Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Jak widzisz nie trzeba posiadać TV Republika, wystarczy YouTube :D

A sama rozmowa, dla wyznawców :D

Tą akurat wrzucili,a ile takich nie wrzucili?? To,że wrzucili nie oznacza,że to samo zrobią następnym razem .

Wyznawców- w stylu Wojtka nasuwa się pytanie kogo ?? Czego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Znaj proporcje mociumpanie ", toż sprawa trzech parlamentarzystów jest żenująca, ale mikroskopijna w porównaniu z aferalnością ugrupowania, które obecnie poddaje bezwzględnej krytyce czyny zawieszonych polityków.

 

Tu przypowieść o źdźble i belce w oku, ma bardzo praktyczne zastosowanie.

 

Nie wiesz przypadkiem kto zazwyczaj najgłośniej krzyczy, by łapać złodzieja? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem już sam fakt zawieszenia o czymś świadczy. Po prostu Ci posłowie okradli nas podatników biorąc pieniądze na podróż samochodem ,a oszczędzając sporo lotem i to z żonami. Dodatkowo zrobili sobie wycieczkę, zamiast być służbowo na spotkaniu. TV Republika na pewno powinna o tym mówić, przemilczanie tego tematu bardzo źle o niej świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać target TV Republika potrafi sobie wszystko wytłumaczyć :D

Nawet w TV Republika próbują przekonać widzów, że "afera" w PiS to pikuś, bo w PO jest jeszcze gorzej. Heheheheh.

Jak nie kijem to pałą. Na szczęście większość Polaków całą sprawę potrafi ocenić bardziej trzeźwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kanał poszedł w dobrą stronę i od jakiegoś czasu czasem nawet zdarza mi się go oglądać, choć ze sporym dystansem do prezentowanych opinii w materiałach. Ostatecznie to dobrze, że taki kanał też istnieje. Szkoda, że nie ma (jeszcze?) publicznych danych o oglądalności TV Republika po dołączeniu do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje! Zostaliśmy obrzuceni butelkami i kamieniami. Myśleli, że jesteśmy TVN-em. - pisze na Twitterze Bartłomiej Graczak :crazy:

 

No i dostało im się.. tylko nie wiem czemu... to jest radosne Święto ale widzę, że kibole i Narodowcy w ten dzień jak co roku szukają guza... szkoda mi tej dziennikarki co została ranna ponoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy muszą mieć wrogów. A, że przy okazji dostanie się swoim, to nie szkodzi. Ważne żeby była rozróba.

 

Ciekawi mnie, czy na antenie TV Republiki Narodowcy to też aniołki i miłujący pokój pacyfiści? Akurat nie mam jak sprawdzić tej informacji, bo nie mam dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz odpowiedź. Najbardziej rzetelną stacją informacyjną w tym dniu ku mojemu zaskoczeniu było TVP INFO. Prowadzący, który nie przeszkadzał (a to dziś rzadkość) wraz ze spierającymi się gośćmi relacjonowali to, co było widać na wizji. Bez żadnych ogródek. I lukrowania rzeczywistości. Tak mi się to spodobało, że zdumienia przecierałem oczy. I tej stacji poświeciłem najwięcej czasu.

Co do innych stacji w tym TVN24, Polsat News, TV Republika, to wiadomo. Kruk krukowi oka nie wykole. Myślę, że to za sprawą zapraszanych tam gości. Sami ich selekcjonują?

Co do TV Trwam, to jakoś się nie domyśliłem, żeby tam zerknąć na ich relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Trwam miała ustawione kamery w kilku miejscach i pokazywali maszerujący tłum. O tym,że zatrzymane czoło marszu jest dowiedziałem się od znajomej, która oglądała TVP INFO. Tam nie poświęcano uwagi incydentom.

Natomiast Republika to klęska na całej linii, niesamowity chaos, bardzo niewyraźna relacja nie wiadomo czego, w ogóle piękna Marszu nie było tylko jak policja kogoś wyciąga, zakuwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wczoraj fragemnty z marszu dzis studio i inne materialy. I tak sie zastanawiam czym oni to nagrywaja suszarkami do wlosow? Obraz jest makabrycznie slabej jakosci. Duzo zmian na plus jesli chodzi o samo studia i realizacje no ale daleko jeszcze do pewnego pulapu. Taka moja subiektywna ocena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...