Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowite, prawda? Zależy to też w sumie od głosu, bo pogadasz z Lachem, a później go posłuchasz w TV to będzie malutka różnica, tutaj nawet nie słyszę różnicy. Mówi taką samą barwą jak komentuje.

Obejrzyj Asa Wywiadu z Markiem Rudzińskim to wtedy będziesz miał różnice. Zupełnie dwa inne głosy....

 

Chociaż wydaje mi się, że gdy ktoś tylko komentuje i nie widzimy twarzy to próbujemy sobie to wszystko wyobrazić. Gdy znamy głos i twarz to jest normalne (np. Smokowski, Twarowski). A gdy, jak wspomniałem, zobaczymy kogoś pierwszy raz od dawien dawna, albo pierwszy raz w historii, a wcześniej znaliśmy głos to jest zupełnie inaczej. Teraz tak miałem, bo Pana Tomka wcześniej nie widziałem.

 

Kiedyś miałem tak z Krzyśkiem Bandychem. Nigdy go nie widziałem, ale słyszałem. Zobaczyłem w lato, gdy przyszedłem do redakcji nc+. Różnie to jest.

 

A swoją drogą - Pan Tomek Lach wygląda na fajnego chłopa, wygadanego i przede wszystkim mądrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam większe jaja, bodajże dwa miesiące temu nie mogłem spać, no to skakałem po kanałach i był mecz Bundesligi w ramowce i to ten którego nie widziałem. No to czekam i nagle pojawia się powtórka bundes, ale coś mi nie pasuje, bo przedstawiają się Patryk Mirosławski i TOMASZ JAROŃSKI i mieliśmy komentarz z biathlonu. Trochę się nasmialem, ale jak gdyby nigdy nic ten komentarz się wyłączył i na antenę wbił komentarz z ligi japońskiej Tomasza Lacha. Po wielu zakloceniach on zniknął i pojawił się czarny obraz i komentarz Bundesligi. Czarny obraz był z pięć minut, aż nagle wszystko wróciło do normy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest Ekstraklasa, no i są stopklatki :/

Wszystkim którzy mają ten problem, polecam kontakt mailowy na eurosport@eurosport.pl

wraz z podaniem parametrów technicznych usługi, dostawcy, oraz obszaru występowania usterki. Twierdzą że u nich wszystko było ok, co ciekawe przecież zacina się i na talerzach i na kablówkach, więc to nie jest problem u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znów głupota Francuzów mnie śmieszy i złości zarazem. Przez cały tydzień Eurosport transmituje wszystkie etapy wyścigu dookoła Kraju Basków. Dziś finałowy etap premierowo zostanie wyemitowany o 3 w nocy! Czy ktoś w Paryżu upadł na głowę? Oczywiście w wersji międzynarodowej Eurosportu 2 wyścig jest na żywo a w wersji dostępnej w Polsce można by wyemitować wyścig już o 20:30. Ale nie bo są nadawane powtórki podnoszenia ciężarów. Z resztą na Eurosporcie również. Otrząśnijcie się Żabojady!

 

EDIT: Relacja z wyścigu zaczęła się z godzinnym opóźnieniem, o 4:00!

 

EDIT 2: Tomasz Lach komentuje maraton?! Akurat do zagadywania to jest dobry a przez 3 godziny biegną, biegną, biegną... A gadać trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu brak transmisji z azjatyckiej Ligi Mistrzów? :( C.H.A.M.S.T.W.O. :evil:

 

@Umkwatata:

 

Coś Ty p.i.e.r.d.z.i.e.l.i.ł., że kluby z Australii są słabe? :lol2:

http://www.livesports.pl/tabela/YDdCtZ9a/ETkvd7ec/#live

 

Looknijcie na dzisiejsze wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam piłki nożnej a już na pewno nie na Eurosporcie. Latam po kanałach, widzę gra Borussia to se popatrzę przez chwilę. Akurat przed chwilą padła bramka. Widzę gościa który dochodzi do piłki, komentatorzy zero emocji. Gościu strzela bramkę, komentatorzy zero emocji. Myślę sobie pewnie trafiłem na powtórkę. Czekam, czekam, nie, to nie była powtórka. Czerwoni się cieszą, gwizdy na trybunach, powtórki a komentatorzy dalej zero emocji :) To już chyba wolałbym Ryyyyyyczela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...