcji TV Republiki. Superstacja, mimo konkretnych poglądów, też nie przedstawia radykalnej i buńczucznej postawy. Ludzie wolą spokój, a nie żeby było głośno i każdy podejrzewał każdego. Braku sympatii politycznych czy światopoglądowych wśród dziennikarzy nie unikniesz - grunt to utrzymać umiar.

 

TV Republika niech się weźmie poważnie za budowanie zasięgu w kablu, zdobywanie potrzebnego sprzętu i środków. Oraz spróbuje zyskać sympatie widzów mniejszą nachalnością i brakiem radykalizmu. Jestem przekonany, że tylko tak odniosą sukces. Oglądanie się na innych, w tym na działania mainstreamu, raczej nie pomoże.

 

Czekam na wyniki negocjacji z MMP i NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikus88 stale ktoś z moderacji jest przegląda i czyta posty. Miałem nawet odpowiedzieć postem, myślę zaczekam i dobrze zrobiłem. Twój post jest zaczepny. Dobrze odpowiedział @Jego Cień. Natomiast pięknie dyskusję ujął i skomentował @draco_san.

Na razie pozostawiam bez zmian. I będziemy przyglądać się na rozwój przypadków. Jednocześnie zaprzecza to, że wszystko natychmiast leci do kosza. Jest cienka linia, ale jeszcze nieprzekroczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

Nie przeciwko komuś? To dlaczego rządzący liberałowie są w niej odmieniani przez wszystkie przypadki? Sam sobie przeczysz: ludzie zmęczeni "jednostronnością" jednej telewizji, nie uciekają do drugiej - jeszcze bardziej stronniczej. W moim odczuciu Gawryluk jest prawicową dziennikarką, tylko nie jest tak agresywna i nachalna, bo nie jest radykałką jak większość redakcji TV Republiki. Superstacja, mimo konkretnych poglądów, też nie przedstawia radykalnej i buńczucznej postawy. Ludzie wolą spokój, a nie żeby było głośno i każdy podejrzewał każdego. Braku sympatii politycznych czy światopoglądowych wśród dziennikarzy nie unikniesz - grunt to utrzymać umiar.

 

TV Republika niech się weźmie poważnie za budowanie zasięgu w kablu, zdobywanie potrzebnego sprzętu i środków. Oraz spróbuje zyskać sympatie widzów mniejszą nachalnością i brakiem radykalizmu. Jestem przekonany, że tylko tak odniosą sukces. Oglądanie się na innych, w tym na działania mainstreamu, raczej nie pomoże.

 

Czekam na wyniki negocjacji z MMP i NC+.

Ty możesz uważać,że ona jest przeciwko komuś, ja uważam,że dla kogoś, Ci ludzie często gęsto żyli w internecie- salon 24, w polityce.pl , niezalezna.pl ,RN itd. - dla Ciebie mogą to być [beep]i, radykałowie, wariaci itd.jednak oni też stanowią część naszego społeczeństwa- może małą, może znaczącą o to nie będę się spierał. Kilku dziennikarzy chciało mieć własną telewizję i ją zrobili, ich sprawa. Jak zbankrutują to zbankrutują, niech Was o to głowa nie boli... Ich biznes, nie wasz, czy muszą się ścigać z TVN24 czy nawet Superstacją -nie. Odpowiadają na zapotrzebowanie swoich odbiorców i tyle.

 

Co do wyników to są jakie są, taki jest pomiar,lepszego nie ma, to czy wynik TV Republiki jest zaniżony,a innych stacji(no bo skoro oni mają zaniżony, to ktoś musi mieć zawyżony) zawyżony to jedynie spekulacje i gdybanie, Takie one są i jest to informacja dla stacji,ale przede wszystkim dla reklamodawców, którzy na tych badaniach się opierają, Problemem TV Republika jest dostępność, Nie chdzi tu tylko o brak TV Republiki w NC+ czy w Multimedii,ale o to ,że jak już są dostępni to w bardzo wysokich pakietach(jeśli nie najwyższych) lub za dodatkową opłatą. To nie ma co się dziwić ,że mają taką oglądalność,a nie inną skoro inne stacje informacyjne są szerzej dostępne u tych samych operatorów. Myślę,że lepiej było zacząć od niższych cen od gniazdka, od razu poszukać brokera i bazować na reklamach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie od 1 do 10 lipca 2014 roku średnia oglądalność Telewizji Republika wyniosła 4,8 tys. widzów. Przełożyło się to na 0,09 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 0,08 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu wirtualnemedia_pl. Kanał nadaje od maja ub.r., ale dopiero od początku lipca br. znajduje się w panelu telemetrycznym NAM.

 

Największą widownię w analizowanym okresie zgromadziło główne wydanie serwisu informacyjnego „Dzisiaj”, które 9 lipca br. obejrzało 45 tys. osób. Na drugiej pozycji znalazł się pokazany 1 lipca publicystyczny program „Wolne głosy” z widownią na poziomie 32 tys. oglądających. Podium zamyka „Salonik polityczny” z 5 lipca - 19 tys. widzów.

 

Za: wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika zmieniła dziś swój layout. Logo stacji zostało przeniesione z prawego górnego rogu do lewego dolnego rogu. Mają teraz pasek informacyjny z logiem w prostokącie tak jak inne stacje newsowe. Przesuwający się tekst z informacjami jest teraz bardziej czytelny. Mogliby popracować jeszcze nad wyrazistością swojego logo, bo obecnie jest na ciemnym, granatowym tle i słabo widać napis "Republika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na forum mamy sporo uzdolnionych osób, które lubią zabawę z grafiką i nie raz udowodniły, że potrafią naskrobać ciekawy projekt, chociażby w wątku przeze mnie założonym.

 

I tutaj pytanie: czy ktoś ma zamiar wziąć udział w konkursie, który podlinkował wislok :?::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagroda w konkursie to jakieś nieporozumienie i szukanie [beep]ów. :lol2: Za 10x tyle może bym im przygotował profesjonalny projekt. A tak, to szkoda mojego czasu.

 

BTW. Karty z kodami internetowymi TV Republiki można kupić w placówkach Poczty Polskiej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko warto zwrócić,że najniższa krajowa od tego czasu się zmieniła. Podejrzewam,że wzrosła. Warto to jednak zaznaczyć, bo niestety za taką wypowiedź bym dostał po uszach na studiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko warto zwrócić,że najniższa krajowa od tego czasu się zmieniła. Podejrzewam,że wzrosła. Warto to jednak zaznaczyć, bo niestety za taką wypowiedź bym dostał po uszach na studiach.

Nom, dlatego nagroda w podobnym stosunku do minimalnej krajowej, powinna wynosić 1680x25=42 tys. złotych, a nie jakieś 3 tys. zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo maja za dziennikarzy? Ludzi ktorzy niedopuszczaja do glosu przeciwnikow jednej partii , lub im przeszkadzaja . Niestety to jest dziwna stacja. Moze Polsat by zmienił zrobil ja bardziej obiektywna.

Nie mam TV Republika ,ale widzę na materiałach z youtube,że politycy PO są często gośćmi tej stacji. Robienie zarzutu ,że im przeszkadzają,a w TVN czy w innych mediach politykom PIS się nie przeszkadza, czy inne media są obiektywne. O tym jak ten obiektywizm wygląda w TVN powiedział R. Czejarek

Szlag mnie trafia, że dziennikarze przymykają oczy na tak wiele rzeczy. (...) Na takie, że tak wielu dziennikarzy tak długo otaczało parasolem ochronnym Platformę Obywatelską" - mówi. "Pracowałem przez jakiś czas w TVN i spora część z nas mówiła: nie wbijajmy im szpili, bo lepiej niech rządzą oni niż PiS.

Więc to oburzenie jest po prostu śmieszne.. na TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej czy później TV Republika padnie na zbity ... Jak tylko PiS wygra wybory a przejmie władzę to tV Republika stanie się [beep]ką rządową... Ludzie takich Tv nie lubią.. A umiejscowienie tv republika w nc +w i w pakietach podstawowych nie wiele zmieni... Na chwilę podniesie się oglądalność . Ludzie z ciekawości będą chcieć zobaczyć co to za cudo ta TV Republika.... Telewizja Trwam ma wielokrotnie wielokrotny zasięg od TVR ale szału w oglądalności w widowni nie osiąga.. Po prostu ludzie nie chcą takich telewizji oglądać..

Tak defakto TV Republika to telewizja ludzi z salonu 24 i niezależnej.. Tam jedynie swoi o tych samych poglądach mają racje . Inni są wycinani zwijani ignorowani.. Podobnie jak W TV Republika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...