Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak wczoraj pokazywali Bayern, przez co nie mozna bylo obejrzec meczu Kvitovej. Ale to byl hit wiec rozumiem.

 

SatExpert, to sporo tych świąt masz 8 x 34. Trochę dużo. To przeciez zwykly szary mecz ligowy, ktorego wynik nic nie wplynie na losy bundesligi. Takie zwykle szare mecze tenisowe tocza sie przez caly rok w turniejach WTA i ATP. W Wielkim Szlemie kazdy mecz jest na smierc i zycie, jak w fazie pucharowej pilkarskiej LM.

Z tym że piłka nożna jest 10000000000 razy ciekawsza od jakigoś głupiego mahania rakietą :P

 

ale pozostale mecze masz co tydzien wszystkie w godzinach bundesligi tzn 5. A fani tenisa przez caly rok musza ogladac tenis po wlosku albo w ogole i to jest Wielki Szlem, wiec niczym pilkarska LM. W lidze Niemieckiej takich meczow jest wiele i wiele jeszcze bedzie, a tenisie juz wazniejszych meczow w tym roku nie bedzie.

Haha no to pojechałeś z tym porównaniem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Eurosport leci sobie w kulki. Tydzień temu nie nagrałem podsumowania Bundesligi, więc szukam powtórki. Oczywiście takowej w programie nie ma, bo po co. W tej kolejce to już w ogóle nie wyemitowali, bo tylko tenis. Czy mam przez dwa tygodnie żyć tylko tenisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Eurosport leci sobie w kulki. Tydzień temu nie nagrałem podsumowania Bundesligi, więc szukam powtórki. Oczywiście takowej w programie nie ma, bo po co. W tej kolejce to już w ogóle nie wyemitowali, bo tylko tenis. Czy mam przez dwa tygodnie żyć tylko tenisem?

 

Dokladnie, mam ten sam problem - nie idzie nic nagrac z Eurosportu jesli chodzi o powtorki bo takich nie ma ... Od dobrego roku wyznaja zasade LIVE albo nic :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beIN Sports Arabia ma 15 kanalow a US Open transmituje tylko na kanale 10 - wiec o czym my mowimy? Jakos oni wiedza, ze sa rozne inne ciekawe zawody i trzeba to madrze podzielic. Eurosport pakuje tenis na 2 kanaly, nic innego nie pokazuja ...

 

A francuski bein Wimbledon na 5 kanałach tak samo turnieje masters. W Arabii tenis nie jest tak popularny jak w Europie, gdzie we Francji, Hiszpanii itp to sport nr 2, bądź nr 3.

 

Adam Romer komentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mi się odbija tym tenisem na eurosportach, jeszcze na obu kanałach puszczają to cały rok na okrągło. Mają prawa do Bundesligi a powtórki meczu w tygodniu obejrzeć nie można bo albo tenis na żywo w obu kanałach albo powtórki z wczoraj, no ludzie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki caly rok? od dwoch lat tenis jest na eurosporcie tylko 6 tygodni (Wielkie Szlemy) + moze ze 3 tygodnie mniejsze turnieje ktore im zostaly.

 

Nikt Ci nie kaze ogladac. Ja przez tą durną bundesligę nie mogę już oglądać wiadomosci eurosportu, ktore zniknely z ramowki po wprowadzeniu bundesligi, a to byl najlepszy flash informacyjny jaki widzialem w polskiej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak cały czas na Szlemach w Eurosporcie,teraz nagle podnieśki szum. Już się od tej piłki ludziom w głowach przewraca. Tak mało piłki macie w NC+?? Kurcze możecie sobie obejrzeć mecz w necie- kurcze ja tak cały czas robię i sobie nie krzywduję. Nie tylko Wy się liczycie i wasze potrrzeby. Fani tenisa też nie oglądali turniejów WTA przez Igrzyska. Tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A we Francji przynajmniej rok temu gdy widzialem ten kanal byly.

 

Wiadomosci sie skonczyly po tym jak weszla bundesliga. Moze przypadek ale jednak. Jeszcze z tydzien byly rzadzej puszczane w nieokreslonych terminach jak wystartowal ,,nowy" eurosport2, a potem juz nie bylo.

 

Kunkore, to prawda, ale jednak to świadectwo tego, że te wiadomosci zyja:) Bo grafika i podklad muzyczny jak kiedys w starym dobrym Eurosporcie 2, tylko z francuskim lektorem. Więc raczej to zbieg okolicznosci z tą bundesligą nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak cały czas na Szlemach w Eurosporcie,teraz nagle podnieśki szum. Już się od tej piłki ludziom w głowach przewraca. Tak mało piłki macie w NC+?? Kurcze możecie sobie obejrzeć mecz w necie- kurcze ja tak cały czas robię i sobie nie krzywduję. Nie tylko Wy się liczycie i wasze potrrzeby. Fani tenisa też nie oglądali turniejów WTA przez Igrzyska. Tak bywa.

1. Nie mam nc+ :P

2. Internet mam tylko w smartfonie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji wystartowała lokalna wersja Eurosport 2 HD Sverige :D

 

zyskali dostęp m.in. do kwalifikacyjnych meczów do ME 2016

Solheim Cup

Champion Hockey League

 

szkoda, że polska wersja Eurosport 2 HD nie nadaje Hokejowej Ligi Mistrzów... :(

 

Ta szwedzka wersja to już kolejna w Europie lokalna wersja.. wcześniej Rumunia dostała lokalną wersję :) Eurosport 2 Romania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem, czy taki pomysł byłby dobry. Nasza wersja zyskuje niby dodatkowe prawa, ale z kolei jakość obrazu leciałaby w dół. Przecież teraz Eurosport z reklamami Polskę ma mniejsze bitrate niż ten międzynarodowy.

 

A co do Peng, to z pewnością tak ją wykończyła Radwańska swoją nieamowitą grą, że teraz nie miała siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...