Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zenada - Eurosport to jakas porazka - transmituja jakies ochlapy, zamiast Puchar Azji - nie ma to jak wejsc na transmisje w 23. minucie przy stanie 1:0 - pobili TVP i Polsat ... Co kogo obchodzi 5 set jakiegos trzeciorzedowego meczu tenisa, gdzie i tak leci po 12 godzin dziennie na obu kanalach?

W nocy o 3 powtorka - ciekawe czy beda mieli tyle honoru zeby pokazac mecz od poczatku chociaz ...

 

Niech popatrza co sie liczy naprawde i co transmituje beIN Sports - oni jakos maja wiecej kasy, wiekszy prestiz i nie osmieszaja sie jakims tenisem - Eurosport moglby chociaz pomyslec (chociaz jak widac im to nie wychodzi) i ich kopiowac jesli chodzi o transmisje. Mam nadzieje, ze jezeli ktos juz do Polski wejdzie to nie zadne FOX'y tylko wlasnie Araby i zrobia to porzadek jesli chodzi o transmisje.

 

Juz od kilku lat widac, ze Eurosport powinien rozwazyc uruchomienie 3ego kanalu przy takim natloku praw jakie maja - spora czesc jest po prostu olewana i wychodzi na to, jakby ich nie bylo ...

 

Byla tez poruszona kwestia "zywej ramowki" - to nie jest zadna zywa ramowka, tylko zwykly [beep], Eurosport juz od dawna nie panuje nad tym co transmituje - co chwile (praktycznie codziennie) jakies zmiany, brak transmisji, transmisje ktorych w ramowce nie bylo (transmisje znikad), opoznienia, przesuniecia, retransmisje pociete w najwazniejszych momentach. Do tego akcje z komentarzem - juz nie w nocy a nawet w dzien na polskiej sciezce leci angielski komentarz - np. teraz ze skokami - co chwile slysze angielski komentarz i polski sie przebija, pomimo, ze jestem na polskiej sciezce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Eurosport wykazał pełen profesjonalizm. Transmitują dany mecz to wypada go dokończyć, co byś powiedział gdyby transmisję meczu urwano np. w 70 minucie ?? Poza tym my mówimy o jednym z najważniejszych turniejów-Australian Open, więc to nie są jakieś trzeciorzędne rozgrywki. Z całym szacunkiem,ale Puchar Azji można niestety do takowych zaliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego to ze to "Wielki Szlem"? I tak ten gosc ktory przeszedl zaraz odpadnie, nic by sie nie stalo, gdyby ostatniego seta pokazali z odtworzenia. Przez Australian Open nie bylo ani jednego meczu z 3. kolejki fazy grupowej oraz ani jednego cwiercfinalu "na zywo" z Pucharu Azji, teraz tak po prostu sobie ucieli 23 minuty polfinalu Pucharu Azji.

Wciskaja po 12 godzin dzienie tenisa, i 6 godzin powtorek do tego, mogliby ten 1 set gdzies wsadzic ... Ostatnio przesuneli retransmije meczu Japonii o 3 godziny (!) z powodu meczow tenisa ... Niech sobie zmienia moze nazwe na Eurotennis, i wtedy bedzie wiadomo z czym mamy do czynienia, a nie takie jaja sobie robia.

Właśnie Eurosport wykazał pełen profesjonalizm. Transmitują dany mecz to wypada go dokończyć, co byś powiedział gdyby transmisję meczu urwano np. w 70 minucie ?? Poza tym my mówimy o jednym z najważniejszych turniejów-Australian Open, więc to nie są jakieś trzeciorzędne rozgrywki. Z całym szacunkiem,ale Puchar Azji można niestety do takowych zaliczyć.

Czytam i oczom nie wierze? Profesjonalizm?! Czy Ty przeczytales co napisales? Profesjonalizm? Profesjonalizmem nazywasz wejscie tak sobie w 23. minucie polfinalu Mistrzostw Azji w pilce noznej przy stanie 1:0, poprzedzone oczywiscie niezbednymi reklamami?! Profesjonalizm taki jak Polsat czy TVP co najwyzej :lol2:

Eurosport sie stacza, atakuja Nas masa spamu, typu golf, jazda na koniu (Oppan Gangnam Style!), zeglarstwo, kombinacja norweska, lyzwiarstwo figurowe, sanki, bobsleje, zawody drwali itd. itd. a nie porzadnym sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun. Dla mnie Puchar Azji to bardziej niszowy puchar niż AO. Nawet nie wiem kto jest w półfinale pucharu Azji mimo że jestem kibicem piłki nożnej. A w AO wiem co się dzieje.

 

No to sie interesujesz pilka widze, ze hoho ...

Ja wiem kto gra w Pucharze Azji bo ogladam (na szczescie mamy internet) i sie interesuje - tenis w TV powoduje u mnie odruchy wymiotne, wole grac niz ogladac. Ja nie ogladam AO w TV, ale wystarczy ze wejde na wikipedie, sprawdze sobie drabinke i juz wiem. Tak jak zawsze - ciekawe mecze zaczynaja sie dopiero od cwiercfinalow, w zenskim turnieju ciekawy bedzie zapewne tylko 1 polfinal (siostry Williams), final jednostronny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i oczom nie wierze? Profesjonalizm?! Czy Ty przeczytales co napisales? Profesjonalizm? Profesjonalizmem nazywasz wejscie tak sobie w 23. minucie polfinalu Mistrzostw Azji w pilce noznej przy stanie 1:0, poprzedzone oczywiscie niezbednymi reklamami?!

Odwróć sytuację, w programie jest mecz piłkarski,a od 12.00 mają być transmisje z turnieju tenisowego, jednak mecz został opóźniony z powodu np. awarii oświetlenia lub po prostu była dogrywka lub ewentualnie karne i w trakcie trwania dogrywki komentator oznajmia: My kończymy relację, gdyż teraz w ramówce zaplanowany jest tenis?? Jakbyś zareagował?? Podejrzewam,że podobnie jak teraz tylko odwrotnie- jak można przerwać transmisję meczu w takim momencie??!! To samo mogli by poczuć fani tenisa- dla mnie ciekawsze jest spotkanie takiego Raonicia aniżeli jednostronny mecz Djokovicia.. Zasada moim zdaniem winna być zelazna- jeśli priorytetem jest Puchar Azji to nie pokazujemy w ogóle meczu tenisowego, bo istnieje ryzyko,że się nie wyrobimy na mecz, skoro jednak decydujemy się na relację spotkania tenisowego to trudno - emitujemy go do końca, Eurosport w swojej olityce też konsekwentny nie jest. To nie jest tak,że wszystko cierpi przez tenis- problemu z transmisjami nie było np. przy narciarstwie alpejskim. To jest już decyzja nadawcy, który się kieruje względami finansowymi, oglądalnością itd. Często zapominacie o tym aspekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun. Dla mnie Puchar Azji to bardziej niszowy puchar niż AO. Nawet nie wiem kto jest w półfinale pucharu Azji mimo że jestem kibicem piłki nożnej. A w AO wiem co się dzieje.

 

No to sie interesujesz pilka widze, ze hoho ...

Ja wiem kto gra w Pucharze Azji bo ogladam (na szczescie mamy internet) i sie interesuje - tenis w TV powoduje u mnie odruchy wymiotne, wole grac niz ogladac. Ja nie ogladam AO w TV, ale wystarczy ze wejde na wikipedie, sprawdze sobie drabinke i juz wiem. Tak jak zawsze - ciekawe mecze zaczynaja sie dopiero od cwiercfinalow, w zenskim turnieju ciekawy bedzie zapewne tylko 1 polfinal (siostry Williams), final jednostronny.

 

Bądźmy szczerzy - Puchar Azji aż tak ciekawy nie jest. I ma pewnie 5 razy mniejszą oglądalność niż Australian Open ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zasięgnąć waszej opinii nt. komentatorów/komentatorek Australian Open. Najlepsza trójka według was:

1. ???

2. ???

3. ???

 

Mam nadzieję skonfrontować waszych ulubionych sprawozdawców z moimi. Mam już trzech w głowie i jestem ciekaw ile osób ma podobne gusta co ja.

 

Z góry dzięki za odzew.

 

Pozdrawiam :wink:

 

 

PS. Australian Open to osobiście mój ulubiony turniej wielkoszlemowy (i nie tylko). Szkoda, że tak niefortunnie skrzyknął się z AFC Asian Cup :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, snooker, kolarstwo, oraz sporty zimowe zawsze miały pierwszeństwo na Eurosportach, i to raczej szybko się nie zmieni, nawet gdyby pojawiły się kolejne kanały. Poza tym Eurosporty to kanały międzynarodowe, co oznacza, że dla nich nie liczą się jedynie polscy widzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...