Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w Eurosport 2 na żywo Włochy-Anglia, zapowiada się niezłe spotkanie.

Bałem się, że już nikt tego meczu nie pokaże.

 

Szkoda, tylko, że Eurosport na swojej onetowskiej witrynie, w zapowiedziach tego europejskiego klasyku skupia się tylko na jednej z tych dwóch reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o wczorajszym komentarzu Lacha podczas meczu Włochy - Anglia. Co tu dużo mówić, wypadł bardzo słabo! Nie rzucił żadnej ciekawostki, ileż to razy mylił zawodników, nie rozróżniał żadnego, strzelał Parolo, a Lach "To był strzał bodajże Valdifiori". Rajd lewą stroną zrobił Darmian, a Lach "Świetny rajd Edera", po chwili konsternacja bo realizator pokazał Darmiana i oczywiście poprawka "A przepraszam Państwa to oczywiście Darmian".

Strzelał Rooney, a Lach "Świetna setka Kane'a", a potem znowu na powtórce przepraszanie. Nawet przez cały mecz nie wiedział na jakiej pozycji gra Florenzi, nie śledzi Serie A widać po kilku minutach... Bo, że Florenzi prawa obrona to wie każdy.A podczas gdy Conte go zmieniał to Lach "Abate zastąpi Florenziego na lewej stronie obrony"....

 

Ponadto taka cecha, której u komentatorów nie znoszę, która świadczy o tym, że bladego pojęcia nie mają o meczu, ktory komentują czyli brak rozpoznania piłkarza po twarzy, sylwetce!! To jest karygodne, żeby mówić gdy jakiś zawodnik na zmianę wchodzi, a Lach "Poczekamy chwilę na realizatora, który to piłkarz wszedl na murawę".

 

Ale Lach zamiast się skupiać na meczu to co chwila podawał wyniki z innych meczów! Przez niego nie zdążyłem wyciszyć dźwięku jak podawał wynik Słowacja - Czechy, meczu który planowałem obejrzeć o 22:50 w retransmisji na Polsat Sport nie znając wyniku... ale oczywiście Lach muisiał podać wynik....

Także było źle po prostu, dobrze że chociaż jako współkomentator był Strejlau, nie wiem jak Wy, ale mi akurat jak on współkomentuje to się podoba. Czyta dobzre grę, widać, że ogląda też różne inne mecze i fajnie się go słucha po prostu.

 

Ciekawe jak @Project_ALF skomentuje wczorajszy mecz ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu, nic nie oglądałem- ale robson- serio- nie poznał Rooneya?? Naprawdę trudno mi wyobrazić sobie kogoś podobnego do Wayne, przecież on jest tak charakterystyczny, jedyny w swoim rodzaju.. No to jak on nie pomylił Rooneya to co się dziwić innym pomyłkom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...