Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze jak można mówić o jakiejkolwiek niezależności czy mówieniu prawdy w sytuacji gdy redaktorem naczelnym zostaje człowiek znany głównie z tego, że jest zagorzałym katolikiem? Jego zastępcą zostaje pani, kora nakręciła jeden z najbardziej zmanipulowanych filmów. Trudno mi sobie wyobrazić, że toczy się niezależna dyskusja na temat problemów w kościele czy rozdziału tej instytucji od państwa i ta telewizja zajmuje niezależne stanowisko. Nie bądźmy śmieszni. To obecnie jest medium katolickie, któremu bliżej do TV Trwam niż niezależnych mediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slogany można mieć różne. Jak zagorzały ateista ma tworzyć obiektywną TV i rozmawiać o kościele?? Ta Telewizja jest tworzona przez wyraziste postacie z poglądami znanymi od lat i dla pewnego skonkretyzowanego odbiorcy. Bisiorek też nie tworzy kanału muzycznego dla każdego,a dla jednak fanów ambitnego Rocka czy ambitnego popu. Tak samo jest tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie HD ale dobre i to :) Zwłaszcza że w niskim pakiecie bez dopłat i na niskim kanale, bodajże obok Polsat News, dotrze do sporej grupy.

Czyli Gmyz tak naprawdę tylko minimalnie się pomylił, co powiedzą ci co mówili o jego niewiarygodności?

Wartało opóźnić o kilka tygodni aby wynegocjować takie miejsce i warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja HD na satelicie będzie, gdy zaczną sporo zarabiać. Na razie mają milionowe straty. :P

 

A tak w ogóle, w NC+ kanał będzie chyba w niższym pakiecie, niż w CP? Mylę się? I ciekawe co z negocjacjami z siecią kablową Multimedia Polska? Były prowadzone chyba równolegle? Nie, żebym tęsknił. Ale staram się być obiektywny. Po cichu liczę, że rozmowy znowu przerwali. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę. Co prawda nie jestem :censored: , i ogólnie to czasem określałem prywatnie ten kanał jako :censored: , ale zawsze większy wybór kanałów to zaleta. Szczególnie jeśli to kanały z mojej ulubionej grupy (czyli informacyjne). Będę ich oglądać, żeby sprawdzić różne punkty widzenia, bo jak mawiał mój dawny nauczyciel WOSu, "zawsze powinno się poznać poglądy różnych stron i na ich postawie określić własny pogląd".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę. Co prawda nie jestem :censored: , i ogólnie to czasem określałem prywatnie ten kanał jako :censored: , ale zawsze większy wybór kanałów to zaleta. Szczególnie jeśli to kanały z mojej ulubionej grupy (czyli informacyjne). Będę ich oglądać, żeby sprawdzić różne punkty widzenia, bo jak mawiał mój dawny nauczyciel WOSu, "zawsze powinno się poznać poglądy różnych stron i na ich postawie określić własny pogląd".

Też się cieszę na Republikę. Wreszcie się doczekałem...

Lubię posłuchać obu stron, a ten :censored: TVN24 już mi bokiem wychodzi. Ale nie dałem się przekabacić. Podobnie jak Kirk, mam swoje zdanie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę. Co prawda nie jestem :censored: , i ogólnie to czasem określałem prywatnie ten kanał jako :censored: , ale zawsze większy wybór kanałów to zaleta. Szczególnie jeśli to kanały z mojej ulubionej grupy (czyli informacyjne). Będę ich oglądać, żeby sprawdzić różne punkty widzenia, bo jak mawiał mój dawny nauczyciel WOSu, "zawsze powinno się poznać poglądy różnych stron i na ich postawie określić własny pogląd".

Też się cieszę na Republikę. Wreszcie się doczekałem...

Lubię posłuchać obu stron, a ten :censored: TVN24 już mi bokiem wychodzi. Ale nie dałem się przekabacić. Podobnie jak Kirk, mam swoje zdanie. :mrgreen:

 

 

Facet po co oglądasz telewizję skoro z góry zakładasz, ze chcą Cię przekabacić? Do Republiki też masz takie podejście czy z góry zakładasz, że tylko tam jest prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w dekoderach Cyfry nie będzie w ogóle, bo jest tylko jedno kodowanie nagra! Póki co w dekoderze, który sam kupiłem jest, a od nc+ nie ma! Lipa.

Na stronie ncplus nie ma tego kanału w wykazie. A jeśli nie będzie tego kanału w dekoderach cyfry, to będzie trzeba zgłaszać reklamację, tak jak to było z Polsatem HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...