Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest problem tylko zasięgu. Oni nie będą mieli oglądalności TVN24, nawet jak będą niekodowani w ogólnopolskim multipleksie NTC. Wytworzyli wokół siebie pewną barierę, przez którą przenikają tylko nieliczni. :P

 

20% to nadal mało żeby utrzymać drogą produkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie utworzyłem żadnej bariery i nie jestem uprzedzony. Moje poglądy leżą pośrodku. Konserwatyzm też może być w mainstreamie, ale nie w takim głupim i radykalnym wydaniu. Np. prywatnie to ja nawet Rafała Ziemkiewicza lubię, jeśli tylko nie opowiada tych swoich głupot o polityce i endekach. ;) Właśnie tą ich barierą jest brak otwartości. Dzielenie na lepszych i gorszych. Dla mnie mainstream'em nie są polskie stacje. Mam zwyczaje multikulturowe, a np. TVN 24 to dla mnie regionalna stacja.

 

Chodziło mi raczej o mainstream, w znaczeniu ogólnej świadomości i akceptowalności społecznej. TV Republika nigdy nie zyska poklasku mas - przez swój radykalizm, a nie przez fakt odmieności poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg TV Republika w panelu Nielsena to 20%. Mało, zasięg to podstawa.

 

Tak jak myślałem. To w zupełności wyjaśnia ich katastrofalne wyniki w oglądalności. No, ale jak już w tym temacie słusznie zauważono - nadawca na początku założył sobie zyski raczej za opłaty od gniazdek niż z oglądalności. STARS.TV też z początku miało niewielką oglądalność, ale z czasem kanał powiększył zasięg i oglądalność także poszła w górę.

 

Oni nie będą mieli oglądalności TVN24, nawet jak będą niekodowani w ogólnopolskim multipleksie NTC.

 

Polemizowałbym. Na razie tylko TV Trwam nie potwierdziła tego, że nawet gdyby w NTC nadać łowickie pasy to miałyby one całkiem sporą oglądalność. Jednak ta stacja także dlatego, że nie jest brana pod uwagę w badaniach oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

PS: W TV Republika widzę, że im się już nie chce Shiftu wciskać, bo na pasku nie ma dużych liter, czy to na początku zdania, czy nazwisku, albo nazwie. Szkoda słów...

 

Jest taki komunikat na pasku, na TV Republika (pisany małymi literami) :

 

uprzejmie informujemy, że niepoprawna pisownia na pasku spowodowana jest problemami technicznymi, za które serdecznie przepraszamy[/qoute] (pisownia oryginalna) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spore zmiany w prawicowej telewizji informacyjno-publicystycznej TV Republika. Ze stacją żegna się Bronisław Wildstein, z kolei nowym redaktorem naczelnym będzie Tomasz Terlikowski.

http://media2.pl/media/114193-Tomasz-Terlikowski-nowym-naczelnym-TV-Republika.-Odchodzi-Bronislaw-Wildstein.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronisław Wildstein tłumaczy swoją decyzję : http://wpolityce.pl/media/214319-bronis ... inwestorem

Jeszcze niedawno snuł wielkie plany, ciekawe o co poszło, czyżby Republika miała zmienić narrację, stać się mainstreamem??

http://wpolityce.pl/media/211971-bronis ... imy-system

Choć T. Terlikowski przekonuje,że stacja zachowa swój charakter

http://wpolityce.pl/media/214400-terlik ... e-nazwiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło o pieniądze i lekką smycz narzuconą na poglądy Wildsteina. Inwestor za bardzo się narzucał i za dużo mu dyktował, a ten człowiek nie lubi być ograniczany. ;)

Nie wnikam w meandry autocenzury narzucanej przez hipotetycznych sponsorów, ale z tego co widać gołym okiem jest to początek końca TV Republika, a szkoda, bo to przedsięwzięcie całkiem obiecująco się zapowiadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...