Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wislok a ja mam inne pytanie. Pokaż inną telewizję obiektywną? Będzie ciężko...

Owszem, są blogerzy, którzy starają się zachować obiektywność. ... a "W sieci" - czy inna telewizja "Republika" wszystko wyolbrzymi, albo nawet skłamie, ... Bo może łatwiej dowalić z prawej lub z lewej, tak głośno i na pokaz.

Czy jednak telewizja, tak w ogóle, i ich "wiadomości" - jakie oglądamy są obiektywne?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest jedna: Nie ma takiej, więc nie oglądam żadnej TV informacyjnej,a i dzienniki z rzadka. Nie wiem czy cię satysfakcjonuję taka odpowiedź.Jednak nie wiem dlaczego wymieniłeś jedynie media o prawej stronie z nazwy. Takie wSieci ma swojego odpowiednika w postaci Newsweeka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem, ze jest to prawicowa telewizja, ale u mnie, lewicowca, zaczyna punktować. Dziś wyemitowano część posiedzenia rządu. Zrobił to też Polsat News, ale tutaj był piękny opis. Konferencje rządu też są. Coraz bardziej podobają mi się komentarze na antenie. Szkoda, że zasięg jest dość słaby, więc trzymam kciuki za miejsce na MUX8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W życiu są takie doniosłe chwile, w których się rezygnuje z reklam. I TV Republika nie jest tu odosobnionym przypadkiem. Wiele razy się zdarza, że inne stacje informacyjne czynią podobnie. Nawet z mniej "ważnych" powodów. Co wielokrotnie oglądaliśmy w wydaniach "specjalnych" - które ciągnęły się jak tasiemce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samopodniecenie faktem że nie będzie reklam jest bez sensu. Zobaczymy czy w innych będą przerywać to zaprzysiężenie :)

 

Tylko nie wiadomo ile oni z tego pokażą - w TVP1 cała ceremonia ma trwac od 10:00 do 15:50, więc jeśli przez 6 godzin nie będzie reklam to będzie jakiś wyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw, o 10:00, jest przysięga przed Zgromadzeniem Narodowym. O 11:45 lub 12:00 msza święta w archikatedrze, następnie przekazanie insygniów prezydenckich na Zamku Królewskim, a po 15:00 przejęcie zwierzchnictwa nad wojskiem na placu Piłsudskiego. Do tego życzenie Dudy jest takie, że pomiędzy niektórymi miejscami będzie się przemieszczał pieszo, a nie limuzyną, więc jednak to trochę czasu zajmie. Zapewne będą pokazywać to jak Duda idzie i to jakoś komentować, ewentualnie przedstawiać jakieś ciekawostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...