Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Djclassic, ale przecież ja nikogo nie zmuszam aby siedział i się w to gapił.

Ja wiem, że są maniacy co siedzą nawet po kilkanaście godzin przed TV. Wiem, że nikogo nie zmuszasz, tylko dziwię się tym, że mają za mało tych topów. Święta są po to by z rodziną posiedzieć przy stole, porozmawiać, wyjść na spacer :P

Święta są po to, żeby posiedzieć z rodziną przy stole przy włączonym w tle Stars TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem śmiało można powiedzieć, że Święta były udane :) Od teraz nowy historyczny rekord dobowej oglądalności STARS.TV wynosi 23.024, rekord padł w niedzielę i pozwolił zająć wtedy trzecie miejsce na rynku muzycznych telewizji, po Polo i Esce. No to zgodnie z tradycją, idę sobie zrobić kawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Sam przyznam, że u mnie w święta w tle leciał Stars.tv. Zapytam jeszcze drogie Stars.tv, czy nie ma możliwości, aby podobnie jak Polo TV (wiem, że to niezbyt najlepszy przykład), Stars.tv w nc+ był na liście w EPG dwa razy?. Polo TV w nc+ jest na poz. 149 i 227. Czy nie dałoby się podobnego zabiegów zastosować przy Stars.tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie potrzeba dwa razy, wystarczy raz a dobrze. Od dawna staramy się przenieść do pakietu muzycznego jednak paradoksalnie dobra oglądalność w nc+ nam nie pomaga.. przecież macie dobry wynik więc co marudzicie :) Ale może kiedyś jak będą czynili jakieś większe zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście nadawali na satelicie w MPEG2 tak jak Eska i Polo, mielibyście jeszcze więcej widzów.

Pomimo psioczenia na ten standard, jeszcze bardzo wielu ludzi ma takie deki i przynajmniej do 2016 roku będą mieli. No i chyba co najważniejsze od razu wiekszy zasieg niż PowerTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba Topy Wszechczasów były świetne, choć oczywiście nie widziałem ich w całości. Ja osoiście w Top Ballads dałbym pierwsze miejsce "Brothers In Arms", no i brakuje mi przede wszystkim "Wish You Were Here" Pink Floyd, ale rozumiem, że tego nie macie. :)

 

Mam jeszcze małe pytanie. Wiem, że nie da rady zrobić Topów z lat 60 i 70, bo nie macie na tyle klipów... Ale może dałoby radę połączyć te dwie dekady i zrobić Top 60/70 Wszechczasów? Albo zrobić na przykład Top Oldies Wszechczasów? ;)

 

Wiem, że na razie nie będzie kolejnych Topów, ale pytam czy byłaby szansa w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanse na TOP OLDIES w przysżłości są :)

 

Świetnie. :)

W takim razie jeszcze taka mała sugestia ode mnie w razie robienia w przyszłości takiego Topu. Myślę, że dobrze by było aby kwalifikować do takiego zestawienia tylko lata 60/70, bo gdyby dodać jeszcze lata 80 do tego to pewnie ta dekada zajęłaby z 80% zestawienia i mielibyśmy powtórkę ostatniego Topu.

Ale to tylko taka mała sugestia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niby nie ulubione, ale 80 i 90 też super. Ale oczywiście czekam na swoje ulubione dekady. ;)

A skoro przy nowo pozyskanych klipach jesteśmy to czy doszły Wam ostatnio jakieś klipy Bruce'a Springsteena? Oraz czy macie jakiś klip zespołu Dżem? Bo coś sobie przypominam, że kiedyś na facebooku zapowiadaliście pozyskanie klipu, o ile mnie pamięć nie myli "List do M." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no koniecznie dyrektor musi! Ja już chyba wszystko polskie co macie to znam. Wystarczy obejrzeć kilka razy BEST POLISH i już się można z polska oferta teledyskową zapoznać. :P Jeśli chodzi o TVP to może czas poszperać w ośrodkach regionalnych? Na przykład takie TVP Katowice wygrzebuje skądś stare teledyski i ma je całe, bez loga i belek. W niedzielny wieczór mają coś na wzór starego koncertu życzeń który kiedyś był w Jedynce no i tam można zobaczyć kilka ciekawych starych polskich klipów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście nadawali na satelicie w MPEG2 tak jak Eska i Polo, mielibyście jeszcze więcej widzów.

 

Ile by mieli więcej widzów 20 , 50 czy 100 ? Bez przesady mamy 2014 rok, rok 2006 w którym HD / DVB-S2 i MPEG 4 były super nowościami już dawno za nami, kolego zejdź na ziemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...