Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za brednie. Zyski z reklam są zależne od oglądalności. A najwięcej płacą w tej chwili firmy farmaceutyczne. Dużo zależy od brokera, a nie układów politycznych. :roll:

Chyba kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nie mówię o reklamach od prywatnych firm, tylko od spółek skarbu państwa, które są umieszczane zazwyczaj w sprzejającej prasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie "prasie" (poza tym, to mocno naciągane stwierdzenie - firmy państwowe reklamują się, tam gdzie wyższy nakład, zależy im na dotarciu do dużej grupy, a nie żeby wszystkich obłożyć sprawiedliwie). Reklama telewizyjna to inna bajka.

 

Zgadzam się, że za dużo tych debat. Wyborcy się zdezorientują trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja debaty : http://telewizjarepublika.pl/tv-republi ... 19922.html

Czyżby przyszły tydzień był pod hasłem: Bez debaty dzień stracony :wink: Swoją drogą powinni zrobić to już wczoraj i najlepiej jako pierwsi. Wtedy było by trudniej odmówić stronom.

Nie sądzę, aby obydwaj kandydaci chętnie przyjmowali zaproszenia od wszystkich telewizyjnych stacji, bo ponoć nawet TV Trwam, zaproponowała im obydwu miejsce na swojej antenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdawało mi się, że już wszyscy wiedzą, iż nie istnieje taki fenomen jak niezależne media ? :)

Wszyscy? No to cię zmartwię, bo ja nie wiem. Kto, gdzie, kiedy? O_o Bo na pewno nie TV Republika. Żart.

 

Z jaką lekkością przychodzi tobie ta wiara w nie wartości.

"Wiara" - niezła gafa w stosunku do mojej osoby. ;) Powiedzmy, że jestem realistą i straciłem większość złudzeń w ideały. Media to maszynki do zarabiania pieniędzy (na naiwności i ciekawości widowni), a nie narzędzia wartości. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W wynikach konsultacji na MUX8 do KRRiTV wpłynęło 11266 próśb o włączenie TV Republika do oferty naziemnej telewizji cyfrowej.

Również w pozostałych wnioskach wskazywano, że dobrze byłoby, aby pojawił się kanał informacyjny (wymieniano także Polsat News, TVN24 i Superstację).

 

Widzowie oczekują różnorodności, a nie tylko monopolu informacyjnego TVP Info w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwiska

Piotr Nisztor i Graczak
mówią same za siebie. Szczególnie to piewsze. Ta telewizja idzie w coraz większą skrajność. Jeszcze trochę i profesor nawet ten kanał określi mianem "pisowskiej szczujni". Jeszcze niedawno stacja prezentowała się w miarę obiektywnie. Teraz niestety popada w katoprawictwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graczak ma dostać program w którym widzowie będą mogli komentować wydarzenia dnia. Będzie to się nazywało "Magazynek Opinii", drugim prowadzącym będzie Seweryn Szwarocki (zna go ktoś?). Dla Graczaka będzie to 2 program, obecnie jest on jednym z prowadzących serwisy "Dzisiaj".

 

Przy okazji w czerwcu wypada z ramówki program "Kościół w którym żyjemy" Terlikowskiego, zostanie on zastąpiony nowym programem, pod tytułem "Potyczki z wiarą". Wydaje mi się że to po prostu "rebranding" i będzie to taki sam program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugim prowadzącym będzie Seweryn Szwarocki (zna go ktoś?).

Czasami występował w TV Trwam, raczej o tego chodzi http://www.szwarocki.pl/

 

OK, dzięki za info :)

 

Widzę że on będzie raczej takim komentatorem, a Graczak będzie prowadzącym. Ale to okaże się jak ten program wejdzie. Bo ogólnie nowa ramówka w TV Republika wchodzi od jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...