Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, tak się właśnie zorientowałem ... właśnie dobijamy w tym wątku do 500 stron ;p

 

Temat STARS.TV jest na 2 miejscu wśród tych z największą frekwencją / gadatliwością wśród kanałów muzycznych (wyprzedzony tylko przez VIVA który istnieje od 2007 roku) oraz na 3 miejscu jeśli chodzi o wszystkie stacje w tym dziale (wyprzedzony dodatkowo przez temat o CP Sport/Extra z 2006r.). Masakra, muzykalni spamerzy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ile by mieli więcej widzów 20 , 50 czy 100 ? Bez przesady mamy 2014 rok, rok 2006 w którym HD / DVB-S2 i MPEG 4 były super nowościami już dawno za nami, kolego zejdź na ziemie :)

 

To kolega przesadza. Rozumiem, że są naciski na zmianę dekoderow na mpeg4, ale czym są spowodowane? Oszczędnościami nadawców! W moim kręgu jest wiele osób, które mają dekodery mpeg2 z tnk lub smartem i żałują że nie mają dostępu do starsa albo power tv. No cóż... moim zdaniem traci nadawca. Ci ludzie zamiast waszych kanałów oglądają tvdisco i Polotv...

 

Moim zdaniem mpeg2 to jeszcze nie jest cofanie, to jest standard który umożliwia dostęp do kanału na wszystkich dekoderach, a nie tylko na części jak w mpeg4. Ale co tam, ja sie przecież nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kfm877, c h o l e r a j a s n a no! Ja swoje a Ty swoje. Mówię jasno, trzeźwo :) niczego nie tracę. Dokładnie odwrotnie, oszczędzam! Koszty jakie trzeba ponieść aby dotrzeć do dekoderów sd na sat są większe niż kwota jaką mógłbym odzyskać z tego tytułu. Nadawanie w mpeg2 dla takiej stacji jak STARS jest całkowicie nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djrafik, przywaliłeś takim argumentem, że nie wiem czy dzisiaj będę mógł zasnąć :) Mnie nie interesują rumuńskie telewizje muzyczne, ja żyję w Polsce, tu robię telewizję i interesuje mnie otoczenie biznesowe w tym kraju, w żadnym innym :) Rumuni niech sobie nadają jak chcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się - niektórzy mają manie porównywania masła ze smarem. Dla nich to podobne bo można smarować.

 

Polskie DVB-T z niemieckim, czeskim, ukraińskim, włoskim, gruzińskim...

niemieckie lepsze bo na satelitach jest HD, więc w DVB-T pewnie też lepiej... ukraińskie lepsze bo mają fajne kanały (lub nie), a u nas nie...

czeskie lepsze bo chcą robić DVB-T2 a my dalej DVB-T... gruzińskie lepsze bo brak planów pobierania opłat (bo i tak nikt nie zapłaci) a u nas chcą...

woleliby nawet stalowy gwóźdź zamiast złotego, bo złoty sie wygina jak młotkiem walniesz... taki typ co patrzy na coś obcego, wyciąga promil czegoś lepszego czego u nas akurat nie ma - i mówi że nasze gorsze.

 

A STARS.TV jezd tysz BE bo nima diskołpolu i hihi-hopó.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z nocnej zmiany, skacze po kanałach a tu włącza się STARS.TV, pomyślałem przez chwilę że może UPC przeniosło stację do pakietu Select Extra HD, dopiero jak przeczytałem na SK że właśnie zrobili promocję do końca czerwca. Dyrektor ma możliwość dogadania się z UPC żeby tak zostało na stałe

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowię swoje pytanie, bo jakoś tak wczoraj chyba zginęło wśród innych postów. ;)

 

A skoro przy nowo pozyskanych klipach jesteśmy to czy doszły Wam ostatnio jakieś klipy Bruce'a Springsteena? Oraz czy macie jakiś klip zespołu Dżem? Bo coś sobie przypominam, że kiedyś na facebooku zapowiadaliście pozyskanie klipu, o ile mnie pamięć nie myli "List do M." ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie do do Best Decision, bo mam ostatnio ochotę, żeby po dłuższej przerwie coś zamówić, ale nie wiem czy jest sens. A więc, czy w ogóle zdarza Wam się obecnie puszczać w BD utwory, które mają tylko jedno zamówienie, czy nie ma już na to szans?

 

No i gratulacje z powodu trzeciego miejsca. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to pójdzie dzisiaj kilka zamówień, może któreś się trafi. :)

A właśnie, zamawiając dzisiaj to kiedy mam największą szansę zobaczyć: w niedzielę, w przyszłym tygodniu, czy może za tydzień w niedzielę dopiero? Pytam, bo teraz się już zupełnie nie orientuję jak to wygląda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale tak sobie myślę, że pewnie wcześniej jak od poniedziałku to nie ma co polować. Bo przecież w tym tygodniu zostały tylko pasma dzisiaj i w niedzielę (chyba, że coś mi się ramówce poprzestawiało). Więc pewnie stanie na tym, że dziś zamawiam i poluję od poniedziałku. ;)

 

PS.

A Smokie macie coś poza "Living Next Door To Alice"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...