Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do marginalizacji, to się zgadzam. Kilka dni temu na czołówce Faktów był Kaczyński z mikrofonem Republiki, gdzie było zamazane logo. Dlaczego nie robią tego samego z TVP INFO i POLSAT NEWS, przecież to jest realna konkurencja?

Kiedyś w studio TVN24, w tle, na telebimie (czy jak to nazwać) była stopklatka z jakimś politykiem. Na stopklatce oprócz polityka był widoczny m.in. mikrofon z kostką Polsat News. Kostka była pozbawiona logotypu Polsat News (w później puszczonym materiale kostka nie była pozbawiona logotypu), więc zamazanie logo TV Republika nie jest odosobnionym przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

Oczekiwałeś poklasku, serio? :roll: No, dobra. Doceniam (w TR natomiast ja lubię zerkać na magazyn filmowy). :D Nie jestem pewień, czy z lepszej. Nikt wtedy nie miał doświadczenia i przecierali szlaki. I co z tego, że Solorz-Żak ma Polsat News i Superstację? Nie dotuje ich specjalnie. Tę ostatnią wspomogła trochę Unia. To wiele mówi, jak skąpy jest właściciel. Zresztą, jak pokazują równie słabe wyniki Superstacji, nie tylko o budżet chodzi. Forma newsowo-publicystyczna, w PL po prostu gorzej się sprzedaje.

 

@STARS.TV:

Pomimo strat, skądś pieniądze na funkcjonowanie mają. Dlatego nie byłbym taki pewny, że NTC odpuszczą. Tym bardziej, jeśli ich ukochana partia wygra wybory. Inwestor w propagandę na pewno się znajdzie. Ale to i tak nie poprawi ich wyników. Zbyt mocno zawężony krąg odbiorców - tu się zgadzamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

Oczekiwałeś poklasku, serio? :roll: No, dobra. Doceniam (w TR natomiast ja lubię zerkać na magazyn filmowy). :D

Nie, nie oczekiwałem, żartowałem :D Wspomniałem po prostu o TVN24 w ogóle nic nie sugerując Tobie. Być może gdy myślę stacja newsowa to od razu pierwsza na myśl przychodzi mi TVN24( co świadczy o tym jaką markę sobie wyrobili). Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Lichocka już nie jest dziennikarką TV Republika. Z powodu decyzji o starcie w wyborach z dniem dzisiejszym zakończyła ona współpracę z telewizją. Jak napisał w oświadczeniu redaktor naczelny TVR, Tomasz Terlikowski, "Telewizja Republika jest jednak stacją niezależną. W związku z powyższym decyzja o wejściu w politykę musi oznaczać zmianę sposobu zaangażowania w dotychczasowe działania, gdyż w takiej sytuacji wykonywanie obowiązków dziennikarza byłoby trudne do pogodzenia z kampanią wyborczą, a także dalszą działalnością polityczną. Dlatego Joanna Lichocka kończy współpracę z Telewizja Republika."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po takiego że mamy XXI wiek, więc jeśli dany kanał ma wersję HD, to powinien ją udostępnić także dla widzów korzystających z przekazu satelitarnego.

Każdy kanał powinien dążyć do wdrażania nowych technologi jeśli oferta programowa jest już realizowana w tej technologi (tak jak to ma miejsce w przypadku TV Republika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne dywagacje. Stacja która ma długi i przynosi z każdym miesiącem straty. Na pewno nie będzie nadawała na satelicie w HD. Niby z jakiej racji ma dokładać sobie wydatków, które im się kompletnie nie zwrócą? No chyba, że jacyś politycy sypną im groszem na kampanię propagandy, to wtedy co innego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...